Tervist Pokkeriprolased.
Olen Mõmm, pärit Viljandist ning 19 aastane. Sügisest muidugi Tallinna kodanik, sain tasuta Tallinna Tehnika Kõrgkooli kohale sisse ainesse Hoonete ehitus. Juhuuu.
Pokkeriga tutvusin 3 aastat tagasi, sõbra kaudu kes mängis PKR-s playmoney ja freerolle. Seal ka mu esimene playmoney kasutaja oli on. Nüüdseks aga pool aastat aktiivsemalt pokkeriga tegelenud ehk siis õppida üritanud kuna tahan learner olla mitte grinder. (kes blueprinti lugend see teab). Alguses kui uuesti peale pausi pokkeriga tutvusin ja igast e-bookse lugema hakkasin üritasin mängida võimalikult palju freerolle mängida ja sai mõned steigid küsitud kus, ühe suutsin buy-inni tagasi võita kust tuli mu esimene cash ka 5$ buy-in ja cashisin 11 daala. Rohkem pole suutnud, ega enam viitsind, sest nad ei paku mulle huvi enam, vaid leidsin tõelise kire cash game. Kus veel on täis donky aga see muutub vaikselt vaikselt TAG regulariks kuna õppimisest järjest rohkem rohkem kasu.
Lugesin lugesin raamatuid ja mõtlesin, et oh nii saan targaks ja oskan mängida, aga tutkit ei oska vot, mis sest paar raamatut loetud ja nagu peaks põhitõed selged olema.
Sain alles rolli endale 300 euri, et alustada mängimist NL10-st mis on väga normaalne minu arvates kui põhitõed selged ja pead A- mängust kinni.
Seega esimes päeva tõmbasin circa 500 käega tõmbasin -5bi kohe lõbusasti, sest olin nagu vasikas kes värskele heinamaale kevadel saanud. Kõik mis midagigi loetud või ja üritatud meelde jätta polnud midagi meelest. Ei betsize ega positsioon ning mis käsi kus positsioonilist mängida.
Seega vaatasin träkkerit ja hopsti avastasin kenasti rolli kadund ja otsustasin peatada mängu. Ning kobisin tuttu, ja magama jäädes mõtlesin, et mida kuradit ma valesti teinud olen ja vaikselt hakkas koitma, et kus on su põhitõed mees. Need sel hetkel puudusid.
Nüüd siis väheke grinditud käsi kuni 1600-ni pole küll mingi arv aga vaikselt veel mõned buy-innid kaotatud bad play-dega, pole üldse õnnelik. Ning soovitati ja otsustasin et teen selle blogi siia, et siis küsida tarka nõu ja postitada käsi ning oma arengut.
Praegu väga polegi või ei tahaks käsi postitada, sest need ikka nii ulme valesti ilmselt mängitud, et häbi hakkaks. Aga siit edasi läheb aind paremuse poole.
Nüüdsest teen paar päeva pausi, et puhata õppida ning mõelda.
Nüüd seaks siin endale eesmärgid siia mida pean järgima, sest suht palju jõlgun siin foorumis niisama ringi kui selle asemel õppida uut või analüüsida mängu.
- Põhitõed unepealt selgeks.
- Positsioon, positsioon, positsioon!!!
- Korralik bet-sizing.
- Mängida koguaeg A-mängu.
- Mitte rohkem kui 4 lauda korraga.
- Ennem mängida alustamist segavad faktorid eemaldada. ( msn, foorum, nett, jne.)
- Tuba ning arvutilaud ka korda.
- Vajalikud abimaterjalid valmis vaadata.
- Teha mängu ajal palju note mängijate kohta.
- Ennem tähtsast otsust möelda selgelt ning vaadata ennemad tegevused üle.
Kui midagi meelde tuleb lisan.
Üldiselt mõned punktid.
- Lõpetada kool ja saada korralik haridus.
- Toituda tervislikult.
- Tegeleda koeraga.
- Trenni teha.
- Jõuda 2 aastaga NL100 või veelparem NL200. ( ei tohiks utoopiline olla kui näha vaeva ja korralikult tööd teha selle nimel.)
Veel endast niipalju, et tegelen aktiivselt saalihoki ja talvel ka jäähokiga. Nii, et kui keegi foorumlane peaks nende aladega tegelema või kuskil käimas mõne pundiga neid harrastamas ja kuluks üks veel ära siis võib vabalt ühendust võtta PM-i või msni teel.
Ning kui peaks olema koeraarmastajaid siin siis ja sooviks mängusessiooni koertega ehk koerad omavahel saaks sotsialiseeruda ja mängida siis võib ühendust võtta, mul on 3 aastane Ameerika Staffordshire Terrier ja nimeks tal Donna.
Veel küsiks huvipärast, et kui keegi NL10-30 mängija sooviks koos sessiooni teha, et sellega parandada oma mängu ja teise mängu siis on teretulnud ühendust võtma. Kaks pead on ikka parem kui üks. Nendel levelitel ei tohiks üldse olla väga suur vahe. Nagu targemad räägivad.
Vabandust kui teema liiga pikk ja vahepeal offtopic, aga see on päevik ja nii vast võib ning loodetavasti oli huvitav lugemine.
Palun mitte mingeid trollimist ja cräppi kirjutada siia, igasugused nõuanded soovitused ja muud head asjad on teretulnud.
Parimat soovides,
Mõmm
Mängin siis NL10 6-max Prima võrgus ja Purple Lounge toas.
PS! Formula for long life: eat light, play tight!
Olen Mõmm, pärit Viljandist ning 19 aastane. Sügisest muidugi Tallinna kodanik, sain tasuta Tallinna Tehnika Kõrgkooli kohale sisse ainesse Hoonete ehitus. Juhuuu.
Pokkeriga tutvusin 3 aastat tagasi, sõbra kaudu kes mängis PKR-s playmoney ja freerolle. Seal ka mu esimene playmoney kasutaja oli on. Nüüdseks aga pool aastat aktiivsemalt pokkeriga tegelenud ehk siis õppida üritanud kuna tahan learner olla mitte grinder. (kes blueprinti lugend see teab). Alguses kui uuesti peale pausi pokkeriga tutvusin ja igast e-bookse lugema hakkasin üritasin mängida võimalikult palju freerolle mängida ja sai mõned steigid küsitud kus, ühe suutsin buy-inni tagasi võita kust tuli mu esimene cash ka 5$ buy-in ja cashisin 11 daala. Rohkem pole suutnud, ega enam viitsind, sest nad ei paku mulle huvi enam, vaid leidsin tõelise kire cash game. Kus veel on täis donky aga see muutub vaikselt vaikselt TAG regulariks kuna õppimisest järjest rohkem rohkem kasu.
Lugesin lugesin raamatuid ja mõtlesin, et oh nii saan targaks ja oskan mängida, aga tutkit ei oska vot, mis sest paar raamatut loetud ja nagu peaks põhitõed selged olema.
Sain alles rolli endale 300 euri, et alustada mängimist NL10-st mis on väga normaalne minu arvates kui põhitõed selged ja pead A- mängust kinni.
Seega esimes päeva tõmbasin circa 500 käega tõmbasin -5bi kohe lõbusasti, sest olin nagu vasikas kes värskele heinamaale kevadel saanud. Kõik mis midagigi loetud või ja üritatud meelde jätta polnud midagi meelest. Ei betsize ega positsioon ning mis käsi kus positsioonilist mängida.
Seega vaatasin träkkerit ja hopsti avastasin kenasti rolli kadund ja otsustasin peatada mängu. Ning kobisin tuttu, ja magama jäädes mõtlesin, et mida kuradit ma valesti teinud olen ja vaikselt hakkas koitma, et kus on su põhitõed mees. Need sel hetkel puudusid.
Nüüd siis väheke grinditud käsi kuni 1600-ni pole küll mingi arv aga vaikselt veel mõned buy-innid kaotatud bad play-dega, pole üldse õnnelik. Ning soovitati ja otsustasin et teen selle blogi siia, et siis küsida tarka nõu ja postitada käsi ning oma arengut.
Praegu väga polegi või ei tahaks käsi postitada, sest need ikka nii ulme valesti ilmselt mängitud, et häbi hakkaks. Aga siit edasi läheb aind paremuse poole.
Nüüdsest teen paar päeva pausi, et puhata õppida ning mõelda.
Nüüd seaks siin endale eesmärgid siia mida pean järgima, sest suht palju jõlgun siin foorumis niisama ringi kui selle asemel õppida uut või analüüsida mängu.
- Põhitõed unepealt selgeks.
- Positsioon, positsioon, positsioon!!!
- Korralik bet-sizing.
- Mängida koguaeg A-mängu.
- Mitte rohkem kui 4 lauda korraga.
- Ennem mängida alustamist segavad faktorid eemaldada. ( msn, foorum, nett, jne.)
- Tuba ning arvutilaud ka korda.
- Vajalikud abimaterjalid valmis vaadata.
- Teha mängu ajal palju note mängijate kohta.
- Ennem tähtsast otsust möelda selgelt ning vaadata ennemad tegevused üle.
Kui midagi meelde tuleb lisan.
Üldiselt mõned punktid.
- Lõpetada kool ja saada korralik haridus.
- Toituda tervislikult.
- Tegeleda koeraga.
- Trenni teha.
- Jõuda 2 aastaga NL100 või veelparem NL200. ( ei tohiks utoopiline olla kui näha vaeva ja korralikult tööd teha selle nimel.)
Veel endast niipalju, et tegelen aktiivselt saalihoki ja talvel ka jäähokiga. Nii, et kui keegi foorumlane peaks nende aladega tegelema või kuskil käimas mõne pundiga neid harrastamas ja kuluks üks veel ära siis võib vabalt ühendust võtta PM-i või msni teel.
Ning kui peaks olema koeraarmastajaid siin siis ja sooviks mängusessiooni koertega ehk koerad omavahel saaks sotsialiseeruda ja mängida siis võib ühendust võtta, mul on 3 aastane Ameerika Staffordshire Terrier ja nimeks tal Donna.
Veel küsiks huvipärast, et kui keegi NL10-30 mängija sooviks koos sessiooni teha, et sellega parandada oma mängu ja teise mängu siis on teretulnud ühendust võtma. Kaks pead on ikka parem kui üks. Nendel levelitel ei tohiks üldse olla väga suur vahe. Nagu targemad räägivad.
Vabandust kui teema liiga pikk ja vahepeal offtopic, aga see on päevik ja nii vast võib ning loodetavasti oli huvitav lugemine.
Palun mitte mingeid trollimist ja cräppi kirjutada siia, igasugused nõuanded soovitused ja muud head asjad on teretulnud.
Parimat soovides,
Mõmm
Mängin siis NL10 6-max Prima võrgus ja Purple Lounge toas.
PS! Formula for long life: eat light, play tight!

, A
, K
(full house, fives over Kings).
Comment