Re: Mõmmi pokkerikoobas
AQ suited board 4sKs9hAcQd arvan, et oleks võinud turnis bettida ning saada rohkem oma valuet, aga ei teinud seda kuna vastane oli hea ja kartsin, et ta võis hittida A turnis ning seepärast otsustasin checkida.
Raunzi märgitud AJs ma esiteks callisin sellepärast, et vastane oli täis donk, teiseks et mul AJ oli suited ning, kui ma poleks midagi hittind ning vastane oleks agressiooni näitand ma oleks vast foldid aga floppasin ilusti 4AJ floppi Top two pairs ning läks õnneks. Selle põhimõttega et kui hitin top pairi mitte heal flopil mulle makstaks see käsi korralikult kinni. Ma ei usu, et see hea põhjus on aga nii arvan.
Võibolla KQ suited small blindilt sisse limpida ma ei oskagi öelda kas see on suur viga või mitte.
Võibolla kah see 55 callimine oli viga iga tänav aga kuna vastane oli suht donk ja tegi gay bette sellised siis mõtlesin et ei ole suur kaotus kui kaotan paarkend senti aga saan teada miks ta nii teeb.
AK off big blindilt tõsta .90 peale võibolla ka viga sest olen oop aga mõtlesin et see ikka suht tugev käsi ning oleks normaalne tõsta sealt kuigi jah oop pole vb kõige parem et oleks võind sisse limpida aga minu arvamus et ikka tõsta.
J10off small blindilt tõsta võibolla vale aga see mul steal ja töötas ning on suht normaalne käsi, et stiilida.
Kaotatud käte hulgast:
910 suited floppi tuli 9610 ja seda floppi checkida oli viga, oleks pidand panustama top two pair.
AKd floppi tõstmine väga suurelt, et drawi flop, poleks pidand niipalju või üldse.
59diamonds et kõigepealt üritada stiilida nendega ja see järel floppi ka panustada et võtta maha oli suht stupid.
Video jõuab siia ilmselt homme, seal ka natuke enda möla juttu ja kommenteerimist ka peal.
AQ suited board 4sKs9hAcQd arvan, et oleks võinud turnis bettida ning saada rohkem oma valuet, aga ei teinud seda kuna vastane oli hea ja kartsin, et ta võis hittida A turnis ning seepärast otsustasin checkida.
Raunzi märgitud AJs ma esiteks callisin sellepärast, et vastane oli täis donk, teiseks et mul AJ oli suited ning, kui ma poleks midagi hittind ning vastane oleks agressiooni näitand ma oleks vast foldid aga floppasin ilusti 4AJ floppi Top two pairs ning läks õnneks. Selle põhimõttega et kui hitin top pairi mitte heal flopil mulle makstaks see käsi korralikult kinni. Ma ei usu, et see hea põhjus on aga nii arvan.
Võibolla KQ suited small blindilt sisse limpida ma ei oskagi öelda kas see on suur viga või mitte.
Võibolla kah see 55 callimine oli viga iga tänav aga kuna vastane oli suht donk ja tegi gay bette sellised siis mõtlesin et ei ole suur kaotus kui kaotan paarkend senti aga saan teada miks ta nii teeb.
AK off big blindilt tõsta .90 peale võibolla ka viga sest olen oop aga mõtlesin et see ikka suht tugev käsi ning oleks normaalne tõsta sealt kuigi jah oop pole vb kõige parem et oleks võind sisse limpida aga minu arvamus et ikka tõsta.
J10off small blindilt tõsta võibolla vale aga see mul steal ja töötas ning on suht normaalne käsi, et stiilida.
Kaotatud käte hulgast:
910 suited floppi tuli 9610 ja seda floppi checkida oli viga, oleks pidand panustama top two pair.
AKd floppi tõstmine väga suurelt, et drawi flop, poleks pidand niipalju või üldse.
59diamonds et kõigepealt üritada stiilida nendega ja see järel floppi ka panustada et võtta maha oli suht stupid.
Video jõuab siia ilmselt homme, seal ka natuke enda möla juttu ja kommenteerimist ka peal.

Comment