Kenno Väljatoss purustamas Triobeti freerolle

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #31
    Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

    nice story, more more more!

    Comment

    • Konso
      Grinder
      • Nov 2009
      • 936

      #32
      Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

      Lase samas vaimus edasi

      Comment

      • tdx
        Grinder
        • Oct 2008
        • 768

        #33
        Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

        Algselt postitas krayzie Vaata postitust

        No-Limit Hold'em, $2.00 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        SB ($505.60)
        BB ($214.90)
        UTG ($167.30)
        Hero (MP) ($200)
        Button ($779.35)

        Preflop: Hero is MP with 4, 4
        1 fold, Hero bets $6, 1 fold, SB calls $5, BB raises $18, Hero calls $14, SB calls $14

        Flop: ($60) 3, 4, J (3 players)
        SB checks, BB bets $45, Hero calls $45, 1 fold

        Turn: ($150) 2 (2 players)
        BB checks, Hero bets $50, BB calls $50

        River: ($250) A (2 players)
        BB bets $99.90 (All-In), Hero calls $85 (All-In)

        Total pot: $420

        Results:
        BB had 6, 6 (one pair, sixes).
        Hero had 4, 4 (three of a kind, fours).
        Outcome: Hero won $417
        Mis readid sul siin SB ja BB kohta on? Kui BB on spewy ja squeeze range on lai, kas 4bet poleks parem?

        Comment

        • krayzie
          Grinder
          • Oct 2008
          • 706

          #34
          Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

          SB'l on fish kes teeb rohkem vigu kui BB.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #35
            Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

            Aga, kuidas see 3beti call IP pocketiga +ev on vms ? Kindlasti on sul hea seletus, huvitav oleks kuulda.

            Comment

            • krayzie
              Grinder
              • Oct 2008
              • 706

              #36
              Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

              Villaini squeeze suurus on nii halb, muud midagi. Korralikuma raise vastu ei calliks ma seal eriti kunagi. Ning antud juhul on SB ka veel potis kes suure tõenäosusega peale mind callib.

              See on tegelikult hea näide sellest kuidas osad regularid ei mõtle oma eeliste peale vaid rahulduvad selle ühe käe ja paari BB'ga mida squeeziga võidavad. Selle asemel et võtta flop suure potensiaali ning disguised käega nagu 66 hakatakse squeezima mille vastu teised regularid mängivad enamasti perfektselt ja fish (kellelt peaks enamus raha tulema) on sunnitud foldima.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #37
                Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                Okei see on huvitav, ma olen just kõhklenud sellises olukorras, kas mu call on õige....kus ma eeldan päris kindlalt et fish oop callib ka 3beti.

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #38
                  Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                  Algselt postitas krayzie Vaata postitust
                  See on tegelikult hea näide sellest kuidas osad regularid ei mõtle oma eeliste peale vaid rahulduvad selle ühe käe ja paari BB'ga mida squeeziga võidavad.
                  "HE AGGRO I MOAAAAR AGGRO!" Click, clack :P

                  Comment

                  • krayzie
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 706

                    #39
                    Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                    njämm njämm

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #40
                      Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                      fantastiline. NL200?

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #41
                        Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                        Peab meeldima. Kui palju käsi ühe kuuga kokku tuleb umbes? Ja mängid max 4 lauaga?

                        Comment

                        • krayzie
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 706

                          #42
                          Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                          yea 200nl ning 4-5 lauda

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #43
                            Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                            Talk about skill!

                            Comment

                            • krayzie
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 706

                              #44
                              Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Peab meeldima. Kui palju käsi ühe kuuga kokku tuleb umbes? Ja mängid max 4 lauaga?

                              mingi ~30k käsi tuleb kuus

                              Comment

                              • krayzie
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 706

                                #45
                                Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                                käisin mängimas Loutrakis 2/4 EUR live. oli huvitav. overall mingi ~€600 plussi ka ca 500 käega.

                                Mängud on üldiselt passiivsed ja fishid, overplaytakse igasugust sitta ning isegi regularid on sõna otses mõttes kohutavad (vähemalt need kellega ise kokku puutusin). Suurimaks miinuseks on kõike mattev suitsuhais (suitsetatakse otse lauas, reeglina teevad seda ca pooled mängijatest) ning mängude aeglus (tihtipeale tahavad 4-5 meest riverit näha oma check/call ja limp/call taktikaga).

                                näiteid variatsioonist - minu AI potid kronoloogilises järjekorras :

                                Avan MP'lt 3x BB AJ keskelt ja pool lauda callib (keskmine VP$IP laudades on ca 60-70%). Flop AQ9.Minult 1/2 psb cbet ning €120 potti jääb peale minu üks vanamees kel alles mingi €90. Turn 2 ja vanamees lükkab nuppe. Minult call ning pensionär viskab lauale A5o. Pikka rõõmu pole kuna river on onule päästev 2outer ehk case 5 ning €300 pot liigub minema

                                Avan EP'lt AQ. ning vaatame 3-4 way A67 floppi. SB'l asuv Karlssoni katuselt meenutav vanamees donkbetshoveb oma viimased €100 sisse ning ma snapin. Karlsson viskab lahti J5 ning riverdab puuduoleva 8. Laud muheleb ning karlsson rikastub €250 võrra.

                                Flatin UTG avangu MP'lt AKo ning saan enda järel suure squeeze purjus vanamehe poolt kes meenutab natuke vene välisministrit Sergei Lavrovi. UTG flatib ja ma viskan oma stacki laua keskele. Lavrov callib ja UTG foldib äginaga. Näss näitab AJo, board ei aita kedagi ning ma scoopin 1.1k EUR poti.

                                Leian punased emandad MP'lt ning saan min3beti SB'l asuva ajuvähist vaevatud tegelase käest. EP'l asuv limpija paneb veel min4beti otsa. Süda aimab halba ning flatin. Flop KQ6. Fucking jackpot for me - EP cbetib, ma hõikan oma AI käigu maha ja saan kiire calli ässade käest. Set peab ning scoopin 1.2k EUR poti

                                Taaskord punased emandad CO'l ning tõstan 3x bb. buttonil asuv kreeka-itaalia päritolu kohalik regular 3betib nõrgalt ning callib mu €110 4beti. Flop 579 pole just helge aga samas on dead money lauas rohkem kui kopsuvähiga diilereid kasiino peale kokku. Panen nuppe ja saan calli AK poolt, sh K. Mast tuleb kokku ja reg scoopib €900 poti.

                                Jälle emandad (seekord mustad), otsustan MP'lt 3bettida fishi avangut. 2 calli ning vaatame madalat mono boardi. Lükkan fishi AI (tal ca €100 järel), vahepealne callija kaob ning fish flipib ümber punased kümned. Pikaks ajaks rõõmu pole sest turn on T ning river midagi ei muuda. Fish scoopib €300

                                Leian TJ keskelt ning saan taaskord mõned callid. Flop 89J ning saan oma cbeti vastu minraise järjekordse shortstackiva maksumasina poolt. Foldimisruumi ei näe ja lükan nupud sisse. Maksumasinal siis AJo mis võidab 56-44 flipi. Ca €200 taas vasakule.
                                Last edited by krayzie; 02.11.10, 07:56.

                                Comment

                                Working...