[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #181
    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

    Selline kuu algus siis sedakorda...

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #182
      Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

      kurat see ev joon ei ole üldse ilus
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #183
        Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

        Imo enamjaolt üsna standard top range vastu jooks on olnud, lihtsalt omajagu on siis välja imetud :D
        Sampel ka väga väike.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #184
          Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

          ok. mitu mängu sa üldse kokku oled teinud ja kuidas seal ev'ga lood on?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • MeelisV
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1300

            #185
            Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

            All time graph buyinides (v.a. 1.5 taalased):
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #186
              Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

              päris kena
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Jäämees
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1182

                #187
                Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                Täitsa solid ROI

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #188
                  Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                  Pool kuud siis täis ja aeg teha vahekokkuvõte. Liigun täpselt 1200 turna graafikus:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Samuti olen jõudnud siin foorumis 1k postituseni ja selle auks 1 väikene video

                  Comment

                  • MeelisV
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1300

                    #189
                    Re: [ $7 HT HUSNG at PokerStars ]

                    Kuna praegu HT HUSNGdest krõll ees, siis tegin täna FRi 1390 kätt. Esimene sess tegin kaheksal laual ja teine üheksal. Suht hea jooks oli ja +4buy-ini.
                    Hakkasin teist sessi lõpetama ja Royal Flush tahtis tulla jälle..

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • MeelisV
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1300

                      #190
                      Re: [Tomster &quot;The Donkster&quot; EST pokerdamas]

                      Nonii..
                      Uuendan siis midagi päevikusse :)
                      HT HUSNGsid enam üldse ei mängi. Tegin üsna pika pausi mängimisest, sest lihtsalt isu ega moti ei ole praegu. Vahepeal proovisin erinevaid asju. Näiteks MTTsid, ühe laua turnasid, FR (rush)cashi jms, kuid suurema eduta ja volüümita ning need jäid kokkuvõttes miinusesse. Siis otsustasin erinevaid satikaid proovida. Huvitav kampaania tundus PAF Marine Cup, mille pakett õnnestus üsna libedalt võita.
                      Vahepeal võtsin ette ka Eureka satikad, aga neil nii halb struktuur imo, et lõin käega. Ühel satikal jõudsin üsna kaugele- 3 ja pool tundi mängisin ja koht oli 11/85 vms. Ning ainult esimene sai pileti. Kokku kasutasin Eureka satikatele nii umbes 80 eurot.
                      Tundub, et praegu ongi huvi mingeid satelliite mängida.
                      Täna tegin PAFis väikese overlayga (garanteeritud $400, mängijad maksid $335) satikat ja tuli kotti:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #191
                        Re: [Tomster &quot;The Donkster&quot; EST pokerdamas]

                        Vahepeale siis nii palju- Mängisin Pärnu Pokkeriklubi Lahtiseid Meistrivõistlusi (PPLM). Pileti sain live satikalt kus panin ka 40 euri alla. PPLMil oli jooks hea ja laud mõnusalt fishine. Oli nii ülinitt fishe kui ka loose/agg fishe. Lisaks veel paar solid mängijat. Algul oli korralik setup tho, kus langesin nii 3.5k peale. Käsi oli K8 vs A8 ja laud oli A82K8 ja masti maas ei olnud. Lauakaaslased imestasid, et kuidas ma riveril bustoks ei läinud, aga vastane oli Pärnust tuttav keskealine härra, kes oli ülinitt ja raises suht nutsi ainult. Kui ta mind riveris check/raises, siis shove ei tulnud kordagi mõttessegi.
                        Järgnevalt tegin nii 5 pre shove, sest blindid olid juba seal maal, et käes oli nii 12bb-15bb, aga calli ei saanud. Duubel õnnestus saada kui flopasin 2 paari ja nutflushdraw shoves flopi. Edasi kaart jooksis ja enne bubblet viidi mind teise lauda kus võitsin nii üle poolte jaotuste, sest 2-3 venda ootasid mincashi oma väikeste stackidega. Sain küll väga vihaseid pilke shortstackeritelt, kes mu järjekordset avangut oma blindilt vaatasid. Jõudiski top 10 kus avarage oli 75k ja mul oli 90k. Blindid olid minu mäletamist mööda 3k/6k ante 500. Ehk siis deepist oli asi ikka väga kaugel. At this point olin oma mänguga väga rahul ja mängisin võidule, mitte min cashile, nagu alati. Lõpes asi nii, et ühes käes oleks pidanud niti vastu pocket 99 pre nuppe panema (ma vaid callisin ja flop KXX ja ta shoves, ma foldisin, tal oli 66) ja teises käes Svenza vastu AJs foldima. Sellega oli nii, et need 2 kätt olid järjest ja kuna ma olin foldimisel 99 näidanud, siis arvasin, et Svenza arvab, et mind saab 3bet shovega marginaalselt käelt maha, kuna olin nõrkust näidanud ja võib seda lightimalt teha. Well, that wasnt the case ja villain näitab AKo. Ning nagu Kelluulu ütleks, siis lauda jooksid nuudlid ja mul oli nii 3.5bb alles ja Svenzale duubel. 2 kätt hiljem shovesin MP pealt K7o ja SB callis 22. Olin out ja pettunud, sest olin just finaallauas halba mängu teinud. Aga noh, üheksas koht ja 220 euri pole ka vast täielik ebaõnnestumine..

                        Lisaks päev hiljem tegin Trios OPEM Main eventi satikat, kus õnnestus pilet võita. Muidu plaanin mängida umbes pooli OPEMi turnasid:
                        4. nov on HU ja freeroll Starsis.
                        6. nov teen 6maxi PAFis
                        11. nov Main event trios
                        9. nov PLO full ring PAFis- Seda mängu ei oska, aga satikad nii mõnusa overlayga, et proovin pileti hankida :)

                        Online olen muidu viimase kuu jooksul toksinud NL50 HU 50bb tables. Hulka ka natukene 100bb tables. Roll on suht väike nende jaoks, sellepärast teengi 50bb laudu. Variatsioon on päris korralik ja graafiku panen kuu lõpus. Nii palju võin öelda, et plussis olen ja EV on korralikult plussis :)
                        Kolmapäeval siis tõenäoliselt Pärnu Olympsi turnat laskma ja reedel algab PAF Live Marine Cup. Tõotab tulla huvitav kogemus!

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #192
                          Re: [Tomster &quot;The Donkster&quot; EST pokerdamas]

                          Sellega oli nii, et need 2 kätt olid järjest ja kuna ma olin foldimisel 99 näidanud, siis arvasin, et Svenza arvab, et mind saab 3bet shovega marginaalselt käelt maha, kuna olin nõrkust näidanud ja võib seda lightimalt teha. Well, that wasnt the case ja villain näitab AKo.
                          leveldasid end sisse.
                          ef. stacke jne ei tea, st et see võib ikkagi call olla aga....
                          1. sa ei saa kahe käe põhjal hakata leveldama. kuna oled selline rahulik, vaikne ja solid mängija, siis ei panda su vastu lightilt sisse.
                          2. svenza ei tõusnud tartus enne kukke ja koitu, et oma stack ära blowida sinusuguse vastu. ta pigem nõrgemate mängijate vastu ft-s valib spote.

                          reeglina ft alguses ära imidzile üleliia panusta, kõik mängivad tightimalt kui alguses.

                          gl Pafi turnal ja võta merehaiguse tabletid kaasa, tormiga on see suur edge.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #193
                            Re: [Tomster &quot;The Donkster&quot; EST pokerdamas]

                            Jep, true, true.
                            Võimalik, et AJ käes oli ef stack u. 11bb- Ma avasin gramm üle 2bb ja Svenza vasakul käel kiirelt shoves. 99 käe üle olen rohkem pettunud tho.
                            PAFi ja merehaiguse kohta nii palju, et olen 10 kuud loksunud Tallinna ja Helsingi vahel, lisaks ka samasugusel Rootsi kruiisil käinud ja kunagi pole merehaigusega mingit pistmist olnud. Ning pokkerit mängides ma pea kunagi ei tarbi alkoholi. Vaid sõpradega micro stakes 4fun olen seda teinud. Kohe kindlasti ei plaani 100% kainet reisi, aga pokkerilauas on pea selge, nii et näen endal edget :D
                            GL sullegi!

                            Edit: Eile õnnestus veel PAFis järjekordne OPEM satikas kinni panna ja minu Online Eestikate lõplik kava siis järgmine:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Kes annaks nõu PLO FR jaoks, sest pole seda suht kunagi mänginud :D Ehk siis ranged, millega flopi vaadata, millega 3betida, millega flopi cbete potida jne jne.
                            Last edited by MeelisV; 23.10.12, 17:31.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #194
                              Re: [Tomster &quot;The Donkster&quot; EST pokerdamas]

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              leveldasid end sisse.
                              ef. stacke jne ei tea, st et see võib ikkagi call olla aga....
                              1. sa ei saa kahe käe põhjal hakata leveldama. kuna oled selline rahulik, vaikne ja solid mängija, siis ei panda su vastu lightilt sisse.
                              2. svenza ei tõusnud tartus enne kukke ja koitu, et oma stack ära blowida sinusuguse vastu. ta pigem nõrgemate mängijate vastu ft-s valib spote.

                              reeglina ft alguses ära imidzile üleliia panusta, kõik mängivad tightimalt kui alguses.

                              gl Pafi turnal ja võta merehaiguse tabletid kaasa, tormiga on see suur edge.
                              Ei viitsi googeldada aga kas tõesti selliseid asjad olemas ja kas aitavad ka ?

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #195
                                Re: [Tomster &quot;The Donkster&quot; EST pokerdamas]

                                Kui õiges koguses viina juua, siis tõmbab resonantsvõnkumise parlanksi(laevandustermin), maakeeli kõigud samas tempos laevaga ja merehaigusest pole haisugi.

                                Comment

                                Working...