Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars
Nõusutn ka Herrjänksiga uute laudade tegemisega, see kasumlik idee.
Istusin ka öösel sinuga nii mitmeski lauas ja ise ka ei leid palju fishe (arvatavasti sitalt otsisin).
50deep laude pole proovinud tho aga tean, et seal see õige tulevärk toimubki.
Edu!
Nõusutn ka Herrjänksiga uute laudade tegemisega, see kasumlik idee.
Istusin ka öösel sinuga nii mitmeski lauas ja ise ka ei leid palju fishe (arvatavasti sitalt otsisin).
50deep laude pole proovinud tho aga tean, et seal see õige tulevärk toimubki.
Edu!
9
4
3
Comment