[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2431
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    niihh kuu lõppenud.. 10k käsi, ~7BI miinust.. vabastasin ühe $50 stellari.. langesin SilverStariks ja NL100 nihkus jälle kaugemale.. lõpus ikka haamerdas korralikult..

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #2432
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      Kas sa microt biidid üldse,et nl100st räägid?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2433
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        jah biidin.. nl100st räägin seepärast, et NL100 BR BRMi jälgides ei ole kaugel.. hoolimata nüüd viimasest downerist on mul ikkagi NL50 winrate ~5bb/100

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #2434
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          siis normul!

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2435
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            kasutades leitsi sõnu siis - tür.a millal ükskord need käed pidama hakkavad %/¤&%#3%&¤#""!1!!

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #2436
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              kasutades leitsi sõnu siis - tür.a millal ükskord need käed pidama hakkavad %/¤&%#3%&¤#""!1!!
              12bb/100 wr see kuu?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2437
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                :) ei ole, võibolla enne eilset sessi oli.. aga eilne sess oli tõsine bad run.. deep lauas fishi imesid koguaeg imesid vastu... mitte fishid vaid notetud vaalad... QQ'ga 4betisin üle 25bb kui fish oli ~100bb deep, 76s tahtis ikka flopi vaadata ja tripsi hittida.. ATo tahtis AA vastu OOP 3beti callida ja kõik barrelid callida kuni riverisse trips hittida.. A8o tahtis samuti AA vastu 3beti callida ja flopi reraise ja turni shove callida, et openender ikkagi riverisse kokku jookseks.. ja 3way potis tahtis AQo ikka tõmmata runner-runner masti minu TPTK ja regi seti vastu tõmmata... aga see puhas selline badbeatstoryokse.. kuu lendas siis paari bb'ga miinusesse.. põmst seal ei oleks mdiagi erilist.. regide vastu mingi sitaga lennates nagu asi ei häirigi vms.. aga krt vaalade vastu, eile olid tegelt superhead lauad ka... ja no rämedalt sumpsi.. võtsin veidi kriitilisemalt oma terve kuu käed ette.. kuu alguses olen ikka paar haiget kätt deep laudades teinud.. mingi ~200$ olen seal ära blowinud:-(
                Last edited by Rage; 21.03.14, 20:23.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2438
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  see kuu pold aega mängida.. 10h ja 7k käsi kokku.. jäin nulli..

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2439
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    kevad on voluumi mõttes mul alati downswing olnud.. aprillis 5h mängimist, 3,5k käsi ja 2BI miinust

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #2440
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      See ikka räme downer küll. Pead vastu?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2441
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        loe uuesti.. voluumi downer:)

                        see 2BI suht pohhui.. see on enivei täpselt sama palju alla EV ka.. EV jookseb nullis...

                        p.s. tellisin omale need porsche prillid ära.. koos ühe t-särgiga.. stars pani selle DHLiga teele mitte tavalise postiga.. põmst 5 päevaga kohal.. success.. prillidega olen rahul... kui keegi soovib siis võin pildid ka siia panna kogu setist...
                        Last edited by Rage; 05.05.14, 13:19.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #2442
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          Räägi parem, mis efekti need prillid omavad ja miks tellisid.

                          E: Ajasin nende gunnar-prillidega segamini vist.
                          Last edited by virukunn; 05.05.14, 15:00.

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #2443
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            Porche roolis olemise efekt tekib ilmselglt!

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #2444
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Räägi parem, mis efekti need prillid omavad ja miks tellisid.
                              Efekt on see, et ägedalt käivad kokku ja näevad muidu lahedad välja. Kahjuks minu tutvusringkonnas oli ainult 1 inimene kellele need enamvähem sobisid ja mina see ei olnud, nii et seisavad niisama sahtlinurgas. Ostke ära.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #2445
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                Ma tellisin ammu endale porche shield prillid :D Mõnusad kerged ja silm puhkab

                                Comment

                                Working...