Micro fr cash at Mõms poker-hut

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #61
    Re: Mõmmi pokkerikoobas

    Algselt postitas lennuk Vaata postitust
    miks ? meil positsioon fullstacki vastu ,kena suited käega. peaksid üsna nitid statid olema kui seal foldida + mw pot ja meie lõpetame PF actioni ,mina vähemalt. äkki selgitad ?
    Sest preflop avaja on short, niti OOP flati rangest olema megalt taga ja mis kõige tähtsam, me oleme OOP juba suhteliselt suures potis.

    Comment

    • lennuk
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 298

      #62
      Re: Mõmmi pokkerikoobas

      Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
      Sest preflop avaja on short, niti OOP flati rangest olema megalt taga ja mis kõige tähtsam, me oleme OOP juba suhteliselt suures potis.
      saan aru aga usun ikkagi et see ei ole 100% fold. esiteks me ei teagi kas blindil on nit või mitte ja megalt taga on ehk natuke liialdatud. antud käes olime küll taga jah ,aga arvan et seal on ka päris palju meist halvemaid käsi PF + monstereid ta 3betiks.
      tänan arutlemast

      edit: potis 1.10 ja meil callida 0.4 ehk peame olema hea u.35% kordadest
      panin stove SBle 10% käsi mis tekitab 40/60 olukorra .peaks olema hea ju ?
      see matemaatika ei ole veel mul nii hea ,keegi võiks kontrollida ?
      Last edited by lennuk; 17.08.10, 13:31.

      Comment

      • vonkartoffel
        Pokkerihai
        • May 2009
        • 1658

        #63
        Re: Mõmmi pokkerikoobas

        Algselt postitas lennuk Vaata postitust
        saan aru aga usun ikkagi et see ei ole 100% fold. esiteks me ei teagi kas blindil on nit või mitte ja megalt taga on ehk natuke liialdatud. antud käes olime küll taga jah ,aga arvan et seal on ka päris palju meist halvemaid käsi PF + monstereid ta 3betiks.
        tänan arutlemast

        edit: potis 1.10 ja meil callida 0.4 ehk peame olema hea u.35% kordadest
        panin stove SBle 10% käsi mis tekitab 40/60 olukorra .peaks olema hea ju ?
        see matemaatika ei ole veel mul nii hea ,keegi võiks kontrollida ?
        3s vastane on ka ju. Ja mõmm teab SBd, seda et ta nit. 1vs1 positsioonis on see muidugi hea käsi aga siin on vs 2. Kellest actioni tekitaja on short ja meist positsioonis, imo peaks see olema suht fold OOP. Call midagi ulmelist paha muidugi pole. See oli suht hästi mängitud käsi teistega võrreldes.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #64
          Re: Mõmmi pokkerikoobas

          Algselt postitas amitazak77
          Tere

          Minu nimi on Amita Zak ja olen noor
          Tüdruk täis austust ja hooldust, ja ma nägin oma profiili täna kell see väga saidi ja mulle meeldib see kui süütu inimene sa oled,
          Ma arvan, et me saame klikkige kokku kui sõbrad ja teevad midagi head välja, et oleks kolleegiga partner
          Palun proovige minuga minu e-posti aadress (zak_amita@yahoo.fr)
          Tahan näidata teile oma pildi ja samal ajal sa tunned mind rohkem.
          jälle, palun don, t saadab selle koha, ma olen palju asju rääkida ja erasektori jääda vaeva ma!

          Amita Zak,

          eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeee

          Hi

          My name is Amita Zak, and am young
          Girl with full of respect and care, and I saw your profile today at this very site and I like it as an innocent person you are,
          I think we can click together as friends and make something good out of it being my fellow partner
          Please try to contact me my e-mail address (zak_amita@yahoo.fr)
          I would like to show you my picture and at the same time you will know me more.
          again,please don,t send it in the site, i have many things to talk in private and stay out of trouble ma!

          Amita Zak,
          lol tuleb saata

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #65
            Re: Mõmmi pokkerikoobas

            pea pooleks sellisel ma ütlen, tuleb siin karu koobast rüüstama raisk!

            Comment

            • lennuk
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 298

              #66
              Re: Mõmmi pokkerikoobas

              ei pannud tähele et Mõmm oleks öelnud et SB on nit.
              kui tõesti mingi übernit siis vast ehk foldiks vb kah.

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #67
                Re: Mõmmi pokkerikoobas

                Algselt postitas lennuk Vaata postitust
                ei pannud tähele et Mõmm oleks öelnud et SB on nit.
                kui tõesti mingi übernit siis vast ehk foldiks vb kah.
                imo on SB seal suht alati nit, me peame hittima üle seal, kuna tema ei algatanud preflop actionit.

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #68
                  Re: Mõmmi pokkerikoobas

                  Oeh pokker ei ole nii lihtne kui näib. See on tõsi.

                  Postitaks siis natuke sitta mis olen teinud.

                  Nonii siis jah päris jubedust ning korralikel pokkerimängijatel võib sellest paha hakata seega oma vastutusel vaatate kui viitsite või soovite. Ning kui riskisite oma eluga ning vaatasite siis olete kohustatud juba soovitusi nõu ka anda mulle!!!








                  Vale on mul:
                  - hand range kus mängida mida
                  - bet-sizing
                  - bluffimine
                  - mängimine nagu purjus donk
                  - mitte õiges kohe, õige foldimine

                  Nii väheke teine jutt, seega olen siiamaani rolled to play NL10. Aga kuna siiamaani kõik väga -EV olnud sai ka rollijal kopp ette ning otsustas teha mulle ultimate testi. Ehk siis mängin 1k kätt ning oleneb palju seal vigu on siis kas jätkab mu toetamist või lõpetab selle ära.
                  Test siis toimub täna kell 22.30- 1k kätt mängitud, Muidugi kui mindset on hea ning tuju ka.
                  Tegevuse võttan linti ning on ka hiljem seda näha siin, ehk siis minu parim NL10-e mäng.

                  Reeglid mis mulle seati.
                  - 3 suurt viga
                  - järjekindel vale bet-sizing
                  - käsi mis pole positsiooni ranges mängimine
                  - minust paremal vähemalt 50bb donk

                  Seega kes tahavad kiusata ja mind paremaks muuta siis kirjutage ka mis reegel võiks mul mänguajal kehtida.

                  Igatahes GL to me, täna on päevotsa õppimist:)

                  Ma suudan selle katse edukalt läbida. Ma tean seda.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #69
                    Re: Mõmmi pokkerikoobas

                    Üleöö on raske kõike seda korraga õppida ja selline 1k ultimate test sess on ka kahtlase väärtusega :)

                    Trios ju on ka nl4 lauad, miks mitte neid mängida, niikaua kui rolli tagasi grindid.

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #70
                      Re: Mõmmi pokkerikoobas

                      On küll natuke, sest kui 4 lauda mängida ütleme seal kulub oma mitu mitu tundi et käte arv täis saaks ning siis võib juba igast tilt faktoreid juurde tulla.
                      Enamus on ikka õige aga ma pole perfekselt asju mängu rakendanud.

                      Siin need sessioonid mis tegin, üks neist on nl4.
                      Ütleme nii, et täitsa solid oli, lasin rahulikult 8 lauda ning ootasin oma nuts käsi ning korjasin raha kokku.

                      Aga jah nii otsustati ja nii toimub värk.

                      Comment

                      • lennuk
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 298

                        #71
                        Re: Mõmmi pokkerikoobas

                        Algselt postitas soouni Vaata postitust

                        Siin need sessioonid mis tegin, üks neist on nl4.
                        Ütleme nii, et täitsa solid oli, lasin rahulikult 8 lauda ning ootasin oma nuts käsi ning korjasin raha kokku.
                        kui toimib siis miks mitte ,taastad rolli ja kui roll on hea mängid head mängu ja kui mängid head mängu kasvatad rolli ja kui roll kasvab on hea olla

                        Comment

                        • soouni
                          Grinder
                          • Jul 2010
                          • 771

                          #72
                          Re: Mõmmi pokkerikoobas

                          thats the way to do it :)

                          tegelt ma ootan ise ultimate test, sessuhtes see on tõesti õige proovile panek, kuna olen lugenud palju ja no mida fakki, et pole midagi meelde jäänud pole võimalik. suurem probleem just on mindset ehk selgelt mõtlemine ja analüüüsimine mängu käiku aktiivselt.
                          ma ise tean et suudan seda.

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #73
                            Re: Mõmmi pokkerikoobas

                            Sai tehtud siis eksam sess või test sess, et kas kvalifikatseerun pokkerimängijaks.
                            sessi sai siis 416 kätt, jäin 8 euri plussi ja ise arvan, et läks hästi. mõned vead olid.
                            sessist tehtud ka video ja see jõuab siia kunagi siis kui ta ära converteerinud ennast on, sess on pikk 1.5h.
                            erilist kaardijooksu polnud ja peale rääkisin niisama mula.

                            Loodame, et siis pääseme läbi eksamist.

                            Senikaua kes tahab ja viitsib võib vaadata

                            Siin ka kiire variant kõikidest sessi kätest.

                            Comment

                            • raunsz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1492

                              #74
                              Re: Mõmmi pokkerikoobas

                              Ma väsinud + pole aega väga.
                              Vaatasin paar kätt ja sa callisid pf OOP 3BET AJs-ga, ma ei tea kas see on just kõige parem move. Vastasel oli seal AK?

                              Comment

                              • vonkartoffel
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1658

                                #75
                                Re: Mõmmi pokkerikoobas

                                Märgi näiteks kohad ja käed ära kus enda arvates vead olid.

                                Comment

                                Working...