Re: [FR degenn] Rage@PokerStars
niihh kuu lõppenud.. 10k käsi, ~7BI miinust.. vabastasin ühe $50 stellari.. langesin SilverStariks ja NL100 nihkus jälle kaugemale.. lõpus ikka haamerdas korralikult..
niihh kuu lõppenud.. 10k käsi, ~7BI miinust.. vabastasin ühe $50 stellari.. langesin SilverStariks ja NL100 nihkus jälle kaugemale.. lõpus ikka haamerdas korralikult..
Comment