[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1321
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Kas Prives oli ka live või oli dj set?
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • sm112
      Grinder
      • Jun 2009
      • 776

      #1322
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      Tiesto 2005a CU Basel oli üks mu elu parimaid pidusid..

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1323
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Kas Prives oli ka live või oli dj set?
        kurja, ei teagi, tundus ikka ise puldis asjatavat.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1324
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          selline huvitav olukord..

          Herol käes AK

          UTG pealt fish limbib, MP pealt regi tõstab 4BB peale, Hero SB pealt squeezeb 11BB peale, fish callib ja regi ka callib..

          Flop QxQT pot on 34BB

          regi ma panin mingile väikesele pocketile, fishi call andis talle lihtsalt oddse callimiseks, aga fishi rangesse võiks AQ küll minna..

          kas ja kuidas Hero võiks seda poti mängida, tõenäoliselt peaks ikkagi cbeti välja lükkama.. ca 18BB või rohkem.. kas mängime siin stackide peale?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1325
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            Pole küll NL100 mees hetkel, aga squeezi suurus on vist tiba hale - reg peabki callima. 12-13bb peaks standard olema 3bb avangu puhul. Siin 4bb, fish ka sees ja me OOP, ma paneks 16bb isiklikult...

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1326
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              ~14bb is enough ja nyyd hero betib 19-20bb

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1327
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                ~14bb is enough ja nyyd hero betib 19-20bb
                no mul võivad beti suurused meelest läinud olla, kui koju lähen siis vaatan üle.. võimlaik et oligi 14..

                aga olgu, panen 19BB.. ja edasi mis? b/c? b/shove?

                Comment

                • Aadu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 326

                  #1328
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  Vastaste statse ma küll ei tea aga tõenäoliselt calliks küllaltki tihti pre.
                  12-13bb peaks standard olema 3bb avangu puhul.
                  Standard 3bet on 9-10bb +nl100s.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1329
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    no olgu, sellega on vist kõik nõus, et flopis kindlasti cbet mis võiks olla mingi 18-19BB, aga edasine plaan mis?

                    - mis teeme kui saame calli ja turni ei tule
                    - mis teeme kui saame mingigi reraise, kasvõi minraise

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1330
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      Ma ikka eriline silmavärdjas! Kiiruga vaatasin kätt ja olin kindel, et fish avas 4bb ja MP reg callis, et tegemist squeezed potiga. Ärge pange tähele .

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1331
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        Lol, see esimene variant on mu lemmik .. kui turn pole risti, siis pushid ise alin, sest fish calib Qx või TT LOOOOOOOOOOL, tra sa oled selle vastu nii ****** kui v2hegi olla saad, nahhui sa siis pushid?

                        2) mis moodi sa turnis checkid taga seda kui sa oled OOP .. issand jumal küll ..

                        Comment

                        • VinQbator
                          FPP Pro
                          • Dec 2008
                          • 214

                          #1332
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          Checkraise allin meeldiks mulle..

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1333
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            veidi valesti oli käsi meeles, aga nii ta läks:

                            Full Tilt Poker $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 9 players
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            Yonaldinhoo10 (BTN): $100.00
                            Hero (SB): $110.55
                            alexanderlecce (BB): $197.95
                            vone2k7 (UTG): $172.70
                            MANOLICODELTOM (UTG+1): $109.30
                            g_maqroll (UTG+2): $229.80
                            jolohu (MP1): $100.00
                            Fritztonius (MP2): $100.00
                            DukeMuscle (CO): $100.00

                            Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with A K
                            4 folds, Fritztonius raises to $3.50, 2 folds, Hero raises to $11.50, alexanderlecce calls $10.50, 1 fold

                            Flop: ($26.50) Q Q 2 (2 players)
                            Hero bets $18, alexanderlecce raises to $36, Hero raises to $99.05 all in, alexanderlecce calls $63.05

                            Turn: ($224.60) 6 (2 players - 1 is all in)

                            River: ($224.60) T (2 players - 1 is all in)

                            Final Pot: $224.60
                            Hero shows A K (a flush, Ace high)
                            alexanderlecce shows Q A (three of a kind, Queens)
                            Hero wins $221.60
                            (Rake: $3.00)

                            Comment

                            • tdx
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 768

                              #1334
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              Ma isiklikult ei näe cbetil erilist mõtet siin.
                              Kui sul näiteks K3o oleks, siis cbetiks korra ja loodaks vastase foldima saada. Praegu ma ütleks et sul on almost showdownable käsi + palju outse, AGA kui raha flopis sisse läheb, siis oled 90% taga.

                              Suurus ka veits paha imo, ma paneks mingi $14 max.

                              Comment

                              • VinQbator
                                FPP Pro
                                • Dec 2008
                                • 214

                                #1335
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                90% taga? lol

                                Rahulikult ajaks rahad sisse. As played paneks veel eriti rahulikult flopis 3betshove, sest 3betpottides gayraised on pahatihti TT laadsed käed mis nagu ei oska eriti midagi teha ja callides "tasuta kaarte" ka ei taha anda ja samas sisse ka päris ei julge lükata.

                                Comment

                                Working...