[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • p0l1
    Grinder
    • Jan 2011
    • 581

    #2326
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    Üks paremaid jep, tegin mp3 igaks juhuks ära. Võib vaja minna

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2327
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      kahjuks juutuubist saab mp3ne aint 128kbps kvaliteediga ja see ei kõlba ühegi helisüsteemi taha panna:(

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #2328
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        ei biidi v

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2329
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          ei ole mänginud, seega vist ei biidi ka.. räigelt kiire tööl ja eraelus, kaks õhtut trenni, kolm õhtut koolitust, aga vähemalt sain täna väikelaevajuhi paberid tehtud + eelmine kuu ultralühilaine raadioside paberid ka, nüüd aint jahti/kaatrit vaja ja sõidame...

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2330
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            oktoober siis veidi alla 9k käsi ja kahjuks 3,5BI miinust, üks debiilne call deep lauas.. siis mõnuga alla EV jooksmist ja nii ta tuleb, töö juures uued väljakutsed võetud aega on üha vähem ja vähem mängimiseks. Vähemalt sain pokernewsi turnalt hiti ja vist $10 stellari ka vabastasin, siis rahaliselt kaotus poldki midagi erilist.. proovin ikka silverstari hoida ja aasta lõpuks vaja 2000VPP'd korjata et $50 vabastada:)

            tervitusi microfishide maailmast..

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2331
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              tra see homode värk ajab lihtsalt tilti.. alguses sattusin lauda kus 7 sitouti ja minuga koos teine mees oli aktiivne, leppisime kokku et kordamööda tõstame.. põmst saime oma stackid 50minutiga neljakordseks, kui esimene sitout tühjaks sai, siis jagati lauad laiali.. ja edasi sattusin debiilikute lauda kus 2-3 tüüpi koguaeg timebankisid ja absurdseid käsi ära sikutasid.. fcking tildifaktor.. lõpuks ksukile sinna 350 sisse vist maandusin seega mincash suhtkoht.. jutt pokernewsi freerollist
              Last edited by Rage; 07.11.13, 22:02.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #2332
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                alguses sattusin lauda kus 7 sitouti ja minuga koos teine mees oli aktiivne, leppisime kokku et kordamööda tõstame..
                huvitav, et selline kokkumäng on starsis lubatud...

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #2333
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  ei ole lubatud.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2334
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    isegi kui kõik teised on sitout?

                    Comment

                    • rynno
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 511

                      #2335
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      sup

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #2336
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        isegi kui kõik teised on sitout?
                        usun küll. vahet pole ju.

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #2337
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          isegi kui kõik teised on sitout?
                          usun küll. vahet pole ju.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2338
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            Algselt postitas rynno Vaata postitust
                            sup
                            mm.. suht nothing, tegin eelmine nädal selle miski promo jaoks punktid ära.. samas põletasin ca 5BI'd raha... julgen jooksu süüdistada, kahe-outiseid sikutatakse koguaeg riverisse, eks ise olen ka veidi spew old.. see nädal tahan jälle promo jaoks punktid ära teha.. mine hullu tea, äkki lotoga joppab.. samas voluum on mul ikkagi kohutavalt väike..

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2339
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              n2gin unes et panid skoda koogiks :(

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2340
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                ei tahaks panna, sai jusht pidurikettaid jms asju vahetatud, suured rahad sisse makstud, nüüd võiks rahulikult ka veidi sõita mõnda aega.

                                Comment

                                Working...