[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1171
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    mõtlesin mis mia mõtlesin.. aga jõudsin järeldusele.. et starsis edasi mängimine on -EV kuna rakebacki ei saa ja pole seal midagi nii suur ja hea laudade valik kui loota võiks, minu kaua oodatud insta cash boonuseid ka ei ole ega tule.. seega kogun seal veel ca 2000 FPP'd, tellin kuvari omale ära ja cashout.. tõenäoliselt vaatan raketherake saidilt mis toredatesse kohtadesse nad veel rakebacki ja boonuseid pakuvad ja võibolla proovin mõnda teist kohta... aga samas pole ka välistatud, et kannan kõik rahad FTP'sse ja jätkan ainult sal rakeback pro'na.. uus waitinglisti süsteem on ok.. laksust 12 lauda ette... siis natukene mängimist.. viskan kehvemad lauad minema... ja jätkan mingi 8-9 lauaga.. peaks piisama küll.. kusjuures starsi lauad on ikka rämedamalt uimasemad kui FTP lauad..

    btw.. soovitage mulle siis saitidsid, kus oleks NL100 FRi laudasid vähemalt 6-10 võimalik lahti võtta

    Comment

    • Aadu
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 326

      #1172
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      Tee parem 48k ja võta 2x 250 naela Amazonis.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1173
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        Algselt postitas Aadu Vaata postitust
        Tee parem 48k ja võta 2x 250 naela Amazonis.

        http://www.amazon.co.uk/LG-M2753V-PF...8930033&sr=8-1
        mul võtab see 48k tegemine krdi sügiseni aega... ja mul üks 26'' kuvar juba on.. et lepiks teise 24'' ka...

        Comment

        • Aadu
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 326

          #1174
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          See 24 tolline on Starsis 26k fpp ja Amazonis 228 naela:


          24k fpp = 250 naela
          +Starsis tellides pead ootama vähemalt kuu aga amazonist nädal.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1175
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            nohh vaatab.. mingi aja olen veel enivei starsis vast... eks näis kuidas need punktid vaikselt tulevad.. suvel on krt seal laudasid vähem.. päevasel aja suht polegi midagi lahti võtta:-(

            rääkige sellest käest: suht hea regular vastas... kuidas teie kogu seda mängu oleksite teinud? kus betsized oleks erinenud ja miks.. kas midagi peale seti võiks ka nii teha?

            Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            SB: $101.50
            BB: $100.00
            UTG: $100.00
            UTG+1: $108.00
            Hero (UTG+2): $101.50
            MP1: $100.00
            MP2: $202.30
            CO: $117.40
            BTN: $111.60

            Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+2 with A A
            2 folds, Hero raises to $3, 2 folds, CO calls $3, 3 folds

            Flop: ($7.50) T 5 T (2 players)
            Hero bets $4, CO calls $4

            Turn: ($15.50) 4 (2 players)
            Hero bets $10, CO calls $10

            River: ($35.50) 3 (2 players)
            Hero bets $16, CO raises to $43, Hero ???

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #1176
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              üldistus hea regular ütleb samapalju, kui et mul on suurem kui sul.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1177
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                üldistus hea regular ütleb samapalju, kui et mul on suurem kui sul.
                12/9/3.5 fold cbet 63%

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1178
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  nohh vaatab.. mingi aja olen veel enivei starsis vast... eks näis kuidas need punktid vaikselt tulevad.. suvel on krt seal laudasid vähem.. päevasel aja suht polegi midagi lahti võtta:-(

                  rääkige sellest käest: suht hea regular vastas... kuidas teie kogu seda mängu oleksite teinud? kus betsized oleks erinenud ja miks.. kas midagi peale seti võiks ka nii teha?

                  Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  SB: $101.50
                  BB: $100.00
                  UTG: $100.00
                  UTG+1: $108.00
                  Hero (UTG+2): $101.50
                  MP1: $100.00
                  MP2: $202.30
                  CO: $117.40
                  BTN: $111.60

                  Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+2 with A A
                  2 folds, Hero raises to $3, 2 folds, CO calls $3, 3 folds

                  Flop: ($7.50) T 5 T (2 players)
                  Hero bets $4, CO calls $4

                  Turn: ($15.50) 4 (2 players)
                  Hero bets $10, CO calls $10

                  River: ($35.50) 3 (2 players)
                  Hero bets $16, CO raises to $43, Hero ???
                  Sa ei biidi siin midagi, kuna tal on valuerange väike, tihti backdoor mastid, mille sa välja foldid isis ma keeraks siin AA bluffiks ja shoveks.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1179
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Sa ei biidi siin midagi, kuna tal on valuerange väike, tihti backdoor mastid, mille sa välja foldid isis ma keeraks siin AA bluffiks ja shoveks.
                    aga betide suurused erinevatel tänavatel.. kas on korras.. kui ei siis miks?

                    Comment

                    • Supsti
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 863

                      #1180
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      Ma paneks flopis rohkem ja turnis siis samuti tsiba rohkem. Pm kui ta flopis callib, siis ta floatib millegagi teades, et sa cbetid sellist boardi suht 100% ulatuses utg raisedes pre ja lootes turnis sinu checki näha.

                      Ja sellel pole vahet tema jaoks, kas sa paned 4$ või 5$, kui ta callida tahab, ta callib siis juba niikuinii.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1181
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        ok.. flopis rohkem.. kas sellise vastu turnis check-raise oleks hea või halb liin?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1182
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          minu jaoks raskle spot... kas turni bet oli õige ja õige suurusega.. ja mida nüüd Hero turnis teeb?

                          titcar 17/13/2.4 tüüpi mees fold cbet 75%.... teine oli suvaline käsi tema kohta pold

                          Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          Javifdez10 (BB): $101.50
                          rolosus (UTG): $164.50
                          Hero (UTG+1): $108.95
                          ValeTudo23 (UTG+2): $104.50
                          Geißbock83 (MP1): $83.50
                          titcar (MP2): $198.00
                          Diseba (CO): $68.50
                          smottens (BTN): $99.50
                          Swtwtr25 (SB): $102.00

                          Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with Q A
                          rolosus calls $1, Hero raises to $5, 2 folds, titcar calls $5, Diseba calls $5, 4 folds

                          Flop: ($17.50) T A 5 (3 players)
                          Hero bets $14, titcar calls $14, Diseba calls $14

                          Turn: ($59.50) Q (3 players)
                          Hero bets $25, titcar raises to $76, Diseba calls $49.50 all in, Hero ???

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1183
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            panen selle kuu graafiku ka.. kõige haigem on see, kuidas ma eile suutsin praktiliselt kogu kuu papi maha dongata.. jah jooksin 5BI alla EV, aga rämedalt palju tuli ka kaotusi mingitelt nõmedatelt kätelt.. sitasti mängitud kätest...

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1184
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              EV ei funka

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1185
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                EV ei funka
                                :-)

                                nohh nii palju funkab, et kui kuidagi flipid ära ei tule või koguaeg ära tõmmatakse su vastu.. siis mindset kannatab ja mängu kvaliteet langeb...

                                räägi mulle sellist asja.. miks sa minu BTN minraise steali BB pealt 10BB peale tõstsid? standard oleks ju 7BB..

                                teine asi.. kas su preflop raisede suurused kõiguvad.. ma nägin nagu omaarust kuskil et openraise oli sul EP pealt 4BB ja teinekord 3BB

                                kommenteeri palun seda AQ kätt..

                                Comment

                                Working...