Kenno Väljatoss purustamas Triobeti freerolle

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #61
    Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

    Nl10 standard ju 2k käega 70bi alla ev joosta lol.

    Comment

    • Howie Diddot

      #62
      Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

      epic thread :D

      Comment

      • krayzie
        Grinder
        • Oct 2008
        • 706

        #63
        Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

        Ämbris sitt

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #64
          Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

          sa võidad ka wä ?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #65
            Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

            Skillimäng.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • krayzie
              Grinder
              • Oct 2008
              • 706

              #66
              Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

              Advanc3d strategy :

              Kui selgub et su neljas pair pole riveril hea tuleb vähemalt chatis vastasest parem olla

              Villain on reg

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • krayzie
                Grinder
                • Oct 2008
                • 706

                #67
                Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                Ahjaa tegin omale blogi ka :



                Käsen sheerida, laikida ja kommida.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #68
                  Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                  Ai raisk, kui korralik winrate nl200s.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #69
                    Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                    400NL+ winrate 3.2bb/100 over 200k hands
                    200NL winrate 8.2bb/100 over 250k hands
                    Kuidas sa seda teed?

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #70
                      Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                      Algselt postitas krayzie Vaata postitust
                      Jube lugeda mustal taustal valget teksti. Hetkega silme eest virvendamas.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #71
                        Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                        Lisasin sind blogrolli

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #72
                          Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                          Ma arvan, et me võiksime maailma vallutada kui me vaid tahaks. Kui oled huvitatud, siis saada PM.

                          Comment

                          • Booyaka
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 249

                            #73
                            Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                            gj krayzie!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #74
                              Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                              Mul hävines kõik databaas ära. Full ringi winrate üle 2 millioni käe on kuskuil 7 PT/BB. Graafikut ei ole jne. PTR ei ole ka korrektne, võitvaid käsi ei ole träkinud :S WTF.

                              Ok nali, good luck :P

                              Comment

                              • krayzie
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 706

                                #75
                                Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                                Update!



                                Hei hopsti sõbrad! Mõtlesin et kingin oma miljonitele fännidele mõned read vahepeal toimunust. Olen mänginud nüüd suht kõrge volüümiga jub...

                                Comment

                                Working...