Re: kardaanirist Starsis basicut õppimas [NL2 FR]
väga huvitav spot igatahes, ise ei teagi mis teeks seal. suht drawi board, ilmselt ma calliks selle ning vaataks edasi, kuigi ka suht kahtlane seal. seega ei teagi. keegi tark või kommenteerida.
väga huvitav spot igatahes, ise ei teagi mis teeks seal. suht drawi board, ilmselt ma calliks selle ning vaataks edasi, kuigi ka suht kahtlane seal. seega ei teagi. keegi tark või kommenteerida.
K
2
9
Comment