[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1666
    Re: Rage pokkeripäevik kolis blogisse

    Kui tahad siis võin nädalavahetusel tunnikese su sessi sweatida. Raha ei taha selle eest. Võta ühendust läbi MSN kui oled huvitatud, reedel ei sobi kindlalt, alates laupäev OK.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1667
      Re: Rage pokkeripäevik kolis blogisse

      J
      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      lootusetu case.. ei biidi NL4ja ka enam...
      known as ''Vandalar syndrome''

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1668
        Re: Rage pokkeripäevik kolis blogisse

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Kui tahad siis võin nädalavahetusel tunnikese su sessi sweatida. Raha ei taha selle eest. Võta ühendust läbi MSN kui oled huvitatud, reedel ei sobi kindlalt, alates laupäev OK.
        mhm.. hea pakkumine, ainuke variant on see, et mul pole hetkel rolli.. kõik FTP's kinni, kui mõned rollid ühte kohta kannaksin siis NL25 jaoks vast saaksin 10BI kokku:-)

        aga jah, kolm kuud põmst pole pokkerit mänginud, annab tunda:-)

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1669
          Re: Rage pokkeripäevik kolis blogisse

          Vastase kohta infot ei ole, aga kuidas me nimetatud kätt flopil mängiksime?

          Merge Network $0.02/$0.04 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 1402295
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          BTN: $4.46
          Hero (SB): $4.17
          BB: $3.94
          UTG: $2.24
          UTG+1: $6.08
          MP: $2.41
          CO: $3.94

          Pre Flop: ($0.06) Hero is SB with K A
          5 folds, Hero raises to $0.16, BB raises to $0.48, Hero raises to $1.32, BB calls $0.84

          Flop: ($2.64) 2 4 6 (2 players)

          ma ise arvan, et om nutFD'd ma siin foldima ei hakka, aga kuidas oleks parem kätt mängida? kui shoveme, siis callivad vist nii ehk naa kõik mind võitvad käed, kaotavad käed foldivad. Kui checkime ja loodame et vastane panustab, siis ta võib järgi checkida ja blank turni puhul on veel rõvedam edasi tegutseda. Mille poolest oleks tavaline 2/3pot cbet parem shovemisest?

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #1670
            Re: Rage busto@FTP [NL4 FR]

            bet-call about 90c, hoiame random shoved ja ülekaardid sees, flopp on selline, et rahad lähevad anyway meil sisse jah hiljemalt turnis, kui vastane peaks otsustama flopi lihtsalt callida.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1671
              Re: Rage busto@FTP [NL4 FR]

              Just shove.

              Comment

              • overgrow
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 109

                #1672
                Re: Rage busto@FTP [NL4 FR]

                Tere!

                Miks sa nüüd nl4 mängid? Kas roll jäi kuhugi kinni või lasid bustoks?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1673
                  Re: Rage busto@FTP [NL4 FR]

                  Algselt postitas overgrow Vaata postitust
                  Tere!

                  Miks sa nüüd nl4 mängid? Kas roll jäi kuhugi kinni või lasid bustoks?
                  no põhiosa rollist jäi FTP'sse kinni, põmst kui ma igaltpoolt muudest saitidest kokku kraabiksin oma rahad, siis mingi 300-500 taala saaksin ühte kohta ka kokku ehk oleks NL10-NL25 roll koos... aga kuna ma pole ca kolm kuud pokkerit mänginud, siis tasub veidi rahulikumalt võtta ja harjutan uuesti oma mindseti ja stiili üles põhjast alustades... seega NL4 welcome.. ja nohh mul ei ole kiiret.. liferoll ja pokkeri roll on eraldi:-)

                  Comment

                  • overgrow
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 109

                    #1674
                    Re: Rage busto@FTP [NL4 FR]

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    no põhiosa rollist jäi FTP'sse kinni, põmst kui ma igaltpoolt muudest saitidest kokku kraabiksin oma rahad, siis mingi 300-500 taala saaksin ühte kohta ka kokku ehk oleks NL10-NL25 roll koos... aga kuna ma pole ca kolm kuud pokkerit mänginud, siis tasub veidi rahulikumalt võtta ja harjutan uuesti oma mindseti ja stiili üles põhjast alustades... seega NL4 welcome.. ja nohh mul ei ole kiiret.. liferoll ja pokkeri roll on eraldi:-)
                    Selge! Edu sulle pokkeris ja elus.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1675
                      Re: Rage busto@FTP [NL4 FR]

                      ehhee.. vahepeal veidi luckboxi ka.. kuna NL4s polnud laudu, siis võtsin ka mõned NL10 lauad kõrvale.. ühesõnaga kogu BRiga istusin laudades, sai BR kahekordistatud:-) lets flip it:-P Hetkel siis 5,5BI NL10 jaoks:-) kui $100 kokku saan siis rohkem NL4 laudasid ei piina, $250 pealt vist vehin NL25te ka veidi..

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #1676
                        Re: Rage busto@FTP [NL4 FR]

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        ehhee.. vahepeal veidi luckboxi ka.. kuna NL4s polnud laudu, siis võtsin ka mõned NL10 lauad kõrvale.. ühesõnaga kogu BRiga istusin laudades, sai BR kahekordistatud:-) lets flip it:-P Hetkel siis 5,5BI NL10 jaoks:-) kui $100 kokku saan siis rohkem NL4 laudasid ei piina, $250 pealt vist vehin NL25te ka veidi..
                        WP!
                        Ise lendasin ka NL5 -> NL25 (250$ pealt NL25te) ja "läks läbi" :)
                        Küll tuleb

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1677
                          Re: Rage busto@FTP [NL4 FR]

                          nohh, tundub et väga lootusetu ma ei olegi, kuigi alguses lasin NL4s BE ja pidin isegi Carbonisse uue depo tegema, siis see kuu olen NL4-NL10s täitsa isegi jooksma saanud ja vaikselt on BRiks $100 täis saanud.. winrate on selle kuu hiiteri toel muhe 22bb/100

                          Comment

                          • siga
                            FPP Pro
                            • Dec 2010
                            • 251

                            #1678
                            Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                            Räägi, kuidas arvuti eriti vaikses teha. Kusagil nagu mainisid.

                            Päeval on pohh, taustamüra on olemas, aga öösel ajab undamine kõrvad sitavett jooksma (siis kui kõrvad tahavad muusikast jms puhata). Mingi spets korpus või vendid?

                            Comment

                            • mikk2468
                              Vana Tegija
                              • Nov 2009
                              • 1039

                              #1679
                              Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                              paned arvuti kinni öösel äkki?

                              Comment

                              • tonis
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 334

                                #1680
                                Re: Rage busto@FTP [NL4-10FR@CarbonPoker]

                                Algselt postitas siga Vaata postitust
                                Räägi, kuidas arvuti eriti vaikses teha. Kusagil nagu mainisid.

                                Päeval on pohh, taustamüra on olemas, aga öösel ajab undamine kõrvad sitavett jooksma (siis kui kõrvad tahavad muusikast jms puhata). Mingi spets korpus või vendid?
                                Korralik jahutus aitab undamise vastu

                                Comment

                                Working...