black magic

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MagicFriend
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2010
    • 369

    #31
    Re: black magic

    hm, antud yritusel on seened kindlasti omal kohal
    aga nagu pildis naha on siis 6nneks poole aruga alaealised puuduvad.
    5 paeva pidu ja pìllerkaart, hiljem ytled et sai seenel kaidud.
    m6nus chill out meeleolu valitseb seal, pidi rahumeelne ja eksperimendirikas olema, pundiga minnakse/tullakse, naerdakse/naeratatakse palju.
    pdl viinale vaheldus missugune. backpackin paradise

    tylos, oled tulija?
    Last edited by MagicFriend; 10.10.10, 21:37.

    Comment

    • MagicFriend
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2010
      • 369

      #32
      Re: black magic

      selleks, et "trippida" pole vaja Portugali minna. piisab kui mangida pnewsi friirolle ja langeda 100 kohta ennem pyha piletit jargneva kaega. lol. tilt? nah, just trippin. asdfasdf.





      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      kysisin vastaselt chatis, et meh, mis vark toimus asja? mangisid 1h40min selleks, et callida teise mehe all in Q10ga? tuli ainult "LOL". lolol.

      Comment

      • totaldonk
        Grinder
        • Dec 2009
        • 914

        #33
        Re: black magic

        mmmmm shrooms

        Comment

        • MagicFriend
          Õpihimuline Mängur
          • Sep 2010
          • 369

          #34
          Re: black magic

          Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
          mmmmm shrooms

          Eesti oma seenelood

          [YOUTUBE]UqlEEtrsee0[/YOUTUBE]



          ja plika kellega laheks seenele. kasv6i kohe!






          kui kedagi peaks huvitama, et kuidas mul "HU projekt" laheb, siis v6taks kaesoleval hetkel olukorra kokku lyhidalt. olen parema tervise juures, toitun kvaliteetsemalt/regulaarsemalt, on aega/tahtmist ennast fyysiliselt liigutada, naeran/suhtlen kordades rohkem, vaba aeg kulub rohkem lugemisele/pidutsemisele/vaikuse nautimisele jne.
          teisis6nu on k6ik rohkem kui suureparane! aus vark

          head runi teile!

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #35
            Re: black magic

            Ever heard about SPOILERS?? Mul läks arvuti hulluks kui seda lehte avama hakkas.

            Comment

            • MagicFriend
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2010
              • 369

              #36
              Re: black magic

              austusest neidude vastu kes mu blogi kaunistavad ei saa ma neid mingi valemiga spoilerisse suruda. hm, too pokkeribiit oli ju spoileris!


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • MagicFriend
                Õpihimuline Mängur
                • Sep 2010
                • 369

                #37
                Re: black magic

                more more more more more shrooms shrooms shrooms shrooms shrooms more more more


                [YOUTUBE]FRCBBxu7ugg[/YOUTUBE]



                imestad, et inimesed maksavad 2 eurot pdl "Evian" vee eest?
                just fck spell it backwards. Evian.







                vihma tibutab. tere sygis!

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #38
                  Re: black magic

                  mhm.. miski tähelepanu vajadus, et muudkui uusi topicuid vorbid?

                  Comment

                  • MagicFriend
                    Õpihimuline Mängur
                    • Sep 2010
                    • 369

                    #39
                    Re: black magic

                    oh lol, hakkab peale.

                    Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
                    siin blogis pole mingit tilti. pigem huumorit elust enesest. muusikat. ehk pilte.
                    kindlasti tuleks k6ike kerge huumoriga v6tta. sest midagi t6sist siin pole ega saa ka olema. good times :)

                    ma ei tea miks viitsin yldse vastata aga olgu.
                    ei, ei ole mingit tahelepanuvajadust. well, kui sa oleksid lugenud mu eelmist blogi ja m6tleksid natuke, siis on taitsa v6imalik, et saad mingi umbmaarase idee millega ma siin tegelen. nyyd tulevad kysimused, et "wtf, millega sa siis tegeled"?. yhe alternatiivse lahenemise testimisega oma eesmarkide saavutamisel. tapsemalt ei saa/pea vajalikuks seda lahti kirjutada, kuid mul on kindel veendumus, et asi tasub proovimist. hetkel on tulemus oodatust parem.
                    minu jaoks on siin 100% tildivaba 6hkkond. naerma ajab hoopis
                    vot nii on loodª!

                    kaesolevas blogis ei saa olema kasi pokkerist, biite, analyyse jm pokkeriga seinduvat. va. m6ni yksik erandjuhtum. seega, milleks vaadata yldse siia blogisse, kui k6ik eelnev on tegelikult teada¿ ons sel t6esti m6tet? ilkuda ilkumise parast v6i hoopis ise tahelepanuvajadust taga otsides, yritades kirjutada provokatiivseid kommentaare? v6i hoopis midagi veelgi kummalisemat?

                    kirjutan seda blogi endale! (kordamine ei jookse m66da kylgi maha, eks)

                    well, kummaline olukord. m6tlen hetkel, et hm...ei varemalt mil olin aktiivne pokerdaja, ei nyyd ole mul kommet minna kellegi blogisse ja kirjutada miskit stiilis, et "kle, miks sa sellist jama siia paev paeva jarel kirjutad" vm analoogset
                    kui naen neid tuhandeid taiesti absurdseid kasi, mis ei vaari isegi vaatamist, veel vahem kellegi abi/kommenteerimist. samuti ei tule ja saada sind yle karutyra, kui kirjutad iga esmaspaev kuidas olid nadalavahetusel purjus jne.
                    oleks aeg aru saada, et siin foorumis on hulk kasutajaid, kes valivad paris hoolikalt - kuhu/mida postitada. see siin pole muud kui MINU ENDA BLOGI. personaalne blogi - vaata sinna kirjutab kyll igamees tapselt seda mida ta parajasti 6igeks peab ja sellises vormis mis on talle endale meeleparane.
                    ohja...rohkem positiivsust palun!

                    black magic - kui ei meeldi siis ara loe! siin on sadu blogisid mida lugeda ja lisaks tuhat muud teemat. selle asemel, et siin iriseda, mine tegele parem mangu 6ppimisega ja v6ida homme topelt!

                    GL!


                    muidu oli tore paev. ilm super, linn m6nusalt tyhitais. tapselt selline ilm, mil soovid lihtsalt s6ita. s6ita ja nautida. seda sai ka tehtud. good day!




                    seeni!
                    Last edited by MagicFriend; 13.10.10, 21:55.

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #40
                      Re: black magic

                      Peace ei saa võrduda black magic

                      Comment

                      • MagicFriend
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2010
                        • 369

                        #41
                        Re: black magic

                        reedene rituaal


                        [YOUTUBE]Zf75zH68oEw[/YOUTUBE]






                        the key to success
                        wateva u do - do it with passion!


                        6nne!

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #42
                          Re: black magic

                          hmm

                          Comment

                          • MagicFriend
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2010
                            • 369

                            #43
                            Re: black magic

                            hmm...

                            rohkem tegusid ja vahem m6la mr. MagicFriend!


                            [YOUTUBE]w_kf4lcxRxM[/YOUTUBE]


                            adios.

                            Comment

                            Working...