[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2131
    Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

    see KJo turni minraise sucks foldi või pane tummiselt imo

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2132
      Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

      imo su põhileke on kohe näha - AK, KJ ja 78s lauad = paying rake burning money 24/7. kui 60% laudadest sellised on, siis breakeven on hea tulemus.

      AK pre on ok, c-f flop imo.
      A7s - käsi pole, aga AF 0,9 seni ja päris ahv kui pole, siis võid rahus turnis foldida. multiway pot ka.
      78s - ilmselgelt vastiku LAGiga tegemist, kelle 3bet % järgi võib arvata, et ta fold to resteal ka just suur number pole. imo tuleks sellise käega kottida nite, mitte otsida endale vastikuid kohti.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2133
        Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        imo su põhileke on kohe näha - AK, KJ ja 78s lauad = paying rake burning money 24/7. kui 60% laudadest sellised on, siis breakeven on hea tulemus.
        sa mõtled siis, et lauad on halvad? krt pole ju seal starsis paremaid:-/ kahjuks ei saa ösel kolmest ka grindida:(

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #2134
          Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

          Nõus pastilaaga. AK on samas borderline, imo võiks cb-ida ka 1/2. Ise paneks üldse kõik lauad kinni, v.a viimane (kuigi see on ka üsna kehv laud) ja otsiks aktiivselt paremaid. Edu.

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #2135
            Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

            zoom 50nl fr soft imo vähemalt kui ma seal vahepeal torkisin.

            Zoomis tehti vigu nii postflop(enam-vähem korrektse preflop mängu põhjal) kui ka preflop sitaks ja kuna tavalauad peaksid table-selectimise tõttu teoreetiliselt paremad olema, tehakse seal veel rohkem vigu. krdi kahju aint et 100nl zoom fr ära suri eelmise nädala lõpus :(.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #2136
              Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              sa mõtled siis, et lauad on halvad? krt pole ju seal starsis paremaid:-/ kahjuks ei saa ösel kolmest ka grindida:(
              jah - pead selectima hakkama korralikult ja kui pole, siis teed uusi, miksid limiite jne. vägisi regidega sentide veeretamine on raha põletamine + masohhismi erivorm.

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #2137
                Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                vägisi regidega sentide veeretamine on raha põletamine + masohhismi erivorm.
                Kui sa just Ranka pole.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #2138
                  Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                  Algselt postitas camu Vaata postitust
                  Kui sa just Ranka pole.
                  ta käis selle erivormi alla

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2139
                    Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                    ma ei tea kust karupersest te neid häid laudu võtate.. krt kell pool viis hommikul pole ka sittagi..

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #2140
                      Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      ma ei tea kust karupersest te neid häid laudu võtate.. krt kell pool viis hommikul pole ka sittagi..
                      tee mõni laud ise,sellistel aegadel tuleb Bronzestar mängijaid usinalt uusi laudu uudistama

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2141
                        Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                        krt kui ühes kahes lauas HU'd lasen kaovad teised lauad täiesti tahaplaanile.. ei märka enam midagi muud...

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #2142
                          Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                          Ilmselt teed midagi valesti. Minu meelest on lauad liiga head, et magama minna praegu. Nl50deep laud üks, kus 5 gigalooma ja mina. Kusjuures ma olen viimasel ajal ikka suhteliselt nitine laudade valimisel.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2143
                            Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                            njahh.. kui ma hetkel ühe ministeeriumi andmebaasi ei peaks taastama katkistelt ketastelt.. siis ma ei istuks sellisel kellaajal arvuti taha pokkerit mängima:P
                            Last edited by Rage; 14.11.12, 04:07.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #2144
                              Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                              RAID maybe? :D

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #2145
                                Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                                See on väga hea soovitus et alusta uusi laudu ja oota fishe, kasuta seda.
                                Igal juhul on kasumlikum vaalaga HU'd mängida kui keskenduda enamuse tähelepanust lauale kus istub aind üks vaal ja ülejäänud regid.

                                Comment

                                Working...