Re: [NL25] camu päevik
Ma otsustasin toitumise osas natuke järgi anda just selle eesmärgiga, et oleks energiat ennast jõukas liigutada. Pikem plaan näeb ette külmal ajal seal põhja ladumist ning kui lumi läheb, siis tõmban laksust aeroobse peale metsajooksuga vms. Jõuludest alates on miskipärast kusjuures kaal hoopis tõusma hakanud mul kuigi päris rämpsu sisse ei ole ajanud. Äkki kasvab lihas peiteajast välja :)
Ma otsustasin toitumise osas natuke järgi anda just selle eesmärgiga, et oleks energiat ennast jõukas liigutada. Pikem plaan näeb ette külmal ajal seal põhja ladumist ning kui lumi läheb, siis tõmban laksust aeroobse peale metsajooksuga vms. Jõuludest alates on miskipärast kusjuures kaal hoopis tõusma hakanud mul kuigi päris rämpsu sisse ei ole ajanud. Äkki kasvab lihas peiteajast välja :)
Q 
4


Comment