[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1006
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Pot oddsidel küll, aga sa arvutad ju protsentidega.

    N: pot 9bb, sa bet 3bb ja villain call oma 20% equityga. Mis on villaini EV? Ta võib võita 12bb riskides 3bb.
    12*0.2 - 0.8*3 = 0, ehk 3bb bet on breakeven point.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • rrrr
      Grinder
      • Nov 2008
      • 904

      #1007
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Näiteks pot 9bb, me betime 3bb ja vastane saab oddsid 3/(9+3+3)=20%.
      Enda poolt pandavat raha saa juurde arvestada. 3 : (9+3) on korrektne ning see on 1:4 = 20%. BE see call on aga kuidas kellegi hallollus bitid ja baidid kokku paneb on muidugi enda asi.
      Last edited by rrrr; 18.05.10, 10:07.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1008
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Pot oddsidel küll, aga sa arvutad ju protsentidega.
        emm.. mis vahet sel on, kas arvutan üteldes 1:4 või 25%???

        ja maitea.. kui flopis 9BB poti pannakse 3BB, siis on poti suurus 12BB (mitte 15BB) ja selle võitmiseks pean sisse panema 3BB ehk 1/4 ehk 25%.. nüüd turnis on jah poti suurus 15BB, aga floppis callides ma ei arvuta ju sisse raha mis ma callides sisse panen...

        Comment

        • rrrr
          Grinder
          • Nov 2008
          • 904

          #1009
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          emm.. mis vahet sel on, kas arvutan üteldes 1:4 või 25%???

          ja maitea.. kui flopis 9BB poti pannakse 3BB, siis on poti suurus 12BB (mitte 15BB) ja selle võitmiseks pean sisse panema 3BB ehk 1/4 ehk 25%.. nüüd turnis on jah poti suurus 15BB, aga floppis callides ma ei arvuta ju sisse raha mis ma callides sisse panen...
          1:4 - on 20%. Tõlgituna maakeelde : ühel juhul tuleb ja neljal juhul ei tule (kokku 5 juhtumit). Kuidas kellelegi mugavam on.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #1010
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            emm.. mis vahet sel on, kas arvutan üteldes 1:4 või 25%???
            1:4 pot-odds keeles tähendab, et võidan 1 korra ja kaotan 4 korda. Mitu protsenti see on?

            Algselt postitas Rage Vaata postitust

            ja maitea.. kui flopis 9BB poti pannakse 3BB, siis on poti suurus 12BB (mitte 15BB) ja selle võitmiseks pean sisse panema 3BB ehk 1/4 ehk 25%.. nüüd turnis on jah poti suurus 15BB, aga floppis callides ma ei arvuta ju sisse raha mis ma callides sisse panen...
            Pot-oddsid villainile on 12:3 ehk 4:1 (mitu protsenti see oli? vt. eelmine punkt). Analoogselt võib selle protsendi välja arvutada kui suure osa sa kogupotist maksid: villain maksab 15bb potist 3bb, mis teeb, et sul on vaja equityt 20% (3/15=0,2).


            Vana hea pot-oddside ja protsentarvutuse meetodi sassi ajamine.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #1011
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              Algselt postitas rrrr Vaata postitust
              1:4 - on 20%. Tõlgituna maakeelde : ühel juhul tuleb ja neljal juhul ei tule (kokku 5 juhtumit). Kuidas kellelegi mugavam on.
              Kui sa sellest aru saad, siis kuidas 3/12 on 20%? Ei ole ju! Õige on ikka 3/(9+3+3)=0,2.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1012
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                okok see 1:4 vs 20% oli jah minu viga..

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1013
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  olgu.. aga põmst öelge siis lihstalt.. turnis 1/2 ehk pool poti betida annab/ei anna oddse flushitõmbele callimiseks?

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1014
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    Kui sa pärast midagi kinni ei maksa, siis mitte. Positsiooni ja muud eelist arvestamata peab villainil olema 25% eq, et callida 1/2p bet ja olla breakeven, aga flushdrawl on ~20% ehk talle on see kahjumlik callida.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1015
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      selge, siis edasi kui vastase flushdraw peale panen.. laksan flopist 75% ja turnist 60%.. see peaks piisavalt hea olema..

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #1016
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        Jep, mu arust küll.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #1017
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          Ei ole mõtet ju asja nii robotlikuks ajada. Pigem oleneb ikka beti suurus vastasest. Nagu Patric juba ütles: dongi vastu võid pot-pot-pot panna, ta nagunii maksab, sest iga frushdraw on talle nuts kuni riverini välja. Järgmine asi on see, et üsna keeruline on vastane panna kindlalt mastitõmbe peale, alati on ka muid variante. Aga muidu jamh, matemaatilisest vaatenurgast said need protsendi ja suurused üsna soliidselt paika.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1018
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            Miks ei või arutleda? Pot-pot-pot trikki teame me juba ammu.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1019
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              njahh.. no ei biidi seda NL100t... maitea mis ma valesti teen.... graafik on krdi EKG, pendeldan paari BI plussi vahel..

                              Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              JAKESMOM222 (UTG): $123.90
                              cacabasea (UTG+1): $101.40
                              Pudde2 (UTG+2): $137.40
                              jero3232 (MP1): $45.55
                              Hero (MP2): $151.40
                              Antihero81 (CO): $104.00
                              stass13 (BTN): $115.50
                              krookymunster (SB): $100.00
                              Jimmytri (BB): $42.25

                              Pre Flop: ($1.50) Hero is MP2 with K K
                              JAKESMOM222 calls $1, 2 folds, jero3232 calls $1, Hero raises to $6, 1 fold, stass13 calls $6, 2 folds, JAKESMOM222 calls $5, jero3232 calls $5

                              Flop: ($25.50) J Q 5 (4 players)
                              JAKESMOM222 checks, jero3232 checks, Hero bets $17, stass13 calls $17, JAKESMOM222 folds, jero3232 raises to $39.55 all in, Hero
                              mõlemad olid laua fishid.. ca 60 handi peale kumbki mingi 36% vpip, pfrid mõlemal madalal... shorty läks tõenäoliselt drawga või top pairiga AI, aga see teine? millega ta callib sellise cbeti???

                              mida hero teeb? fold/call/raiseAI?

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1020
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                njahh.. no ei biidi seda NL100t... maitea mis ma valesti teen.... graafik on krdi EKG, pendeldan paari BI plussi vahel..



                                mõlemad olid laua fishid.. ca 60 handi peale kumbki mingi 36% vpip, pfrid mõlemal madalal... shorty läks tõenäoliselt drawga või top pairiga AI, aga see teine? millega ta callib sellise cbeti???

                                mida hero teeb? fold/call/raiseAI?
                                Mina lükkan siis all ini, väikene stack võib siin olla üxkõik mis draw või paariga, aga selle venna Buttoni call sellisel flopil üle ühe paari küll olla ei saa, kui on, siis noh ikka juhtub

                                Comment

                                Working...