[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ski
    Julm Donk
    • Feb 2010
    • 97

    #1456
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

    Esimeses käes, miks Hero otsustas flopis chekida?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1457
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
      Kui õigesti mäletan, siis sa tellisid starsist monitori endale, huvitab, et kas on kohale jõudnud ja kaua aega kulus või on kulunud?
      augusti lõpus tellisin, pole veel kohale jõudnud..

      Algselt postitas Ski Vaata postitust
      Esimeses käes, miks Hero otsustas flopis chekida?
      miks ma oleks pidanud donkbetima flopi? standard oleks olnud check-raise.. tõenäoliselt olkski pidanud seda tegema, sest ega muud kätt suht pole millega fish callimata jätaks suurema tõste...

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #1458
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

        Mis PLO testimisest sai?

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #1459
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          augusti lõpus tellisin, pole veel kohale jõudnud..
          Kuradi kaua võtab aega, aga mis seal ikka, edu laudades!

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1460
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
            Mis PLO testimisest sai?
            pole see kuu mänginud..

            Comment

            • Ski
              Julm Donk
              • Feb 2010
              • 97

              #1461
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

              may bad, lugesin kätt valesti, arvasin millegi pärast, et sa preflop agressor.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1462
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                tra nii ei saa rallit sõita ju...

                Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                bbthekid71 (UTG): $42.60
                MASTER JOJO (UTG+1): $50.00
                Nattepunani (MP1): $50.00
                mhoffy10 (MP2): $20.15
                Hero (CO): $62.05
                Sloshkosh22 (BTN): $60.00
                97B18B (SB): $122.75
                Harley342 (BB): $31.40

                Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with Q Q
                bbthekid71 raises to $1, MASTER JOJO requests TIME, 3 folds, Hero raises to $3.50, 3 folds, bbthekid71 calls $2.50

                Flop: ($7.75) 6 6 9 (2 players)
                bbthekid71 bets $3.50, Hero calls $3.50

                Turn: ($14.75) T (2 players)
                bbthekid71 bets $14, Hero raises to $55.05 all in, bbthekid71 calls $21.60 all in

                River: ($85.95) K (2 players - 2 are all in)

                Final Pot: $85.95
                bbthekid71 shows J K (two pair, Kings and Sixes)
                Hero shows Q Q (two pair, Queens and Sixes)
                bbthekid71 wins $82.95
                (Rake: $3.00)

                huvitav millal mul esimene hiir seina lendab.. tilt hakkab vaiskelt peale tulema..
                bluff tiltasin yhe BI maha.. BTNi stealija ei visanud oma kymne paari maha
                Last edited by Rage; 28.09.10, 20:55.

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #1463
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                  heh, tal oli 25%
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1464
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                    seda küll.. aga fck ma enam ei saa.. kui ma flopis nö coca syndroomiga AI ei aja.. siis koguaeg saan litaka turni või riverisse..

                    ***** mis ma pean ainult potsize betidega flopis mässama?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1465
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                      looolllllllllllllllllll @ coca sündroom :D
                      see päris hea tegelikult

                      peaks ära paterndeerima..

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #1466
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                        Imo võiks selles käes pf suuremalt tõsta, tal ainult 5bb callida ju, ma paneks 3beti sama suure kui 3bb avangule paned...aga vbl minu leak lihtsalt

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1467
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                          Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                          Imo võiks selles käes pf suuremalt tõsta, tal ainult 5bb callida ju, ma paneks 3beti sama suure kui 3bb avangule paned...aga vbl minu leak lihtsalt
                          estpatrick kunagi õpetas, et IP 3x reraise + 1BI

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #1468
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            estpatrick kunagi õpetas, et IP 3x reraise + 1BI
                            Selge, kuigi tundub kahtlane, kuna tegemist siiski min avanguga, saan aru, et 3bb avangule see valem...aga äkki keegi võtab veel sõna, siis saab targemaks

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1469
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                              Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                              Selge, kuigi tundub kahtlane, kuna tegemist siiski min avanguga, saan aru, et 3bb avangule see valem...aga äkki keegi võtab veel sõna, siis saab targemaks
                              jajaa.. tegelt oli küll nii et minavangu peale peab kokku ikagi 10BB peale tõstma.. unustasin ära..

                              enivei.. tõmbasin eurolauas fishi seti vastu runner runner masti:-)

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1470
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                                njahh... kui mingi hetk hakkab tunduma, et ma oskan siiski pokkerit mängida.. tuleb umbes selline päev nagu täna.. alguses mingi eriti kirves jooks.. siis veidi tilti.. ja türmaivõi mingi -5BI miinust ja kuu nullis ja imege seavittu kõik...

                                Comment

                                Working...