Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]
einohh kaardijooks ikka peksab täiega soolikasse... TÜRAMAIVÕI KUI VIHASEKS SEE AJAB
tra kui ma kunagi 3beti OOP callin QQ või JJ või TT'ga.. mitte kunagi ma ei hiti seti..
või kui ma flushi tõmban.. siis mulle ei tule runner-runner rida...
einohh kaardijooks ikka peksab täiega soolikasse... TÜRAMAIVÕI KUI VIHASEKS SEE AJAB
tra kui ma kunagi 3beti OOP callin QQ või JJ või TT'ga.. mitte kunagi ma ei hiti seti..
või kui ma flushi tõmban.. siis mulle ei tule runner-runner rida...
T
8
, 2
, 10
(three of a kind, Jacks).
K
Comment