[NL25] camu päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #46
    Re: Camu NL50

    Eilset Tartu joomise saab kiirelt kokku võtta. Spewmonkeyga veidi viina, siis kadus ta ära. S1990n sai ka korra nähtud, tema kaaslanna suutis spewmonkey suht tilti ajada. Ebaoluline.
    Seejärel maasikas, standard shit. Seejärel olympsi. Sealt sain veidi enne 9t hommikul tulema. Tõmbasin algul mingi 2.3 miinust, seejärel sain nulli tagasi. Entertainment value on seal tegelt päris hea. Igasuguseid poisse eksib sinna ära, kellel pole õrna aimugi, kes kus mida ja miks. Kuidaig hostile oli see õhkkond seal eile üldse, ma ei mõtle laua ääres istuvaid regulare vaid muid külastajaid. Pole sinna kunagi läinud raha võitma, see suht teisejärguline ning kuniks seal 500 kroonised shortid istuvad, siis turni ja riveri mäng puudub pmt anyway. Aga veidi juua ja juttu ajada on seal tore.
    Hetkel on tühi tunne. Ma ei teagi otseselt, mis viga (tegelt vist tean, mis mind närib, aga see suhteliselt mõttetu ning suurelt osalt minu enda egoga seotud). Üritame kuidagi selle masendava pühapäeva õhtuga ühele poole saada.

    Üks tildiravim ka lõpetuseks:
    [YOUTUBE]yeC06nGahQk[/YOUTUBE]

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #47
      Re: Camu NL50

      Hetkel on tühi tunne. Ma ei teagi otseselt, mis viga (tegelt vist tean, mis mind närib, aga see suhteliselt mõttetu ning suurelt osalt minu enda egoga seotud).
      Räägi Freudile :D:D

      Ma arvan, et mu seisund suutis mu suht tilti ajada. Polnud maailma kõige läbimõeldum plaan :D

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #48
        Re: Camu NL50

        Ta sai RoN-is kotti jälle, egopauk. :(

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #49
          Re: Camu NL50

          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
          Räägi Freudile :D:D

          Ma arvan, et mu seisund suutis mu suht tilti ajada. Polnud maailma kõige läbimõeldum plaan :D
          Nope, nii kergelt ma ka tilti ei lähe, eriti veel sinu peale, koletis.



          Nii ei olegi võimalik võita. Dogersi jooks vist mind ka kummitama hakanud.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Ühe käe võitsin ka, GG!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #50
            Re: Camu NL50

            mmmmmm võtsin täna nl100s shoti, insta -5bi
            no ****, tegelt ka....:D, jooksen sama hästi kui sina.
            igasugune suur pot= setup ja enamjaolt hävin


            aspdkofgiohfdauiojgdkf , läbustan sinu päevikut sest enda oma ei viitsi enam hahe

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #51
              Re: Camu NL50

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              mmmmmm võtsin täna nl100s shoti, insta -5bi
              no ****, tegelt ka....:D, jooksen sama hästi kui sina.
              igasugune suur pot= setup ja enamjaolt hävin


              aspdkofgiohfdauiojgdkf , läbustan sinu päevikut sest enda oma ei viitsi enam hahe
              Anna minna!

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #52
                Re: Camu NL50

                Ei biidi EV joont. Ja kõigele lisaks hakkasin ette ka kujutama.
                Teise hommikuse sessiga sain veidi tagasi. EV-d obv kinni ei püüdnud.
                Stäkkisin end korra preflop AJs -ga ära ühe regi vastu. Kuna meil ilge 3bet-4bet sõda käis ja olin teda ennem näinud end 4bettimas ja shove callimas nii a9o kui 88-ga siis mõtlesin et btn vs blind võib. Obv olid ässad. Üldse veidi lightilt stakin ära, kui ajalugu ka taga, callivad mu 3bette aa-ga ning sealt edasi leveldan ennast all-inni.
                Aga pole hullu, üritame täna jälle.
                Parimat!

                [YOUTUBE]amuuQLl9ook[/YOUTUBE]
                Last edited by camu; 13.10.10, 07:03.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #53
                  Re: Camu NL50

                  Panen kaks küsitavat kätt ka, kes viitsib võib arvamuse avaldada.


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • totaldonk
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 914

                    #54
                    Re: Camu NL50

                    miks esimeses käes preflop otsa ei pane? sellise flattimis liiniga imo tuleks flopil/turnil üritada rahad sisse saada. Ise 4betiksin pre teda u 12-13le.

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #55
                      Re: Camu NL50

                      esimese käe kohta note? tahaks tegelt callida väga. e: aga jah, põhjenda oma calli pre, out of pos ka veel ju.

                      teises ei taha väga callida.

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #56
                        Re: Camu NL50

                        Esimese käe keerasid Eos perse juba :D, otsi lolli kes 3 barreldaks õhuga all ini.
                        Teises oleneb juba vastasest ja eelnevast gameflowst

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #57
                          Re: Camu NL50

                          Esimeses käes oli poisi 3bet väike, mingi 4 vist. Kuna olime deebid otsustasin pre, et võtan veidi rahulikumalt ning vaatan flopil. Pärast turni betti, mille miskipärast ka callisin olin suht kindel, et ei biidi tema range vastu mitte midagi.

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #58
                            Re: Camu NL50

                            Täna leveldasin ennast preflop 55-ga allinni. Chatis hakkas arutelu ka muidugi sellel teemal. Polnd hullu, sain kohe kiirelt tagasi, kui arutelus osalenud regular otsustas pres oma AQ mu KK vastu ära stäkkida. Õnneks pidas. Üldse oli tänane mäng juba midagi B taolist. Üritasin potid väiksemad hoida ning niimoodi ka vastaste bottom range käest valuet saada.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Teine käsi on veidi imelik, selles suhtes, et peale väikest mõtlemist, ei suutnud vastast kuidagi monsteri peale panna.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • tdx
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 768

                              #59
                              Re: Camu NL50

                              Oli mingi spets riid, et esimest kätt nii mängid? UTG rangest sind biidib ainult AA.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #60
                                Re: Camu NL50

                                Mängisin nl10-t. Tegin ka huvi pärast video, hullult lagis, aga vaatan, mis sellest välja tuleb, vb panen üles siia. Obv ei biidi.
                                Last edited by camu; 18.10.10, 05:51.

                                Comment

                                Working...