[NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #31
    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

    riveris kindlasti bettima, kui foldib siis ei tea mis kaartidega mängisid ja ei anna infot välja.

    riveris paneks pool potti julgelt otsa.

    Comment

    • antnx
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3102

      #32
      Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

      Ise arvasin ka, et rive võiks olla bet fold. Võiks riveris bettida ala 7-8$ ja shipile peame foldima.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #33
        Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

        Kuna meil positsioon, siis ma valueks kindlasti ühe streedi veel, olenevalt, kas turni või riveri. Pool potti või veidi vähem kindlasti riveril, millest me peale villaini sellist mängu taga oleme? Peale turni check-checki iga villain valuetaks riveri tugeva käega.

        Edit: ära tulemust pane!
        Last edited by camu; 29.09.10, 15:40. Põhjus: ära tulemust pane!

        Comment

        • KraindOnMaind
          FPP Pro
          • Jun 2009
          • 228

          #34
          Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

          mis kuradi pärast nii väike c-bet

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #35
            Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

            minu arvamus oleks, et korralikuma suuruse c-bet flopis ning kerge block bet turnis vast oleks hea.

            ei tea kas oleks see oleks õige aga tundub päris mõistlik. mis teised arvavad.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #36
              Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

              betbetbet, turnil paneks 8.5 ja riveril shoveks. vastane näitab siin käes küll väga suurt nõrkust. kui chekiks turni ja näeks, et ta riveril uuesti chekib, siis kindel valuebet. miks nii mängisid, mida kartsid?

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #37
                Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                2 vastase vastu on ju pot suurem niikuinii, seega minu arust 1/2pot cbetina suht fine.
                Aga jep, riveril valuebet.

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #38
                  Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                  Villain: 20/15/12.0 152 hands
                  3bet total 10 . MP 50% (2)
                  Mis on arvamused?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #39
                    Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                    Huhu, päris huvitav käsi. Tundub üsna passiivne vastane postflopis, huvitav kui oleksid donkbettinud oleks ta hiljemalt turnis küll maha visanud. Samas board on siuke jube keeruline ja kuidas sellist kätt õige oleks mängida üldse. Muidugi mp 3bet range on küllaltki kitsas ikkagi. Tundub pmst ikkagi üsna õigesti mängitud imo.

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #40
                      Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                      12.0 agression factor pole just passiivne.

                      Toon tänavate kaupa ka:
                      Flop 5.0 turn inf river inf
                      30% 50% 40%

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #41
                        Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        Kas neis väikestes tubades on vaja üldse table selectida?
                        Igal pool on vaja table selectida.

                        Aga edu Antnx ja see Egerti 2+2 link on great.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #42
                          Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                          Hmm selle käe põhjal tundus küll. Ja ega 150kätt ei ole nii usaldusväärne siiski. Vb ta kartis et kuna sa utg'na callisid 3beti et sul olevat Ax. Aga jah kuna ta 3bet range on suht kitsas JJ+/AQ+....Siis mängisid suht õigesti. Aga ma ise mõtlen, et kui btn;co või bb oleks 3bettinud, kas siis oleks kasumlikum donkbettida et villain lolliks ajada....

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #43
                            Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                            ok, kuigi olen täis, siis ära fucking tee järeldusi tänavate kaupa agressionist 150 käe põhjal.
                            ja kui sa readidid teda nii palju nagu sa endale ette kujutad, siis fucking 4 beti teda juba pre, hanui sul seda flopi vaja nii näha on?

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #44
                              Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              ok, kuigi olen täis, siis ära fucking tee järeldusi tänavate kaupa agressionist 150 käe põhjal.
                              ja kui sa readidid teda nii palju nagu sa endale ette kujutad, siis fucking 4 beti teda juba pre, hanui sul seda flopi vaja nii näha on?
                              Tubli poiss! Õpeta oma sõpradele Freakyle ja Hossile ka korralik olema!

                              Käest: Sai sinu käest max value! Või min, kuidas võtta! Ainus küsimus on see, kas sa suudad seal Ax reppida!
                              Ma ka täis!

                              Comment

                              • antnx
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3102

                                #45
                                Re: [NL 6max] Antnx - Pokerstars. Kas elu on muutunud?

                                Table selectides saame max value.

                                Sellest käest: Kui villain 3betib UTG openit siis tema range kaldub ikka sinna top 3% poole imo. Viga tekibki sellest,et hand sample on väga väike ja kui selle põhjal järelduse teen siis võin ämbrisse astuda üsna kergesti.

                                Järgmine loll hand. See vend on minuga korralikult battlenud.
                                Statsid 18/13/2.3 1.3k hands
                                Flopi agression on 3.2
                                PTR-i järgi võitev reg nl25-es.
                                Oleks vist pidanud foldima aga ei suutnud, sest raise size on gay ja ship insta.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...