[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #1756
    Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    Starsis vedeles mul mingi 6000+ FPP'd, tellisin paar hilpu omale ja naisele.. muidu järgmise aasta alguses kustuvad raiped ära kuna see aasta põmst polegi mänginud starsis...
    misasja? kanduvad ju aastast aastasse need FPPd. või kui aasta jooksul ei tee X summat täis, siis kaovad ära?

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #1757
      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      misasja? kanduvad ju aastast aastasse need FPPd. või kui aasta jooksul ei tee X summat täis, siis kaovad ära?
      Kui aasta jooksul 0 VPP teha siis kaovad ära uue aasta algusest. 100% kindel pole, aga midagi sellist oli küll.

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #1758
        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

        Kas minu FPP-d aeguvad?
        FPP-d aeguvad ainult siis, kui sa ei teeni ühtegi FPP-d ühe kalendriaasta jooksul.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #1759
          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

          Kuhugi ei kao. VPP kaovad ära.

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #1760
            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Ma alles hiljuti lugesin Zynga pressiteate artiklit, kus nad väitsid, et Zynga on tasuta ja jääb tasuta pokkeri keskkonnaks. Oskad sa linki anda oma infole?
            ei leinud hetkel. oli vist see teema, kus endised FTi töötajad vastasid küsimusetele.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1761
              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              Kuhugi ei kao. VPP kaovad ära.
              Kui nad reegleid ei ole muutnud siis kaovad küll. Üleval postitajatel on õigus.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #1762
                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                Kui sa seda mõtlesid siis jah
                Do my FPPs expire?
                FPPs only expire if you do not earn any FPP Credits within one calendar year. For instance, if you earn any Frequent Player Points in the year 2010, your FPPs will not expire that year. However, if you earn no FPPs in the 2011 calendar year, your FPPs will expire on January 1st, 2012.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1763
                  Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                  Kuna jälle suudan EV joont biitida siis olematu voluumi juures olen uuesti BRi saanud $300 peale.. lasen NL10 ja NL25 segamini Carbonis..



                  FB's olen vahepeal peale paari coolerit kukkunud 6milli peale.. seal lasen vist 2000/4000 blindidega FRi Fast laudades...
                  Last edited by Rage; 09.12.11, 10:22.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1764
                    Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                    oehh.. nagu miski needus... töö juures mängin kiirelt hommikuti ebamugavas läpakas ja kasum tuleb, niipea kui kodusesse mugavasse setupi tulen kus peaks ju tulemus parem olema, nii lükatakse doomswitch sisse.. ja see on nii erinevalt mitme moel kuidas sumpsi tõmmatakse, kas lihtsalt kaardisurm või hititakse imekätega või siis hititakse riverisse vms.. no imeline, peab lihtsalt südame kõvaks tegema ja läbi grindima sellest sitast...

                    BR jälle $300 kanti kukkunud, oli 400+ vahepeal:-/
                    Last edited by Rage; 17.12.11, 13:19.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #1765
                      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                      gambli sunday millil maha

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1766
                        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                        Carbonis pole sellist asja ja enivei on turniirid HOMOdele

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1767
                          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          Carbonis pole sellist asja ja enivei on turniirid HOMOdele
                          Pean seda posti Imrele näitama.... ? :) Kolm naist ja üks laps või oli see vastupidi ei ole ikka HOMOasi.... :P

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1768
                            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                            no sa arvad et homod ei ole võimalised lapsi saama?:-P

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1769
                              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              no sa arvad et homod ei ole võimalised lapsi saama?:-P
                              Sa siis väidadki, et ta ongi seesamune? :P

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1770
                                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                                ma piitsutasin lihtsalt su argumenti..

                                Comment

                                Working...