Micro fr cash at Mõms poker-hut

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #76
    Re: Mõmmi pokkerikoobas

    AQ suited board 4sKs9hAcQd arvan, et oleks võinud turnis bettida ning saada rohkem oma valuet, aga ei teinud seda kuna vastane oli hea ja kartsin, et ta võis hittida A turnis ning seepärast otsustasin checkida.

    Raunzi märgitud AJs ma esiteks callisin sellepärast, et vastane oli täis donk, teiseks et mul AJ oli suited ning, kui ma poleks midagi hittind ning vastane oleks agressiooni näitand ma oleks vast foldid aga floppasin ilusti 4AJ floppi Top two pairs ning läks õnneks. Selle põhimõttega et kui hitin top pairi mitte heal flopil mulle makstaks see käsi korralikult kinni. Ma ei usu, et see hea põhjus on aga nii arvan.

    Võibolla KQ suited small blindilt sisse limpida ma ei oskagi öelda kas see on suur viga või mitte.

    Võibolla kah see 55 callimine oli viga iga tänav aga kuna vastane oli suht donk ja tegi gay bette sellised siis mõtlesin et ei ole suur kaotus kui kaotan paarkend senti aga saan teada miks ta nii teeb.

    AK off big blindilt tõsta .90 peale võibolla ka viga sest olen oop aga mõtlesin et see ikka suht tugev käsi ning oleks normaalne tõsta sealt kuigi jah oop pole vb kõige parem et oleks võind sisse limpida aga minu arvamus et ikka tõsta.

    J10off small blindilt tõsta võibolla vale aga see mul steal ja töötas ning on suht normaalne käsi, et stiilida.

    Kaotatud käte hulgast:

    910 suited floppi tuli 9610 ja seda floppi checkida oli viga, oleks pidand panustama top two pair.

    AKd floppi tõstmine väga suurelt, et drawi flop, poleks pidand niipalju või üldse.

    59diamonds et kõigepealt üritada stiilida nendega ja see järel floppi ka panustada et võtta maha oli suht stupid.

    Video jõuab siia ilmselt homme, seal ka natuke enda möla juttu ja kommenteerimist ka peal.

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #77
      Re: Mõmmi pokkerikoobas

      Oeh küll on tore hommikul koera jalutades, ühe kena Jakobsoni leida :)

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #78
        Re: Mõmmi pokkerikoobas

        Eemaldasin video.
        Last edited by soouni; 21.08.10, 12:49.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #79
          Re: Mõmmi pokkerikoobas

          Pane siia käsi yles vms, mingist replayerist on yliga neid vaadata .. pane siis pokerhand.org v handconverterisse yles vms

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #80
            Re: Mõmmi pokkerikoobas

            Nonii videos kuskil 28 minutil kaob heli ära siis klõpsige paar minutit edasi ning heli peaks tagasi olema,

            siia panen ka selle sessi käed myhandsis, et kes video suur ja ei viitsi siis võiks vabalt pilgu peale visata ning vaadata mis silma valet jääb.

            Comment

            • totaldonk
              Grinder
              • Dec 2009
              • 914

              #81
              Re: Mõmmi pokkerikoobas

              kiire pilguga vaadates tundub, et betsizing on liiga väike ja paljudes kohtades jätad openlimperi isoleerimata solid kätega a.la ATo ja KQo olles ise LP.

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #82
                Re: Mõmmi pokkerikoobas

                Purple lounge kohta veel, said nii depo bonuse kui rakebacki koos?

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #83
                  Re: Mõmmi pokkerikoobas

                  jehhhuuu, esimene freerolli võit :)



                  Uploaded with ImageShack.us


                  ja võidukäsi: http://www.pokerhand.org/?5640393
                  Last edited by soouni; 24.08.10, 23:55.

                  Comment

                  • Madis_89
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 841

                    #84
                    Re: Mõmmi pokkerikoobas

                    Tere! Kas sul PL'is mängima hakates hud'iga polnud probleeme? St. ei ilmu laudadesse, kui oli siis kuidas lahendasid selle?

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #85
                      Re: Mõmmi pokkerikoobas

                      Tere
                      Kus sa seda võtad et ma PL-i mängin? Minu teada ikka mängin NL-i

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #86
                        Re: Mõmmi pokkerikoobas

                        Kuule kuidas selle rakebackiga on , hakkad kohe automaatselt saama seda?

                        Comment

                        • Madis_89
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 841

                          #87
                          Re: Mõmmi pokkerikoobas

                          Pl'i alla mõtlesin Purle* lounget :)
                          Last edited by Madis_89; 26.08.10, 21:12.

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #88
                            Re: Mõmmi pokkerikoobas

                            Sorry madis, ei mul ei olnud probleeme ja jokker jah hakkasin kohe rakebacki saama

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #89
                              Re: Mõmmi pokkerikoobas

                              oeh vahepeal siin väga vaikne olnud mitmetel põhjustel kuid nüüd kõik on paremini. ehk siis nüüdsest tallinna elanik ja kõrgkooli tudeng :) päris normaalne siit tuleb hea haridus kah ma ütlen siiamaani kool väga viisaka mulje jätnud.

                              lõpuks sain korterisse neti ka sisse, tehnikul oli ikka paras peavalu ja nuss seda saada aga tegija saad hakkama.

                              veel üks suur positiivne uudis ennem tallinasse tulekut mul vedas meeletult, ehk sain endale poole kuni aasta pikkuse stake coach diili, ai kui magus hea. nüüdsest hakkab uus lehekülg pokkeris ning korralik õpe.

                              loodame et mõne kuuga on head edasisammud näha ning arengut kõvasti.

                              GL

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #90
                                Re: Mõmmi pokkerikoobas

                                Kui saladus pole, siis kes coachib ?

                                Comment

                                Working...