Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]
mis sellest arvad, kui proovida su juures 8-game või HORSE cash gamena, potlimit ja nolimit? võiks väikeste blindidega õppida igat mängu paremini omavahel
mis sellest arvad, kui proovida su juures 8-game või HORSE cash gamena, potlimit ja nolimit? võiks väikeste blindidega õppida igat mängu paremini omavahel
mul pole nende mängude oskajaid kuskilt võtta, hea kui holdemi meestegi kamba saan kokku..
Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]
pole kuus päeva onlines pokkerit puutunud.. jusht lõpetasin Trainspottingu vaatamise, nuts film..
homme vist teen esimese sessi.. nädalavahetus on niikuinii juba teada, et kodust ära, seega pühapa ehk järgmine sess...
ahjaa.. eelmise kuu graafiku olen ka unustanud välja panna...
NL25 alguses siis lasin miinust.. kuni ca 6-7k käe peal tagasi nulli, siis edasi NL50... mäng on paremaks läinud tegelikult.. aga põmst siis $150 kasumit + õe acci pealt ka samapalju kasumit + $20 boonust + $200 rakebacki.. suht kusine kuu.. lasen oktoobri ka endiselt NL50s kuni tundub et asi päris kindel, siis lähen NL100sse alles..
Oktoobri eesmärgid..
* starsist rahad minema.. ükskõik kuhu..
* NL50t biitida, et julgeks novembris uuesti NL100sse liikuda..
Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]
niihh.. lõpuks siis läheb arvele üks lõhutud hiir.. lõin oma super-power logitechi wireless hiire vastu lauda puruks.. aga kusjuures üldse mitte pokkeri pärast, ma isegi ei mänginud pokkerit... lihtsalt pusisin photoshopis posterit teha.. ja juba teist päeva hiir lihtsalt jupsis.. ja viskas närvi püsti...
ahjaa.. absoluutselt kohutav mõte on neljapäeva õhtul minna kuskile tudengite peole ja saabuda koju peale 4 öösel täis kui tinavile ja kui reedel kell 10 on esimene koosolek... täiesti ****** on olla... ja ma pean paari tunni pärast roolivõimeline olema..
niihh.. lõpuks siis läheb arvele üks lõhutud hiir.. lõin oma super-power logitechi wireless hiire vastu lauda puruks.. aga kusjuures üldse mitte pokkeri pärast, ma isegi ei mänginud pokkerit... lihtsalt pusisin photoshopis posterit teha.. ja juba teist päeva hiir lihtsalt jupsis.. ja viskas närvi püsti...
ahjaa.. absoluutselt kohutav mõte on neljapäeva õhtul minna kuskile tudengite peole ja saabuda koju peale 4 öösel täis kui tinavile ja kui reedel kell 10 on esimene koosolek... täiesti ****** on olla... ja ma pean paari tunni pärast roolivõimeline olema..
Sul wifi ruuterit ei ole hiire läheduses?
Mul wireless hiir kogu aeg jamas (vahepeal lõi hiire nii tuimaks nagu oleks pointeri speed miinimumi peal, kursor ise liikus jne) kui wifi ruuter asus arvutis ca. 1 meetri kaugusel. Pokkerit mängides/muud tööd tehes viskas pidevalt siibrisse. Nüüd ruuter teises toas ja hiir ei ole kordagi jamanud.
Comment