Re: Camu NL50
Eilset Tartu joomise saab kiirelt kokku võtta. Spewmonkeyga veidi viina, siis kadus ta ära. S1990n sai ka korra nähtud, tema kaaslanna suutis spewmonkey suht tilti ajada. Ebaoluline.
Seejärel maasikas, standard shit. Seejärel olympsi. Sealt sain veidi enne 9t hommikul tulema. Tõmbasin algul mingi 2.3 miinust, seejärel sain nulli tagasi. Entertainment value on seal tegelt päris hea. Igasuguseid poisse eksib sinna ära, kellel pole õrna aimugi, kes kus mida ja miks. Kuidaig hostile oli see õhkkond seal eile üldse, ma ei mõtle laua ääres istuvaid regulare vaid muid külastajaid. Pole sinna kunagi läinud raha võitma, see suht teisejärguline ning kuniks seal 500 kroonised shortid istuvad, siis turni ja riveri mäng puudub pmt anyway. Aga veidi juua ja juttu ajada on seal tore.
Hetkel on tühi tunne. Ma ei teagi otseselt, mis viga (tegelt vist tean, mis mind närib, aga see suhteliselt mõttetu ning suurelt osalt minu enda egoga seotud). Üritame kuidagi selle masendava pühapäeva õhtuga ühele poole saada.
Üks tildiravim ka lõpetuseks:
[YOUTUBE]yeC06nGahQk[/YOUTUBE]
Eilset Tartu joomise saab kiirelt kokku võtta. Spewmonkeyga veidi viina, siis kadus ta ära. S1990n sai ka korra nähtud, tema kaaslanna suutis spewmonkey suht tilti ajada. Ebaoluline.
Seejärel maasikas, standard shit. Seejärel olympsi. Sealt sain veidi enne 9t hommikul tulema. Tõmbasin algul mingi 2.3 miinust, seejärel sain nulli tagasi. Entertainment value on seal tegelt päris hea. Igasuguseid poisse eksib sinna ära, kellel pole õrna aimugi, kes kus mida ja miks. Kuidaig hostile oli see õhkkond seal eile üldse, ma ei mõtle laua ääres istuvaid regulare vaid muid külastajaid. Pole sinna kunagi läinud raha võitma, see suht teisejärguline ning kuniks seal 500 kroonised shortid istuvad, siis turni ja riveri mäng puudub pmt anyway. Aga veidi juua ja juttu ajada on seal tore.
Hetkel on tühi tunne. Ma ei teagi otseselt, mis viga (tegelt vist tean, mis mind närib, aga see suhteliselt mõttetu ning suurelt osalt minu enda egoga seotud). Üritame kuidagi selle masendava pühapäeva õhtuga ühele poole saada.
Üks tildiravim ka lõpetuseks:
[YOUTUBE]yeC06nGahQk[/YOUTUBE]

A 
7
TC
Comment