black magic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #16
    Re: black magic

    see ketsupilugu peovaibi küll ei loo

    Comment

    • MagicFriend
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2010
      • 369

      #17
      Re: black magic

      ma ei osanud seda videot kuskile teemasse postidada, seega las olla minu blogis. video ise raagib 2 peaga tydrukust mis on yks aarmiselt eriline/sympaatne lugu. elu on lill! kas keegi vaidleb vastu?

      paikest!


      [YOUTUBE]BkKWApOAG2g[/YOUTUBE]

      Comment

      • MagicFriend
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 369

        #18
        Re: black magic

        kaisin yle pika aja russian delikatessen shopis ja ostsin paar pdl vene 6lut.
        k6rvale must leib, skumbria konserv ja tykk kodujuustu. good life


        [YOUTUBE]hJn98NnneGY[/YOUTUBE]





        head reedet!

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #19
          Re: black magic

          Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
          kaisin yle pika aja russian delikatessen shopis ja ostsin paar pdl vene 6lut.
          k6rvale must leib, skumbria konserv ja tykk kodujuustu. good life

          head reedet!

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #20
            Re: black magic

            Kiidan viimaseid pilte! :D

            Comment

            • MagicFriend
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 369

              #21
              Re: black magic

              kiidan samuti kuco pjatnitza patzan6 pilti! :)

              pidu jatkub ehk face kontroll ja aftekas. oh, oleks noorust, mida maha juua...


              [YOUTUBE]u6p_ASK-7VY[/YOUTUBE]







              tso za huinja, seks ni pridlagajet???

              Comment

              • MagicFriend
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 369

                #22
                Re: black magic




                idee poolest oleks k6ik pidanud m66duma rahulikult.
                asi laks aga rohkem kui kaest ara. autod p6lesid prygikastidega vaheldumisi.
                lasti m6ned gaasipommid, arreteeriti paarkymmend yle keenut. paarkymmend politseiniku said kergeid vigastusi. r66viti kauplusi, lykati ymber mida annab jne. tapselt selline tunne nagu oleks poole paevane s6da olnud. oli streik.

                homme on see uudis number 1. vahemalt meil siin. kui oleks ainult pildimaterjali


                Comment

                • MagicFriend
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 369

                  #23
                  Re: black magic































                  Last edited by MagicFriend; 30.09.10, 11:41.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #24
                    Re: black magic

                    tõhus protest tundub olevat :S

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #25
                      Re: black magic

                      Kas mina olen saamatu või pole meie netimeedias seda mäsu üldse kajastatud ?

                      Comment

                      • MagicFriend
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2010
                        • 369

                        #26
                        Re: black magic

                        ma ka hommikul kiirelt vaatasin epl/delfit ja ei olnud ainsatki s6na t6esti. well, maailm on suur ja probleeme jagub k6ikjale. kes see k6igest ikka kribada
                        j6uab :) kohalikud lehed olid eranditult selle uudise aga esikaanele toppinud.
                        see vahene mis siin piltidel naha on annab ehk aimu milline meeleolu valitses, samas k6ike seda aga loetud meetrite pealt naha oli kohati paris 6udne.
                        hea, et otsa sai!

                        peaks meeleolu blogis vahetama, liialt agressiivne teine :)



                        [YOUTUBE]U9-Qz0Fix5A[/YOUTUBE]


                        how do i look?







                        [YOUTUBE]2xa5JKs3iyU[/YOUTUBE]
                        Last edited by MagicFriend; 02.10.10, 16:19.

                        Comment

                        • MagicFriend
                          Õpihimuline Mängur
                          • Sep 2010
                          • 369

                          #27
                          Re: black magic

                          jea, 6htul friirollime lamborghini peale. good life
                          ilus paikseline ilm tana. lahen mediteerin pargis.
                          tsekraise!


                          [YOUTUBE]jpnurlS1VIo[/YOUTUBE]






                          gl

                          Comment

                          • MagicFriend
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 369

                            #28
                            Re: black magic

                            Nadalal6pp

                            Lets party!


                            [YOUTUBE]pDuAYv2yqa8[/YOUTUBE]





                            Kuuma runi, kauneid naisi, kerget pohmakat ja kosmilisi trippe!

                            Comment

                            • MagicFriend
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 369

                              #29
                              Re: black magic

                              Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                              Nadalal6pp

                              Kuuma runi, kauneid naisi, kerget pohmakat ja kosmilisi trippe!

                              brag on see, et sain k6ik4. samas endale sai soovitud ainult pool sellest
                              topeltbrag on aga see, et mu blogides on v6luj6udu/magicut parajas koguses, kuna see on vist 3s kord kui k6ik laheb nii nagu eelnevalt blogis fantaseeritud.
                              haha, kuna nadalavahetus pole veel labi, siis "show must go on"!

                              kohtub tuleval nadalal

                              ja ilmad on endiselt ilusad! eile 66sel kell 03.00 oli ntx 22 soojakraadi. wohoo!


                              keegi kainud eelnevatel aastatel? s6ber kais see aasta ja ytles, et "must go".
                              kohtumiseni aastal 2012 - Portugal - Idanha-a-Nova

                              [YOUTUBE]iKjB8HtdClA[/YOUTUBE]


                              yritus toimub iga 2 aasta tagant.

                              [YOUTUBE]_FQ65wSV0yw[/YOUTUBE]


                              tegelikult on hoopis see TheVideo, vahemalt muusika poolest :)

                              [YOUTUBE]dglRuX7r2lY[/YOUTUBE]


                              6nne!
                              Last edited by MagicFriend; 09.10.10, 19:55.

                              Comment

                              • Tylos
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 340

                                #30
                                Re: black magic

                                Mingi seenemeeste festival ve?

                                Comment

                                Working...