kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL25 FR]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #16
    Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

    väga huvitav spot igatahes, ise ei teagi mis teeks seal. suht drawi board, ilmselt ma calliks selle ning vaataks edasi, kuigi ka suht kahtlane seal. seega ei teagi. keegi tark või kommenteerida.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #17
      Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      keegi mõnest positsioonist obvious leaki märkab?

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #18
        Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

        palju käsi on nl2-s ja mitu lauda lased

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #19
          Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

          käsi on ~11k ja 12 lauaga mängin.

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #20
            Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

            ühe ja sama vastase vastu ühes ja samas lauas kaks korda stackisin ennast KK ära ja mõlemal korral oli set vastas. oleks pidanud mingil tänaval hoo maha võtma? teises käes ta floppas kas seti ja callis flopi, aga raises turni.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #21
              Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

              kas selline muuv on okei? isoleerida sealt niimoodi??

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • kuco
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1910

                #22
                Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

                Minu arvates 100% correct

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #23
                  Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

                  Mu arust ka pole viga

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #24
                    Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                    hero call kah. snapcallisin riveris, sest oli read/note, et õhuga betib esimestel tänavatel debiilselt väikeseid summasid.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #25
                      Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      NL5 bankroll on koos ja homme saab esimesed shotid võetud. ilmselt mäng on seal limiidis täpselt samasugune, aga eks näis. graph veits swingine, aga pea 19bb/100 niiet ei nuta.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #26
                        Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

                        oleksin pidanud foldi leidma? tankisin veits riveris ja ei suutnud oma kätt maha panna.
                        turnis oleks pidanud nupud panema?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        küllatki samasugune käsi nagu eelmine. siin tankisin ka päris kaua, aga kuna potti olin investeerinud vähe ja river completes flushi, siis suutsin foldi leida. on õigustatud fold?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #27
                          Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]

                          Teises käes küll obv fold, nii flush biidib kui ka Tx käsi.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #28
                            Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL5 FR]

                            kolm päeva nüüd NL5s mässanud ja olen vaid 2600 kätt suutnud läbi mängida. volüümi vaja juurde panna.

                            aga jah. NL5s täpselt samasugune donkamine ja value võtmine nagu NL2s. tundub, et blinde kaitstakse tihedamini, aga see vist minu kujutelm. statsid näitavad ikkagi, et 50.xx õnnestubs steal. NL2s oli see mingi 54-55.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            jooksin hästi (loe: nupud sisse saades ja ees olles käsi pidas) nagu näitab ka EV joon. kui nii edasi jooksen, siis võibolla kuu lõpuks NL10. elame, näeme.


                            stake algusest on mängitud 19,3k kätt.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #29
                              Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL5 FR]

                              Screenname on ka kardaanirist ? See you at the tables then.



                              e: Mis ta on siis ?
                              Last edited by inward; 20.09.10, 16:08.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #30
                                Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL5 FR]

                                screenname pole kardaanirist.

                                screenname on classified. :D
                                hakkate metama veel.
                                Last edited by kardaanirist; 20.09.10, 16:08.

                                Comment

                                Working...