[NL100 FR] MeelisV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #16
    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

    2. nov. mängisin ainult mingi 200 kätt ja -30 dollarit. 3. nov. oli täispikk tööpäev, oma kolme sessiooni ja 8.5 tunniga! Võiks kogu aeg selline mot olla mängida! Kuu algus on igastahes super!

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #17
      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

      Huvitav näide loose passive vastasest.

      No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      Hero (SB) ($49.50)
      BB ($50)

      Preflop: Hero is SB with 7, 7
      Hero bets $1.25, BB calls $1

      Flop: ($3) 8, Q, 4 (2 players)
      BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

      Turn: ($6) 7 (2 players)
      BB checks, Hero bets $4, BB calls $4

      River: ($14) J (2 players)
      BB checks, Hero bets $8, BB calls $8

      Total pot: $30

      Results:
      Hero had 7, 7 (three of a kind, sevens).
      BB had 8, 8 (three of a kind, eights).
      Outcome: BB won $29.50
      Last edited by MeelisV; 05.11.10, 14:22.

      Comment

      • MeelisV
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1300

        #18
        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

        Seda küll oodata ei osanud ja mõtlesin riveril tõstes, et võtan 8 käest max valuet. Vastane donk eestlane, Metsapull, kes tegi peale seda hit and runi:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #19
          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

          Mis käe peale vastase panid?

          E: Ei teinud hit and run'i ei viitsinud 100 aastat passida kuni Sa sit outist välja lendad.

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #20
            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

            lol

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #21
              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
              Mis käe peale vastase panid?
              Igastahes mitte KQ peale, sest sellega paneks PF 3-beti või siis kui mitte, siis läheks flopist check- raisei peale. Panin ta 8 peale või sama käsi mis mul.

              Edit: ma olin sit out max 5 sekki. PTR graph sul küll eriti impressive ei ole :)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #22
                Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                Vastane donk eestlane, Metsapull
                Quote of the year.

                Comment

                • MeelisV
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1300

                  #23
                  Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Quote of the year.
                  Donk kirjutasin sellepärast, et olin vihane, et ta hit and runi tegi ning KQ PF ei 3-betinud või flopis ei check raiseinud. Arvan, et ta mängis selle käe PF Ja flop väga valesti!

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #24
                    Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                    Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                    Igastahes mitte KQ peale, sest sellega paneks PF 3-beti või siis kui mitte, siis läheks flopist check- raisei peale. Panin ta 8 peale või sama käsi mis mul.

                    Edit: ma olin sit out max 5 sekki. PTR graph sul küll eriti impressive ei ole :)
                    Õige jah. PTR on tõesti A ja O. Sinu võit.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #25
                      Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                      Sa oled vihane, et vastane mängis valesti???? Krt, minu meelest on siin keegi donk küll, aga kindlasti ei ole see metsapull. Kui vastane teeb vigu minu silmis, siis olen ma selle üle ikka suhteliselt õnnelik. Antud juhul Metsapull lihtsalt ownib sind. Hit and run on muidugi iseette teema, mis ajab tigedaks küll teine kord.
                      Last edited by Kotkas1000; 05.11.10, 16:00.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #26
                        Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                        Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                        PTR graph sul küll eriti impressive ei ole :)
                        +1. Täielik p*sk. Eriti Starsi oma. Get a life metsapull ja GTFO, donk. Õpi õigesti mängima ja siis vaatame.

                        Comment

                        • mcbethk
                          Bännitud
                          • Oct 2008
                          • 687

                          #27
                          Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                          Rofl. Ma ei teadnudki, et ka meie kommuunis on HnR douchebage. Muidu mul on üsna paks nahk selle vastu juba, aga see on küll üsna lame.

                          Comment

                          • Tuul
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 989

                            #28
                            Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                            Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                            PTR graph sul küll eriti impressive ei ole :)
                            LOL, paistab, et vaatasid ainult full tilt graphi

                            "donk eestlane" oli ka viisakas nali

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #29
                              Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                              Kui midagi jäi lauas lahendamata. Siis olen avatud väljakutsetele. Meelisv ja mcbethk. Niisama pole mõtet foorumis laimata

                              Comment

                              • mcbethk
                                Bännitud
                                • Oct 2008
                                • 687

                                #30
                                Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST

                                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                                Kui midagi jäi lauas lahendamata. Siis olen avatud väljakutsetele. Meelisv ja mcbethk. Niisama pole mõtet foorumis laimata
                                Kuna ma olen hetkel steigitav siis ei saa seda challenget vastu võtta. Ilmselget tegid sa HnR kui OP väitis, et peale viit sekundit olid juba ära jooksnud.

                                Comment

                                Working...