Micro fr cash at Mõms poker-hut

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #16
    Re: Mõmmi pokkerikoobas

    uuh midagi toredat väheke utsitamist toredate inimeste poolt hakkab karuaju tööle kah,
    night session 106 minutit 321 hands ja 15 euri plussis ma olen rõõmus,
    mäng oli iseenesest väga väga magus, aga senikaua kuni nitid multitablerid mõned magusamad lauad ära lõhkusid. kelle vastu ma väga mürada hetkel ei viitsind.

    tegin ühe suure major vea kah, mängisin peata ehk notes on tehtud, et peab tähelepanelikum olema.

    veelkord õppida õppida õppida,
    kui külm ära ei võta, võib vast täitsa asja saada :)

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #17
      Re: Mõmmi pokkerikoobas

      Sa HEMi/PT3me kasutad? Kui ei, soovitan hakata kasutama...

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #18
        Re: Mõmmi pokkerikoobas

        Kasutan hemi, kuidas ma muidu teaks palju võitnud või kaotanud täpselt. Või kaua mängind

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #19
          Re: Mõmmi pokkerikoobas

          damn puupea mõtle ka vahepeal peaga noh, häbi sul olgu.




          siit edasi käed mis lihtsalt mängisin valesti, aga pole nii väga katastroofilised, olen analüüsind neid käsi ja mis vigu tegin.









          right fold? kuna mängija oli nitt ja multitabler väga ei bluffind.
          Last edited by soouni; 10.08.10, 12:02.

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #20
            Re: Mõmmi pokkerikoobas

            vahepeal võib lukkida ka ja 1 outer riveris välja suckida.


            elus esimene siis str8 flush.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #21
              Re: Mõmmi pokkerikoobas

              Algselt postitas soouni Vaata postitust

              right fold? kuna mängija oli nitt ja multitabler väga ei bluffind.
              http://www.pokerhand.org/?5610976

              Õige oleks juba preflop fold, 3bet potis setti otsima ei minda.

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #22
                Re: Mõmmi pokkerikoobas

                tänud, tegin endale notesi.

                rohkem arvamusi palun.

                E: hahahah tuli praegu meelde, et unes nägin täna kuidas hullult tupsi panin tunni ajal frosti muda ja siis õpetaja vaatas, et mis teed seal anna mulle ka, ma ütlesin, et mul on muda, õpetaja vastas ah siis ma ei taha. mingi kena nais õpetaja oli.

                ma ei tea suht koomiline unenägu oli. panin nii mass tupsi ma ei tea miks aga pärast oli terve suu seda täis ja see polnud mõnus.
                Last edited by soouni; 10.08.10, 13:17.

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #23
                  Re: Mõmmi pokkerikoobas

                  Algselt postitas soouni Vaata postitust
                  right fold? kuna mängija oli nitt ja multitabler väga ei bluffind.
                  http://www.pokerhand.org/?5610976
                  Pmst biidid ainult AK'd, aga enamasti ikka tal kõrgem pocket sellist pf actionit arvestades. pf fold indeed.

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #24
                    Re: Mõmmi pokkerikoobas


                    palun kritiseerige

                    oeh asi hakkab paremuse poole vast liikuma :)
                    80 minutit 280 kätt +25 euri :)

                    üks mõnus hetk ka.

                    Last edited by soouni; 11.08.10, 14:26.

                    Comment

                    • jaagup17
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1090

                      #25
                      Re: Mõmmi pokkerikoobas

                      Esimene wp, kuigi ma paneks flopis mingi 5 peale, aga standard beat.

                      Teine käsi 3beti pre suuremalt, soovitaks 1.35 vähemalt, muidu wp.

                      Comment

                      • Platinum
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 248

                        #26
                        Re: Mõmmi pokkerikoobas

                        ära beti erinevalt, AK 4bb ja 88 5bb.......alati open 3bb ja kõik. Omame vastaseid postflop. Stackidele ei ole vaja ka nii tihti minna.....one pair kätega proovi hoida madalal.

                        Comment

                        • soouni
                          Grinder
                          • Jul 2010
                          • 771

                          #27
                          Re: Mõmmi pokkerikoobas

                          tegin lihtsalt väikse testi kuidas video tegemine käib,



                          kriitikat paluks siis, see ainult test 18 minutit mängisin nl10, ja niisama mula midagi tarka juttu pole.

                          soojendus siis, pikale muuvile, et arendamaks oma mängu.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #28
                            Re: Mõmmi pokkerikoobas

                            Vahva hääl videos, natuke jutt jookseb kokku nagu mul esimeste videode puhul.

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #29
                              Re: Mõmmi pokkerikoobas

                              Preferences->Global table opions->Wait for big blindi ette linnuke.
                              peaks olema ,trios vähemalt on.

                              Comment

                              • soouni
                                Grinder
                                • Jul 2010
                                • 771

                                #30
                                Re: Mõmmi pokkerikoobas

                                Jokker, tänud sulle. Ei pand tähele seda ennemast.

                                Comment

                                Working...