[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #841
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    oijahh.. no ei suuda mees teha rahulikku stabiilset mängu.. ikka vaja kasum maha bluffida vms donkide vastu.. 10k käsi see kuu ja +3BI seis:-/

    Comment

    • AshrakWhite
      Grinder
      • Oct 2008
      • 666

      #842
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      oijahh.. no ei suuda mees teha rahulikku stabiilset mängu.. ikka vaja kasum maha bluffida vms donkide vastu.. 10k käsi see kuu ja +3BI seis:-/
      mul on praegu see et iga kor kui ma CO täristan A7o tuleb 3bet otsa iga kord kui AA KK QQ foldib kogu ring, masendav.

      niiet nõustun sinuga et sitt kuu :D
      Last edited by AshrakWhite; 11.04.10, 17:22.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #843
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

        unreal dispersioon oli ikka täna.. kahel korral lendasid lauad lihtsalt kinni... läksin tegin midagi muud.. ja siis nüüd lõpuks jõudsin tagasi plussi..

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #844
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

          Wp:) Palju laudu sa mängid korraga?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #845
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

            Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
            Wp:) Palju laudu sa mängid korraga?
            6-11 enamasti.. sõltub palju laudu leiab... kui vpip alla 17% langeb, siis üldiselt panen laua kinni, kui jusht positsioonis mõnda fishi pole..

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #846
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

              kuidas Hero seda kätt edasi peaks mängima? mõlemad villainid on suht donkid.. UTG tegi kiire calli reraisele

              Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              UTG+2: $65.90
              MP1: $50.70
              MP2: $50.90
              CO: $40.65
              BTN: $52.00
              SB: $25.00
              Hero (BB): $54.10
              UTG: $32.65
              UTG+1: $53.10

              Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with K K
              UTG raises to $1.50, 3 folds, MP2 calls $1.50, 3 folds, Hero raises to $7.50, UTG calls $6, MP2 calls $6

              Flop: ($22.75) 6 Q T (3 players)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #847
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                hero betib hmm depends, kui fishised siis ma paneks mingi 17 isegi v 18 ja l2heks obv bustoks, muidu yldjuhul betin sarnastes kohtades 12-14

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #848
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                  Drawine, multyway, fishid?

                  Päris palju põhjuseid kõvasti lajatamiseks ju...

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #849
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                    yep, ma vaatasin ka, et drawine board ja kaks callerit.. kihutasin potsize beti, folditi kohe kiirelt.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #850
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                      ehhee... päris hea.. täna jõudis siis lõpuks postkasti teade, et mulle on saabunud pakk, Saatja: FULLFILM ja ma pean saatma kauba maksumust tõendava dokumendi ja tasuma tollimaksju jms..

                      nii, et hakkab nalja saama kuidas ma neile selgeks teen, et punktide eest ostetud, ehk põmst kingitus.

                      huvitav on iseenesest see, et kas nüüd see pakk on see, mille ma jaanuaris tellisin või reshipitud pakk, juhul kui on esimene pakk, mis lihtsalt mitu kuud tollis kinni istus.. mis siis reshipitud pakist saab? 2in1?

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #851
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                        maksumus on punktide väärtus :D

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #852
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          ehhee... päris hea.. täna jõudis siis lõpuks postkasti teade, et mulle on saabunud pakk, Saatja: FULLFILM ja ma pean saatma kauba maksumust tõendava dokumendi ja tasuma tollimaksju jms..

                          nii, et hakkab nalja saama kuidas ma neile selgeks teen, et punktide eest ostetud, ehk põmst kingitus.

                          huvitav on iseenesest see, et kas nüüd see pakk on see, mille ma jaanuaris tellisin või reshipitud pakk, juhul kui on esimene pakk, mis lihtsalt mitu kuud tollis kinni istus.. mis siis reshipitud pakist saab? 2in1?
                          Meil täpselt samad seiklused selle kohvriga :)

                          Saada FT supporti kiri, et toll tahab kauba maksumust tõendavat arvet. Ma sain selle ühe päevaga vist ja tollis läks umbes 4 päeva kuni kaup vabastati.
                          Ja mingit tollimaksu ei pea maksma, väärtuseks sain 20$ kohvrile. Kuigi ma ise palusin, et märgiks kaubale madala väärtuse - võid selle igaks juhuks lisada kirjale.

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #853
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                            Hea, et starsis sellist jama pole :)

                            Comment

                            • harryahven
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1964

                              #854
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              Meil täpselt samad seiklused selle kohvriga :)

                              Saada FT supporti kiri, et toll tahab kauba maksumust tõendavat arvet. Ma sain selle ühe päevaga vist ja tollis läks umbes 4 päeva kuni kaup vabastati.
                              Ja mingit tollimaksu ei pea maksma, väärtuseks sain 20$ kohvrile. Kuigi ma ise palusin, et märgiks kaubale madala väärtuse - võid selle igaks juhuks lisada kirjale.
                              ui pliit, mul jõudis FTs samuti kohver, ise elan aga tallinnas ja see jõudis tartu ning õde pidi järgi minema homme, niisiis arvatavasti on ka mingit paberit vaja?!

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #855
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                                Mis Hero siin käes teeb? EP peal on stabiilselt võitev regular.. MP vms on donk

                                Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                MP2: $49.50
                                CO: $16.75
                                BTN: $78.90
                                Hero (SB): $66.45
                                BB: $50.00
                                UTG: $50.00
                                UTG+1: $57.70
                                MP1: $18.10

                                Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K K
                                1 fold, UTG+1 raises to $2, MP1 calls $2, 2 folds, BTN calls $2, Hero raises to $10.50, 1 fold, UTG+1 calls $8.50, MP1 calls $8.50, 1 fold

                                Flop: ($34.00) 4 6 A (3 players)

                                Comment

                                Working...