[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1441
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

    Aga poole meeldivam on näha vaeva ja lahendada oma mure ise ära.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1442
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

      tra.. ma veel ajasin esimesele raiserile chatis ila ka, et mul AK vms.. et ta ikka calliks.. calliski.. ja hittis raisk...

      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 939349
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      canalla18 (SB): $18.00
      alex1719 (BB): $52.50
      EggMayo (UTG): $97.00
      Dnghnp100 (UTG+1): $50.75
      jauneklis (MP): $39.25
      Hero (CO): $50.00
      GetTheMath (BTN): $50.75

      Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with A A
      1 fold, Dnghnp100 raises to $2, jauneklis raises to $39.25 all in, Hero raises to $50 all in, 3 folds, Dnghnp100 calls $48

      Flop: ($140.00) K J 3 (3 players - 2 are all in)

      Turn: ($140.00) 6 (3 players - 2 are all in)

      River: ($140.00) J (3 players - 2 are all in)

      Final Pot: $140.00
      Dnghnp100 shows K K (a full house, Kings full of Jacks)
      jauneklis shows K A (two pair, Kings and Jacks)
      Hero shows A A (two pair, Aces and Jacks)
      Dnghnp100 wins $21.50
      Dnghnp100 wins $115.50
      (Rake: $3.00)

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1443
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

        täna tegin huvitava sessi.. mingi hetk peale suuremat kaotust kui taaskord riverisse mingi rida vms tõmmati.. viskas kopa ette.. võtsin kätte ja mängisin loovalt.. tänu kergele hiiterile ja potsize betidele natukene nagu tuli ka.. kahju et see AAvsAKvsKK käsi ära ei tulnud, oleks suht asine sess tulnud muidu...

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1444
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

          ehhee.. päris huvitav, eile jälle mängisin, sain veidi plussi.. siis vaatasin kuu graafikut ja avastasin et jooksen viimased 1,5 nädalat ca 7BI alla EV:-) teadagi kuhu see kuu kasum kadunud on:-)

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #1445
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            ehhee.. päris huvitav, eile jälle mängisin, sain veidi plussi.. siis vaatasin kuu graafikut ja avastasin et jooksen viimased 1,5 nädalat ca 7BI alla EV:-) teadagi kuhu see kuu kasum kadunud on:-)
            Mul vist üks kuu ainult olnud, kus alla EV jooksen :) Aga jah kasumit ka pole see eest :D

            Comment

            • Madis Very
              Bännitud
              • Aug 2009
              • 2951

              #1446
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

              Hey,

              kui home game kunagi veel teed äkki kutsud kah !?

              gl

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1447
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                Hey,
                kui home game kunagi veel teed äkki kutsud kah !?
                gl
                :-) nohh.. üldjuhul ma sõpradele olen öelnud, kui nad tulevad mu juurde mängima ja tahavad sõpru kaasa võtta.. et kaasa pole vaja tuua Sharke ega NITe, aga fishid ja LAGid on teretulnud.. seda lauset me tegelikult ka täiendasime isekeskis peale viimast vilkari runi, et luckboxisid pole ka vaja:-)

                kui nüüd su foorumikasutaja nime alla vaadata, siis seal on tiitel: pokkerihai, ehk sa ei kvalifitseeru meie tingimustele :-)

                aga nali naljaks, kui mõni nädalavahetus peaks jälle tekkima miski homegame teema, eks ma siis sulle PMin.

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #1448
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                  haha ;D, tegelt ma spämmin lihtsalt palju, ma ei oska üldse mängida :(

                  ;D

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #1449
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    :-) nohh.. üldjuhul ma sõpradele olen öelnud, kui nad tulevad mu juurde mängima ja tahavad sõpru kaasa võtta.. et kaasa pole vaja tuua Sharke ega NITe, aga fishid ja LAGid on teretulnud.. seda lauset me tegelikult ka täiendasime isekeskis peale viimast vilkari runi, et luckboxisid pole ka vaja:-)

                    kui nüüd su foorumikasutaja nime alla vaadata, siis seal on tiitel: pokkerihai, ehk sa ei kvalifitseeru meie tingimustele :-)

                    aga nali naljaks, kui mõni nädalavahetus peaks jälle tekkima miski homegame teema, eks ma siis sulle PMin.
                    lol at luckbox :D ise lasite tõmmata, aga jah meeledi võiks mõnikord uue mängu õhtu teha :)

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1450
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                      panen oma kena EV joone siia üles:-)

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1451
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                        Hei, kas kellelgi on Wii mängu nimega 'Lego Indiana Jones', tahaks seda laenata paariks õhtuks...

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1452
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                          tra kui võimatu kuidas täna turni ja riverisse tõmmatakse.. kõik read jms.. ja kui otsustan fishi KK'ga callida positsioonist.. siis obv hitib seti..

                          QQ'ga 3betitud madalas flopis 70% cbet.. obv callitakse see AK'ga maha, et turni A hitida..

                          JT callib 3betitud QTx flopis cbeti, et riverisse rida hitida..

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1453
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                            ahh minge *****.. veel ükskord riverisse.. eurolauas ka veel lisaks...

                            Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            AgnieszkaSt (UTG): $50.00
                            misedaithi (UTG+1): $106.75
                            nickcee (MP): $66.40
                            Yovengo (CO): $50.75
                            MichailK (BTN): $59.30
                            Hero (SB): $58.30
                            justforjoao (BB): $92.55

                            Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with 7 7
                            1 fold, misedaithi raises to $1.50, 3 folds, Hero calls $1.25, justforjoao calls $1

                            Flop: ($4.50) 7 A 9 (3 players)
                            Hero checks, justforjoao checks, misedaithi bets $2.50, Hero calls $2.50, justforjoao raises to $7, misedaithi folds, Hero raises to $11.50, justforjoao calls $4.50

                            Turn: ($30.00) Q (2 players)
                            Hero bets $15, justforjoao calls $15

                            River: ($60.00) A (2 players)
                            Hero bets $30.30 all in, justforjoao calls $30.30

                            Final Pot: $120.60
                            Hero shows 7 7 (a full house, Sevens full of Aces)
                            justforjoao shows A Q (a full house, Aces full of Queens)
                            justforjoao wins $118.60
                            (Rake: $2.00)

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1454
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                              veel üks riverisse..

                              siin obv tegin ise ka vea, kui turni juba otsustasin edasi mängida, oleks võinud shoveda mitte callida ja lasta tal oma oute tõmmata

                              Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              Bobbie Five (CO): $33.15
                              pionnos (BTN): $16.75
                              Hero (SB): $54.55
                              Jlydoman (BB): $64.20
                              handsome21 (UTG): $111.40
                              elenaivantsova (MP): $23.25

                              Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with Q A
                              2 folds, Bobbie Five calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $3, 1 fold, Bobbie Five calls $2.50

                              Flop: ($6.50) 4 7 9 (2 players)
                              Hero bets $4, Bobbie Five calls $4

                              Turn: ($14.50) A (2 players)
                              Hero checks, Bobbie Five bets $9.50, Hero calls $9.50

                              River: ($33.50) 6 (2 players)
                              Hero checks, Bobbie Five bets $16.65 all in, Hero calls $16.65

                              Final Pot: $66.80
                              Bobbie Five shows 8 T (a straight, Ten high)
                              Hero mucks Q A
                              Bobbie Five wins $63.80
                              (Rake: $3.00)

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #1455
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                                Kui õigesti mäletan, siis sa tellisid starsist monitori endale, huvitab, et kas on kohale jõudnud ja kaua aega kulus või on kulunud?

                                Comment

                                Working...