[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #2146
    Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

    Nõusutn ka Herrjänksiga uute laudade tegemisega, see kasumlik idee.
    Istusin ka öösel sinuga nii mitmeski lauas ja ise ka ei leid palju fishe (arvatavasti sitalt otsisin).
    50deep laude pole proovinud tho aga tean, et seal see õige tulevärk toimubki.
    Edu!

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2147
      Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

      Algselt postitas Maxi Vaata postitust
      RAID maybe? :D
      korralik kettakast kasutusel, kolm 16 kettast riiulit, raid10 + iga riiuli kohta veel üks ketas hot-spare kettaks ehk kokku kolm varuketast, juhtuski see, et üks ketas lendas ja kettakast üritas peegli pealt kohe hot-spare peale asju kopeerida, aga selle käigus tuli välja, et terve peegliketta peal on pinnavead.. ja nii ta läks.. pole võimalik kõiki riske 100% maandada... ja raid6 ei sobi andmebaasi alla:)

      backup saved the day, but not the sleeptime:)

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2148
        Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        See on väga hea soovitus et alusta uusi laudu ja oota fishe, kasuta seda.
        Igal juhul on kasumlikum vaalaga HU'd mängida kui keskenduda enamuse tähelepanust lauale kus istub aind üks vaal ja ülejäänud regid.
        eks ma siis proovin.. vahepealne Carbonis HUSNG'de tagumine veidi aitas igatahes HU sisule pihta saamisel.. eile ikka mõned taalad 20bb/100 winratega HU's tulid.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2149
          Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

          ei biidi seda asja.. aga vähemalt ma olen juba väga lähedal nullile:)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #2150
            Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

            mine puhka korra 25-s siis reede öösel või laupäeva öösel. Laulupidu garanteeritud. Ja õigete algoritmidega kaasneb ka profit.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2151
              Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

              ei taha NL25te.. rebin ikka NL50s edasi.. enivei sain nulli piirist läbi.. seega elu lill... nädala lõpu poole on laudu ka rohkem ja vaikselt hakkab notesid ja märgistusi ka tekkima, lihstam mängida.. 18k+ käsi mänginud see kuu...

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #2152
                Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                kõige lihtsam kuidas rege noteda. võta ette waitinglistid ja võin käsi südamel öelda et 95% waitinglist mängijatest on regid ja 4% semiregid ja 1% misclikid. märgista kõik waitinglist mängijad ära ja ongi solid regide andmebaas olemas. easy. ja nii enne igat sessi kuni enam pole kedagi märgistada.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2153
                  Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                  tükk aega BE, aga see eest kasumis, seega elu on lill.. enne kuu lõppu saan vist veel ühe platiniumi $200 boonuse osta, siis detsembrist olen vist jälle goldstar..

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2154
                    Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                    mõned käed...

                    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 7 players
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    BTN: $20.00 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 4, AF: 1.0, Hands: 55
                    SB: $22.50 - VPIP: 13, PFR: 12, 3B: 8, AF: 4.6, Hands: 790
                    BB: $20.00 - VPIP: 18, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1.7, Hands: 50
                    UTG: $19.25 - VPIP: 16, PFR: 11, 3B: 2, AF: 2.0, Hands: 155
                    UTG+1: $71.01 - VPIP: 14, PFR: 9, 3B: 2, AF: 1.0, Hands: 884
                    MP: $60.52 - VPIP: 24, PFR: 18, 3B: 5, AF: 2.6, Hands: 385
                    Hero (CO): $50.75 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 5, AF: 3.8, Hands: 24532

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with J 9
                    3 folds, Hero raises to $1.50, BTN calls $1.50, 2 folds

                    Flop: ($3.75) 6 4 4 (2 players)
                    Hero bets $2.50, BTN calls $2.50

                    Turn: ($8.75) 9 (2 players)
                    Hero bets $5.00, BTN calls $5

                    River: ($18.75) Q (2 players)
                    Hero checks, BTN bets $11.00, Hero calls $11

                    Final Pot: $40.75
                    BTN shows T T
                    Hero shows J 9
                    BTN wins $38.92
                    (Rake: $1.83)

                    =================================

                    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 8 players
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    UTG: $50.00 - VPIP: 22, PFR: 19, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 27
                    UTG+1: $26.96 - VPIP: 35, PFR: 9, 3B: 6, AF: 2.0, Hands: 34
                    Hero (MP1): $70.79 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 5, AF: 3.8, Hands: 24532
                    MP2: $41.04 - VPIP: 69, PFR: 28, 3B: 10, AF: 3.3, Hands: 32
                    CO: $120.15 - VPIP: 14, PFR: 13, 3B: 6, AF: 4.0, Hands: 941
                    BTN: $50.42 - VPIP: 8, PFR: 5, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 39
                    SB: $50.00 - VPIP: 14, PFR: 13, 3B: 5, AF: 0.7, Hands: 203
                    BB: $59.33 - VPIP: 14, PFR: 9, 3B: 2, AF: 1.0, Hands: 884

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with K A
                    UTG raises to $1.50, 1 fold, Hero raises to $4, MP2 calls $4, 4 folds, UTG calls $2.50

                    Flop: ($12.75) K 3 A (3 players)
                    UTG checks, Hero checks, MP2 checks

                    Turn: ($12.75) 8 (3 players)
                    UTG checks, Hero bets $6.00, MP2 calls $6, UTG raises to $15, Hero folds, MP2 folds

                    Final Pot: $30.75
                    UTG wins $29.37
                    (Rake: $1.38)

                    ===============================


                    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    UTG+1: $50.69
                    MP: $43.86
                    CO: $51.21
                    BTN: $64.80
                    SB: $22.04
                    BB: $64.30
                    Hero (UTG): $50.00

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with K K
                    Hero raises to $1.50, 1 fold, MP calls $1.50, 2 folds, SB raises to $5, 1 fold, Hero raises to $13.50, MP calls $12, SB raises to $22.04 all in, Hero raises to $39.50, MP calls $26

                    Flop: ($101.54) T A 6 (3 players - 1 is all in)
                    Hero bets $10.50 all in, MP calls $4.36 all in

                    Turn: ($110.26) 8 (3 players - 3 are all in)

                    River: ($110.26) 3 (3 players - 3 are all in)

                    Final Pot: $110.26
                    MP shows 8 J (a pair of Eights)
                    SB shows A K (a pair of Aces)
                    Hero shows K K (a pair of Kings)
                    Hero wins $43.64
                    SB wins $64.62
                    (Rake: $2.00)


                    kahjuks see käsi EV joonele ei läinud.. aga fish oli küll suht optimistlik oma J kõrgega:):)

                    muu hulgas vaja veel 1500FPP'd koguda, saab veel ühe $200 boonuse välja osta ja mänguga püsin enidselt kasumis...
                    Last edited by Rage; 22.11.12, 08:45.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #2155
                      Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                      wtf @ AK?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2156
                        Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                        tõenäoliselt olen ma loll või nit... aga mina ei näinud seal mulle kaotavat kätt, mis mulle sellist actionit annaks..

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #2157
                          Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                          J9s käes nägid riveril kaotavat kätt?

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #2158
                            Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                            J9 call riveris on kohutav imo.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2159
                              Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                              sattusin antud tegelase top range vastu.. väga palju floativ regi.. väidan, et sarnaselt oleks ta teinud ka väiksemate paaridega.. aga tõenäoliselt jah halb call..

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #2160
                                Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                                Miks sa selles AK käes pre 3betid üldse? See on su põhilekke (tableselection) kõrval järgmine jõhker viga julgen pakkuda - fishid on need, kelle vastu sa tahad võimalikult palju käsi mängida ikka ja vt kes su järgi tuleb. 3betides valdava osa ajast võidad regilt need 3 blindi siin ja kui ta jätkab, oled p*sas. Callides callib tihti ka fish ja TPTK+ prindid.

                                Comment

                                Working...