[NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #46
    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    Fishde vastu ei oska küll holdida.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Villain 20/15/12.0 152 hands
    Pmts täpselt sama villain kes KK hoidis eelmises käes.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #47
      Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

      tough luck
      aga
      ma siin bustorisse ei läheks. pigem calliks flopi.
      selle turni peale c/f
      normaalse turni kaardi puhul K,A, 9, T, Q peale oleks bet callinud allinni.
      ma nyyd hakkan igale poole oma lolle kommentaare panema. vaja areneda you know :)

      Comment

      • raunsz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1492

        #48
        Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

        Algselt postitas antnx Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        6maxist ei tea ma midagi, aga isegi selle käe kohta ei saa ma midagi aru. :D
        TP sitt kikker.. :(
        panid ta oesd + fd peale w?

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #49
          Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

          Ta 3betiks seal suht alati QT+. Selle kohta on mul read. 3bet BB-l on 10%. Ehk siis handid millest ma taga olen oleks ta seal pre 3bettinud. Ma usun, et ta on täiesti võimeline siin flushdrawd nii mängima.

          Comment

          • poolakas
            Julm Donk
            • Sep 2009
            • 67

            #50
            Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

            Algselt postitas antnx Vaata postitust
            Ta 3betiks seal suht alati QT+. Selle kohta on mul read. 3bet BB-l on 10%. Ehk siis handid millest ma taga olen oleks ta seal pre 3bettinud. Ma usun, et ta on täiesti võimeline siin flushdrawd nii mängima.
            Mul on olegimist hoopis teine mulje jäänud. Mängib puhtalt straightforwardit, tema vastu ma poleks küll julgenud sealt flopist QT-ga jätkata.

            15/13, AF 2, steal 23, 3bet 4.8 , käsi 445. Samas ma mängin palju 2 handed laudu ja seal üldiselt mängitakse loosemalt. Kui need maha arvutada, siis tulevad need statid veel tightimad. Kui teil just mingi omavaheline metatamine ei käi, siis pigem on see 100% fold, juba preflop :)

            Comment

            • s1990n
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 107

              #51
              Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

              Ei tea mul rohkem temast sama mulje jäänud.Ta minu arust nii ilge nitt et paha hakkab.Aga vahepeal ta läheb lolliks ja hakkab asju ilusti kinni maksma.Olen ise ta mitu korda niimoodi tühjaks teinud.Aga jh QT ma foldiks kindlalt seal tema vastu.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #52
                Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                Regular: 21/17/1.7
                fold to 3bet 33%
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Villain: Unknown
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • s1990n
                  Jube Noob
                  • Mar 2009
                  • 107

                  #53
                  Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                  Normaalne sain 3h chatbanni et sinuga eesti keeles rääkisin :D:D

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #54
                    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #55
                      Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                      Algselt postitas antnx Vaata postitust

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #56
                        Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                        Villain: 31/17/1.5
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Villain: 41/18/5.3
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • onuark
                          Pokkerihai
                          • Oct 2009
                          • 1760

                          #57
                          Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                          vaalad ei viska FD ju kunagi maha :)

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #58
                            Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                            $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                            5 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG SG.Seth ($25)
                            CO GER-ICEBEAR ($25)
                            BTN yoyofang ($28.64)
                            SB Hero ($48.10)
                            BB ilexys ($25.25)

                            Pre-Flop: ($0.35, 5 players) Hero is SB J 9
                            3 folds, Hero raises to $1, ilexys calls $0.75

                            Flop: 9 10 4 ($2, 2 players)
                            Hero bets $1.25, ilexys raises to $3.75, Hero calls $2.50

                            Turn: 7 ($9.50, 2 players)
                            Hero checks, ilexys bets $6.75, Hero calls $6.75

                            River: 2 ($23, 2 players)
                            Hero checks, ilexys bets $13.75, Hero folds

                            Final Pot: $36.75

                            ilexys wins $35.63 (net +$10.38)

                            Hero lost $11.50

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #59
                              Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                              Kui juba mängid seda kätt, siis turnis tõmbaks küll raise sisse. Auk+ paar + fd.

                              Comment

                              Working...