[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #1486
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

    maps.google.com =)

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #1487
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

      leidsin jep palju tegelasi siis kokku on seal?

      ning mis cashi buy-in oleks

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1488
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

        Algselt postitas soouni Vaata postitust
        leidsin jep palju tegelasi siis kokku on seal?
        ning mis cashi buy-in oleks
        Kuidagi lahjalt tuli inimesi, hetkel 4 inimest, minbuyin 1000 blindid 1/1

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #1489
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          minbuyin 1000 blindid 1/1
          wat

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1490
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
            wat
            100* aga kuna meid vähe, siis hetkel teeme rahulikku õlle kõrvale 0.5/0.5 blindidega..

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1491
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

              t2ispeaga on highstakes alat 2ge .. proovige 2/4, 5/10 ... l2heb monusaks bluffimiseks ja meta A high callideks

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1492
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                True that, sp mule täispeaga sõpradega cashi mängida ei meeldi. Alati lõpetan miinuses. Kõige kainem lahkub rahakotiga!!!

                Comment

                • chrosmos
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 340

                  #1493
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                  laudade ise alustamine tekitab ka häid laudu. tavaliselt oled algul ühe regiga HU, aga lambad istuvad ka mängu suht kohe.

                  Comment

                  • chrosmos
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 340

                    #1494
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                    mis sellest arvad, kui proovida su juures 8-game või HORSE cash gamena, potlimit ja nolimit? võiks väikeste blindidega õppida igat mängu paremini omavahel

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1495
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                      Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                      mis sellest arvad, kui proovida su juures 8-game või HORSE cash gamena, potlimit ja nolimit? võiks väikeste blindidega õppida igat mängu paremini omavahel
                      mul pole nende mängude oskajaid kuskilt võtta, hea kui holdemi meestegi kamba saan kokku..

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1496
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                        pole kuus päeva onlines pokkerit puutunud.. jusht lõpetasin Trainspottingu vaatamise, nuts film..

                        homme vist teen esimese sessi.. nädalavahetus on niikuinii juba teada, et kodust ära, seega pühapa ehk järgmine sess...

                        ahjaa.. eelmise kuu graafiku olen ka unustanud välja panna...

                        NL25 alguses siis lasin miinust.. kuni ca 6-7k käe peal tagasi nulli, siis edasi NL50... mäng on paremaks läinud tegelikult.. aga põmst siis $150 kasumit + õe acci pealt ka samapalju kasumit + $20 boonust + $200 rakebacki.. suht kusine kuu.. lasen oktoobri ka endiselt NL50s kuni tundub et asi päris kindel, siis lähen NL100sse alles..



                        Oktoobri eesmärgid..
                        * starsist rahad minema.. ükskõik kuhu..
                        * NL50t biitida, et julgeks novembris uuesti NL100sse liikuda..
                        Last edited by Rage; 05.10.10, 22:21.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1497
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                          niihh.. lõpuks siis läheb arvele üks lõhutud hiir.. lõin oma super-power logitechi wireless hiire vastu lauda puruks.. aga kusjuures üldse mitte pokkeri pärast, ma isegi ei mänginud pokkerit... lihtsalt pusisin photoshopis posterit teha.. ja juba teist päeva hiir lihtsalt jupsis.. ja viskas närvi püsti...

                          ahjaa.. absoluutselt kohutav mõte on neljapäeva õhtul minna kuskile tudengite peole ja saabuda koju peale 4 öösel täis kui tinavile ja kui reedel kell 10 on esimene koosolek... täiesti ****** on olla... ja ma pean paari tunni pärast roolivõimeline olema..

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #1498
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                            Käisid TTÜs maa-alusel peol?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1499
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                              Käisid TTÜs maa-alusel peol?
                              yep.. alustasime kuskil ühikatoas kolmandas ühikas.. siis edasi maa garaazidesse... ja sealt edasi nõmmele ühe tüübi juurde..

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1500
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                niihh.. lõpuks siis läheb arvele üks lõhutud hiir.. lõin oma super-power logitechi wireless hiire vastu lauda puruks.. aga kusjuures üldse mitte pokkeri pärast, ma isegi ei mänginud pokkerit... lihtsalt pusisin photoshopis posterit teha.. ja juba teist päeva hiir lihtsalt jupsis.. ja viskas närvi püsti...

                                ahjaa.. absoluutselt kohutav mõte on neljapäeva õhtul minna kuskile tudengite peole ja saabuda koju peale 4 öösel täis kui tinavile ja kui reedel kell 10 on esimene koosolek... täiesti ****** on olla... ja ma pean paari tunni pärast roolivõimeline olema..
                                Sul wifi ruuterit ei ole hiire läheduses?

                                Mul wireless hiir kogu aeg jamas (vahepeal lõi hiire nii tuimaks nagu oleks pointeri speed miinimumi peal, kursor ise liikus jne) kui wifi ruuter asus arvutis ca. 1 meetri kaugusel. Pokkerit mängides/muud tööd tehes viskas pidevalt siibrisse. Nüüd ruuter teises toas ja hiir ei ole kordagi jamanud.

                                Comment

                                Working...