[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #1681
    Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

    Algselt postitas siga Vaata postitust
    Räägi, kuidas arvuti eriti vaikses teha.
    Korralikud vendid/vesijahutus/passiivjahutusega arvuti/müramatid.
    Kui palju ressurssi ei kasuta, siis saab ventide kiirused maha ka keerata muidugi, temperatuure peab jälgima lihtsalt.

    Comment

    • siga
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 251

      #1682
      Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

      mikule

      Pühapäevamängija? Ma panen arvuti ikka päeval kinni, siis kui magan.
      Last edited by siga; 22.08.11, 21:48.

      Comment

      • siga
        FPP Pro
        • Dec 2010
        • 251

        #1683
        Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

        Algselt postitas virukunn Vaata postitust
        Korralikud vendid/vesijahutus/passiivjahutusega arvuti/müramatid.
        Kui palju ressurssi ei kasuta, siis saab ventide kiirused maha ka keerata muidugi, temperatuure peab jälgima lihtsalt.
        Vendi kiirust kontrollib mingi programm, vastavalt sellel undab.

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #1684
          Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

          Algselt postitas siga Vaata postitust
          Vendi kiirust kontrollib mingi programm, vastavalt sellel undab.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • siga
            FPP Pro
            • Dec 2010
            • 251

            #1685
            Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Ma ei tea mis need on, aga vajadusel saan ma manuaalselt öelda oöörded ette ka. Eelistan, et prge hoiab ise etteöeldud temp. paigas.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1686
              Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

              soovitan siis pigem HV foorumis või kuskil lasta kokku panna arvuti, NEXUSe kastid on vaiksed, aga seal korpusel tuleb üks suur vendikas vaiksema vastu vahetada, kui tahad vaikset arvutit, siis video ja prose jms ei tohiks olla viimane sõna, nood lähevad kuumaks ja undavad, pöördu spetsialistide poole.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1687
                Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                Algselt postitas tonis Vaata postitust
                Korralik jahutus aitab undamise vastu
                See jahutus ju undabki.

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #1688
                  Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                  no siis tulebki osta jahutus mis ei unda :)

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1689
                    Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                    njahh.. pole see Badugi ka minu jaoks.. ei tea kas pokkergi on.. lasin oma starsi rolli õhku Badugiga.. ei saa mina aru kust nood teised koguaeg mingi 6-hig badugisi saavad...:-(

                    Comment

                    • tonis
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 334

                      #1690
                      Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      See jahutus ju undabki.
                      Jahutus undab siis kui lahja on. Endal oli algus mingi väike plastik käkk prosel ja undas nii, et hakkas isegi päeval häirima. Ostisn uue mingi coolermasteri võimsa jahutuse ja arvuti väga vaikne.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1691
                        Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                        ärge ajage ila.. pöörduge spetsialistide poole.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1692
                          Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                          Esimene asi on korpus, kui see on pehme jne hakkab see isegi vaiksete vendikatega undama ehk esimene asi nagu rage ütles hea korpus osta.

                          Siis on olemas paremad ventikad, mis ei lärma ja on veits kallimad, standart vendid maha keerata ja need asemele on väga vahva. Kui videokaart kannatab, siis sinna saab panna radika vendika asemele, mis jahutab ja ei unda üldse.

                          Comment

                          • EestiAA
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1132

                            #1693
                            Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                            Algselt postitas siga Vaata postitust
                            Räägi, kuidas arvuti eriti vaikses teha. Kusagil nagu mainisid.

                            Päeval on pohh, taustamüra on olemas, aga öösel ajab undamine kõrvad sitavett jooksma (siis kui kõrvad tahavad muusikast jms puhata). Mingi spets korpus või vendid?
                            Tee korpus lahti lase tolmuimejaga ring peale. Mul on aitas ja tuttavatel on ka selles abi olnud.

                            Comment

                            • mikk2468
                              Vana Tegija
                              • Nov 2009
                              • 1039

                              #1694
                              Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                              Algselt postitas siga Vaata postitust
                              mikule

                              Pühapäevamängija? Ma panen arvuti ikka päeval kinni, siis kui magan.
                              Sain valesti aru lihtsalt.

                              Comment

                              • Cypher0
                                Pokkerihai
                                • Jan 2010
                                • 1512

                                #1695
                                Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                                Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
                                Tee korpus lahti lase tolmuimejaga ring peale. Mul on aitas ja tuttavatel on ka selles abi olnud.
                                Suruõhk on selle jaoks, tolmuimejaga võib jamasti minna.

                                Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus.

                                Comment

                                Working...