Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]
türamaivõi.. räigelt tilti ajab.. no rämesitt jooks.. midagi ei hiti ja fishid hitivad kõike.. ei foldi siis kui mul ei ole midgai.. ja kui mul on.. siis folditakse insta.. ob on QT hea kaart OOP callimiseks ja rea hitimiseks.. türamaivõi
türamaivõi.. räigelt tilti ajab.. no rämesitt jooks.. midagi ei hiti ja fishid hitivad kõike.. ei foldi siis kui mul ei ole midgai.. ja kui mul on.. siis folditakse insta.. ob on QT hea kaart OOP callimiseks ja rea hitimiseks.. türamaivõi
A 
9
K
Comment