Re: [NL50 HU at FullTilt] by TomsterEST
2. nov. mängisin ainult mingi 200 kätt ja -30 dollarit. 3. nov. oli täispikk tööpäev, oma kolme sessiooni ja 8.5 tunniga! Võiks kogu aeg selline mot olla mängida! Kuu algus on igastahes super!
2. nov. mängisin ainult mingi 200 kätt ja -30 dollarit. 3. nov. oli täispikk tööpäev, oma kolme sessiooni ja 8.5 tunniga! Võiks kogu aeg selline mot olla mängida! Kuu algus on igastahes super!
, 7
, 4
, 8
Comment