Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]
ma ei tea, ma ei tundnud, et ma seal oleks veel saanud midagi foldima... turni barrel oleks väga kalliks ka läinud.. siis oleks juba peaaegu pot commited ka.. ei näe pointi..
Algselt postitas tdx
Vaata postitust
Q 
J
J 
Comment