Kenno Väljatoss purustamas Triobeti freerolle

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #76
    Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

    See leakbuster reaalselt aitab ka? Tõsine küsimus, sest olen arvanud, et see aitab microgrindereid, kelle peamine leak on pre-flop statides vms. Ise kasutanud pole samas.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #77
      Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

      Kui ma kunagi su PTRi graderit vaatasin, siis seal olid kõik A ja A+, kas see leakbuster mitte samamoodi ei arvuta teiste võitvate mängijate keskmiste stattide järgi?

      Comment

      • krayzie
        Grinder
        • Oct 2008
        • 706

        #78
        Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

        Raske öelda - ühtegi tõsist leaki see programm ei leidnud. Mõned soovitused küll andis mis puudutas blindide pealt mängimist ja 3bettimist. Tundub suht preflopile rajatud programm, samas mul pole hetkel ka sample suurust et see postflopi kohta midagi tarka öelda oskaks...

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #79
          Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

          Ma võtaks enne Vandalarilt coachi kui usuks seda leakbusterit. Tõsiselt.

          E: leakbuster ja PTR graduader töötavad siis kui oled tõesti miski 50/19 donk. Siis kaotad tulevikus -15PT/BB asemel -2 või -3PT/BB.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #80
            Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

            Miks üldse Pokerstarsi kasuks otsustasid? OO ja Ongame palju fishisemad ju.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #81
              Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ma võtaks enne Vandalarilt coachi kui usuks seda leakbusterit. Tõsiselt.

              E: leakbuster ja PTR graduader töötavad siis kui oled tõesti miski 50/19 donk. Siis kaotad tulevikus -15PT/BB asemel -2 või -3PT/BB.
              Thanks.

              Comment

              • kardpleier
                Grinder
                • Jul 2009
                • 699

                #82
                Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ma võtaks enne Vandalarilt coachi kui usuks seda leakbusterit. Tõsiselt.

                E: leakbuster ja PTR graduader töötavad siis kui oled tõesti miski 50/19 donk. Siis kaotad tulevikus -15PT/BB asemel -2 või -3PT/BB.
                maailmatasemel automehaanik ei pea oskama maailmatasemel rallit sõita...

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #83
                  Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                  Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
                  maailmatasemel automehaanik ei pea oskama maailmatasemel rallit sõita...
                  Vaevalt, et leakbuster sind maailmatasemele või isegi ligilähedale sellele viib. Kui pokker oleks nii lihtne siis ei olekski kaotajaid. Ma ei ole seda ise kasutanud aga selle abisse ma ei usu. Võib-olla ainult mõned head mõtted saad.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #84
                    Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Vaevalt, et leakbuster sind maailmatasemele või isegi ligilähedale sellele viib. Kui pokker oleks nii lihtne siis ei olekski kaotajaid. Ma ei ole seda ise kasutanud aga selle abisse ma ei usu. Võib-olla ainult mõned head mõtted saad.
                    Imo oli see lause kardplaierilt obvious level.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #85
                      Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Imo oli see lause kardplaierilt obvious level.
                      Aa nüüd vist järele mõeldes võib isegi olla aga mine sa tea. Muidugi ta lauses on iva sees, et õpetavad need, kes ei oska :)

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #86
                        Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                        :D

                        No ta mõtles vast seda, et äkki on Vandalar pro coach, kuigi ise on 3 (vm) aastat nl4's istunud, lol.

                        Comment

                        • kardpleier
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 699

                          #87
                          Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          :D

                          No ta mõtles vast seda, et äkki on Vandalar pro coach, kuigi ise on 3 (vm) aastat nl4's istunud, lol.
                          u got it

                          Comment

                          • krayzie
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 706

                            #88
                            Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                            Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                            Miks üldse Pokerstarsi kasuks otsustasid? OO ja Ongame palju fishisemad ju.
                            OO ja ongame ei motiveeri. mängijate tase ei mängi nii madalal eriti rolli anyway

                            Comment

                            • krayzie
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 706

                              #89
                              Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                              Natuke nalja ka päeva sekka

                              Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 5 players
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              BTN: $147.90
                              SB: $43.00
                              BB: $114.00
                              UTG: $137.55
                              Hero (CO): $145.50

                              Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with Q 9
                              1 fold, Hero raises to $2.50, 2 folds, BB calls $1.50

                              Flop: ($5.50) K 4 4 (2 players)
                              BB checks, Hero bets $3.50, BB calls $3.50

                              Turn: ($12.50) 7 (2 players)
                              BB bets $7.00, Hero raises to $21, BB calls $14

                              River: ($54.50) 6 (2 players)
                              BB checks, Hero bets $26.00,
                              BB said, "fkking ets russian ***ker"
                              BB said, "russki kommunist estoniancriminal fkker"
                              BB said, "fkking lowlifecriminal fkkkk"
                              BB said, "a fkking discusting hungary"
                              BB folds

                              Final Pot: $54.50
                              Hero wins $52.50
                              (Rake: $2.00)

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #90
                                Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                                :)
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...