[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #961
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Algselt postitas rrrr Vaata postitust
    Callib 3 beti positsioonist. Lisaks teab, et see pole BvB võitlus ning postflop oled sina OOP <- järelikult sul on tugev käsi. Seal on tunduvalt laiem range kui KK+, millega ta loodab sulle ära teha kui floppi tabab.
    Mis käed need on millega 3beti callida ja KK/AA-le (kasumlikult) ära teha? Fullringis tihtipeale pole ka sellist dünaamikat nagu 6-maxis, et 3beti callimine mõne vastase puhul suited broadway jms kraamiga tundub päris hea mõte juba.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #962
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      Miks Rage kunagi mingit infot vastase kohta ei avalda?

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #963
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        Keskmiselt folditakse 6-maxis 3-betile mingi 60% (rushis isegi ainult 50%). Palju fullringis on? Seega kui isegi tõmmata see % oluliselt karmimaks siis näete seal igasugu saasta. Bet ja korja raha. Kui ka tema sai seti on sul kõrgema seti oddse ja runnerrunner mast tulekul. Ma oleks ise küll 3-beti suts suurema teinud, et setmine raskemaks teha. As played - nuppe.
        Last edited by rrrr; 07.05.10, 11:30.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #964
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          Algselt postitas noname Vaata postitust
          Miks Rage kunagi mingit infot vastase kohta ei avalda?
          minu paha.. 90 handi peale 9/9/inf

          mul lihtsalt pole NL100 regide kohta veel piisavalt infot/käsi..

          aga põmst siis peaks alati välja leadima.. ja ca 60% poti suurusest.. reraisele võiks vast foldida?
          Last edited by Rage; 07.05.10, 11:44.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #965
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            villain 12/8/5.0 regular

            Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            PAKETA7 (MP1): $106.85
            Stormer no 1 (MP2): $32.80
            hirosini (CO): $115.25
            Hero (BTN): $138.70
            GM604 (SB): $100.00
            --MOTZI-- (BB): $100.00
            tightweek (UTG): $170.25
            Outback6 (UTG+1): $32.00
            Sharkk7 (UTG+2): $100.00

            Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 2 2
            tightweek calls $1, 1 fold, Sharkk7 raises to $4.50, 3 folds, Hero calls $4.50, 3 folds

            Flop: ($11.50) 8 5 2 (2 players)
            Sharkk7 requests TIME, Sharkk7 bets $7.50, Hero calls $7.50

            Turn: ($26.50) A (2 players)
            Sharkk7 requests TIME, Sharkk7 bets $19, Hero
            Hero teeb mida ja kui palju?

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #966
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              Miks flopis ei raise?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #967
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                Miks flopis ei raise?
                miks peaks? olen IP ja imho suht ok flop..

                tra tänane sess ajas tilti.. kolmes-neljas lauas mingi vpip50+ fishid.. stackid 3-7BI suured.. paugutavad igast asendist.. türanohh kaarti ei tule.. flopis pihta ei saa... siis lõpuks saad TPTK vms siis seesama fish on läbi ime setile pihta saanud.. ja jälle maksad mehele BI.. ja siis jälle ootad kätt.. vahepeal oli mul -3BI, siis ühelt fishilt sain rahad kätte mul 99 Q44r floppis mees donkbetis, minreraisesin, ta pani veel otsa.. turn tuli blank, nupud sisse.. mees näitas 39s ette.. turnis oli mastitõmme tal..

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #968
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  rakebackpro olen.. distsipliini ei ole... mõttetult rämedaid vigu teen.. ja hero calle riveris fishide vastu.. ja siis tiltan fishide vastu.. mingi 10k käsi see kuu -1BI vahepeal käisin -6BI peal vist lausa

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #969
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    rakebackpro olen.. distsipliini ei ole... mõttetult rämedaid vigu teen.. ja hero calle riveris fishide vastu.. ja siis tiltan fishide vastu.. mingi 10k käsi see kuu -1BI vahepeal käisin -6BI peal vist lausa
                    Mul sama seis. Vahepeal mõtlen, et ma ei saa kunagi seda aega tagasi, mis ma mõttetule mängimisele/tiltamisele kulutan. :\
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #970
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      ma olen callingstation:-) flopis riveris peaaegu timebanki lõpuni ikka mõtlesin, mis teen..

                      Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 686920
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      UTG+1: $124.20
                      UTG+2: $100.00
                      MP1: $83.00
                      MP2: $142.75
                      CO: $101.50
                      Hero (BTN): $107.75
                      SB: $59.00
                      BB: $78.40
                      UTG: $100.00

                      Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with Q K
                      1 fold, UTG+1 calls $1, 4 folds, Hero raises to $5, 2 folds, UTG+1 calls $4

                      Flop: ($11.50) 3 K 5 (2 players)
                      UTG+1 checks, Hero bets $7, UTG+1 raises to $17, Hero calls $10

                      Turn: ($45.50) 8 (2 players)
                      UTG+1 bets $27, Hero calls $27

                      River: ($99.50) 4 (2 players)
                      UTG+1 bets $75.20 all in, Hero calls $58.75 all in

                      Final Pot: $217.00
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #971
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        pretty standard imo .. viimane k2si .. edu

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #972
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          Lol, standard?
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #973
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Lol, standard?
                            mille peale sa paned ta? ma imo ise kytaks turnis juba nuppe .. nii weak n2ib see asi turnis .. aga no obv .. ei mingeid statte ka ju .. kohvipõhjalt ei võta keegi meist otsuseid vastu ..

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #974
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              mille peale sa paned ta? ma imo ise kytaks turnis juba nuppe .. nii weak n2ib see asi turnis .. aga no obv .. ei mingeid statte ka ju .. kohvipõhjalt ei võta keegi meist otsuseid vastu ..
                              maitea.. imo ta mängis seda kätt täpselt nagu seti.. state mul ta kohta pold.. mingi 20 handi.. aga tüüpiline donk ei olnud.. ausaltöeldes ma isegi täpselt ei tea miks callisin..

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #975
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                mille peale sa paned ta? ma imo ise kytaks turnis juba nuppe .. nii weak n2ib see asi turnis .. aga no obv .. ei mingeid statte ka ju .. kohvipõhjalt ei võta keegi meist otsuseid vastu ..
                                Ma võtan, mul kuu miinuses 600-700 ka. :D

                                Samas miks sa arvad, et ta setti nii ei või mängida? Limp-call preflop ja min checkraise flop. Või mingit random kahte paari Kx-ga. Tegemist ju fishiga.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...