Kenno Väljatoss purustamas Triobeti freerolle

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #46
    Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

    Huvitavalt kirjutad.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #47
      Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

      väga huvitav lugemine :)

      Kahju ainult, et potid kohe üldse ei taha liikuda sinu poole aga hea, et suuremad ikka pidasid :)

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #48
        Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

        "aga samas on dead money lauas rohkem kui kopsuvähiga diilereid kasiino peale kokku"

        IRW :D

        Hästi kirjutatud, gl !

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #49
          Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

          Hea lugemine tõesti, btw kuidas onlines läinud? Vaataks hea meelega sealseid käsi ka :D

          Comment

          • krayzie
            Grinder
            • Oct 2008
            • 706

            #50
            Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

            mängisin mingi 5000 kätt oktoobris, pole suurt midagi näidata. ei viitsi lihtsalt mängida

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #51
              Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

              suht lollikindel mängimine oli jah

              Comment

              • krayzie
                Grinder
                • Oct 2008
                • 706

                #52
                Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                Hei hopsti poisid ja tüdrukud!

                Mina siin!

                Hakkan nüüd jälle aktiivsemalt pokkerit mängima!

                Homme teen deposiidi ja hakkan kohe 10nl pihta!

                Seniks olge nunnud ja peagi näeme!

                Peace!

                Comment

                • overgrow
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 109

                  #53
                  Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                  Kas tegid nalja või tõesti hakkad nl10 pihta?

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #54
                    Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                    [ x ]
                    Algselt postitas overgrow Vaata postitust
                    tegid nalja
                    --

                    Jääme sissekandeid ootama :)

                    Comment

                    • KraindOnMaind
                      FPP Pro
                      • Jun 2009
                      • 228

                      #55
                      Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                      uuemat pilti ei leidnud v, see on veel pokkeribuumi ajast ju

                      Comment

                      • krayzie
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 706

                        #56
                        Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                        Ma olengi pokkeribuumi ajast :/

                        Comment

                        • krayzie
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 706

                          #57
                          Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                          Dramabomb loading..............79%



                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #58
                            Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                            70 Buy in downswing, beat that!

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #59
                              Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                              Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                              70 Buy in downswing, beat that!
                              Pigem nagu 7.

                              Comment

                              • bounce
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 865

                                #60
                                Re: Minu sõbrad on crackerlord ja beib11

                                kujutan ette et mõeldi vihjet nl10-st alustamise kohta.

                                Comment

                                Working...