[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1621
    Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

    villain 28/10/1.7 wtsd 33%

    kas turni 2nd barrel oli hea või mitte? kui checkiks turni ja riveris villain ise paneks, mis siis?

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    KPoker28 (BTN): $122.05
    The_Riddl3R (SB): $413.10
    Hero (BB): $100.00
    stackitbig (UTG): $36.85
    Anthrax0r (UTG+1): $100.00
    Lahekutt (MP): $100.00
    wsxzaq76 (CO): $66.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with J J
    stackitbig calls $1, 4 folds, The_Riddl3R raises to $5, Hero raises to $15, 1 fold, The_Riddl3R calls $10

    Flop: ($31.00) T T 2 (2 players)
    The_Riddl3R checks, Hero bets $19, The_Riddl3R calls $19

    Turn: ($69.00) 6 (2 players)
    The_Riddl3R checks, Hero bets $33, The_Riddl3R calls $33

    River: ($135.00) 8 (2 players)
    The_Riddl3R checks, Hero checks

    Final Pot: $135.00
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #1622
      Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

      Miks sa seda turni seal AA käes craid? Sest ranka kunagi promos seda?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1623
        Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Miks sa seda turni seal AA käes craid? Sest ranka kunagi promos seda?
        mida siis? fold? call? miks?

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #1624
          Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

          AA käes turn on fold. Halb nit ei minraise su cbet ning ning ei pane 2/3 potist turnis drawga või halvema käega.

          Crai on lihtsalt AA overplay.

          ---

          Teises käes on sul sd valuega käsi ning pole mõttet poti suureks ajada. Kui flopi cbetiga tema AQ, AK range foldima ei saanud, siis 2 barrel teeb su riveri otsuse liiga raskeks.
          Last edited by masterpuppet; 23.11.10, 11:14.

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #1625
            Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

            Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
            AA käes turn on fold. Halb nit ei minraise su cbet ning ning ei pane 2/3 potist turnis drawga või halvema käega.

            Crai on lihtsalt AA overplay.

            ---

            Teises käes on sul sd valuega käsi ning pole mõttet poti suureks ajada. Kui flopi cbetiga tema AQ, AK range foldima ei saanud, siis 2 barrel teeb su riveri otsuse liiga raskeks.
            Vastupidi ju, kui turnis betib checkib riveris järgi ja pole mingit otsust. Kui turnis checkib saab riverisse beti ja on otsus.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #1626
              Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

              Pigem raske otsus seisneb selles, et pot nii suur JJ mängimiseks, kui river võib väga ebameeldiv tulla (nii kõrge kaart kui ka madal kaart ja villian betib)+ turn check jätab villianile võimaluse oma missed käed riveris bluffiks keerata ning bluffi odavam maha callida.

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #1627
                Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                Seal boardil peab muidugi oma ässad foldima, aga muidu sureshdb on lahe vend.

                Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                saw flop | saw showdown

                UTG ($203)
                UTG+1 ($105.55)
                Hero (MP1) ($202)
                MP2 ($200)
                CO ($111)
                sureshdb (Button) ($610.75)
                SB ($366.40)
                BB ($250.75)

                Preflop: Hero is MP1 with K, 9
                4 folds, CO calls $2, sureshdb bets $9, SB calls $8, 2 folds

                Flop: ($22) 5, 2, 10 (2 players)
                SB checks, sureshdb bets $12, SB calls $12

                Turn: ($46) 2 (2 players)
                SB checks, sureshdb bets $30, SB calls $30

                River: ($106) 2 (2 players)
                SB bets $50, sureshdb raises to $559.75 (All-In), SB calls $265.40 (All-In)

                Total pot: $736.80 | Rake: $3

                Results:
                sureshdb had J, K (three of a kind, twos).
                SB had A, J (three of a kind, twos).
                Outcome: SB won $733.80

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1628
                  Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                  Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                  Vastupidi ju, kui turnis betib checkib riveris järgi ja pole mingit otsust. Kui turnis checkib saab riverisse beti ja on otsus.
                  ma mõtlesin ka pigem selles stiilis, et kui turni checkin, siis vastane saab riveris bluffida ja mul raske sealt maha callida.. + ebamugavad kaardid ka mis lauda võivad tulla.. riveris muidugi oli hea lihtne järgi checkida..

                  AA oveplay osas olen nõus, aga ma mõtlesin põmst flopis juba, et kas ta võib sellise minraise teha drawga või mitte.. samas.. flopis reraise call oli hea? oleks pidanud turnis foldima sellise tugeva beti vastu?

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1629
                    Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                    Awesome winrate on sureshdb'l.

                    Sa võid selle minraise callida flopil, aga sa ei pea turni craima. Crai on kindlasti kõige halvem.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1630
                      Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Sa võid selle minraise callida flopil, aga sa ei pea turni craima.
                      OK, aga siis põmst fold või callin lõpuni? kui tihti keegi flopis reraiseb ja turnis checkib järgi? imho paneb sealt iga missed draw või suht suvaline kaart uuesti kui näeb Hero checki..

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #1631
                        Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        OK, aga siis põmst fold või callin lõpuni? kui tihti keegi flopis reraiseb ja turnis checkib järgi? imho paneb sealt iga missed draw või suht suvaline kaart uuesti kui näeb Hero checki..
                        Ei tea, aga kui kahtlustad, et keegi paneb turni ka, siis kui tihti nad ikka julgevad riveri airiga shoveda (va ment52 jt.)? Lihtsalt kui keegi on nõus drawga barreldama ega see ei tähenda, et nad turnis sellega ära stackivad.

                        Teine barrel tuleb sealt obv väga tihti.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1632
                          Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Ei tea, aga kui kahtlustad, et keegi paneb turni ka, siis kui tihti nad ikka julgevad riveri airiga shoveda (va ment52 jt.)? Lihtsalt kui keegi on nõus drawga barreldama ega see ei tähenda, et nad turnis sellega ära stackivad.

                          Teine barrel tuleb sealt obv väga tihti.
                          ok, seega turn ka call ja riveri shove peale foldime? kui aga tuleb 3 barrel alla shove, siis tasub callida?

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1633
                            Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                            Ilmselt mitte. Dunno, mängu käigus tavaliselt teen selliseid otsuseid. Sa tahad ka ainult õigeid vastuseid saada. :)
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1634
                              Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                              Ilmselt mitte. Dunno, mängu käigus tavaliselt teen selliseid otsuseid. :)
                              ma teen ka, aga tikun vist eksima:-)

                              tegelt ühesõnaga keegi ei arva, et flopis minreraise callimine oleks raha põletamine, aga turnis sellise beti peale tasuks oma ülepaar tõenäoliselt maha visata...

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1635
                                Re: Rage@FullTilt [kui me ei tea mida teha, siis me betime! NL100 FR]

                                kuulge, keegi teab kuidas PTRis seda Tilt scoret arvutatakse vms.. maitea mul nagu aina suuremaks see muutub.. nüüd juba mingi 56.. ennevanasti oli 40 kandis.. tahaks aru saada mida ma siis nii väga halvasti teen...

                                Comment

                                Working...