[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #826
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    türamaivõi.. räigelt tilti ajab.. no rämesitt jooks.. midagi ei hiti ja fishid hitivad kõike.. ei foldi siis kui mul ei ole midgai.. ja kui mul on.. siis folditakse insta.. ob on QT hea kaart OOP callimiseks ja rea hitimiseks.. türamaivõi

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #827
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      CO: $44.45
      Hero (BTN): $66.05
      SB: $54.35
      BB: $59.85
      UTG: $40.40
      UTG+1: $51.75
      MP: $32.70

      Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with A A
      3 folds, CO raises to $1.50, Hero raises to $5.50, 2 folds, CO calls $4

      Flop: ($11.75) 9 9 7 (2 players)
      CO checks, Hero bets $7.50, CO raises to $15, Hero raises to $60.55 all in,
      kommenteerige kätt.. kõige kohta.. beti suurused jms..
      kas shove oli siin halb liigutus.. või kas oleks tasunud callida.. masti ei karda?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #828
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

        nice hand sir, ise oleks vb callinud, samas vastase khta mingit ingot sa ei jaganud .. 3b pottides ma masti yldjuhul ei karda .. pigem calliksin siiski, tundub fish (minraise)

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #829
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

          nõustun leitsiga!

          Comment

          • AshrakWhite
            Grinder
            • Oct 2008
            • 666

            #830
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            türamaivõi.. räigelt tilti ajab.. no rämesitt jooks.. midagi ei hiti ja fishid hitivad kõike.. ei foldi siis kui mul ei ole midgai.. ja kui mul on.. siis folditakse insta.. ob on QT hea kaart OOP callimiseks ja rea hitimiseks.. türamaivõi


            nuh sul sama nagu mul oli, ill adv sitt jooks.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #831
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

              Teen ka oma kuu kokkuvõtte ära... mis seal siis ikka.. alguses põrutasin NL50s mehiselt.. kõik oli ilus.. mindset paigas.. lauad head... räme winrate oli ca 14bb/100le sain kohe kiirelt NL100 rolli kätte.. neli päeva NL100s.. statide järgi näha oli et suht standard mängu tegin... aga kaart ei tulnud, ei pidanud.. 3betidele ei foldita... flopile pihta ei saa.. obv ka ikka paras pinu halvasti mängitud käsi.. -10BI siis tuli nelja päevaga ja NL100st tagasi NL50sse

              paha lugu, et ega siis ometi asi paremaks ei läinud.. NL50s tulin ka veel mingi 10BI alla.. standard värk.. et õhtu otsa vegeteerin BE, ei saa valuet.. kaarti ka ei tule.. vastased nitid.. ja siis mingi halvasti mängitud/bluffitud käsi + cooler ja standard iga õhtu miinus 2-3BI'ga lauad kinni panna..

              enivei.. kahju, oleks rekordkuu kasumi poolest tulnud, hetkeks siis jäi alles $340 kasumit ja umbes $300 eest rakebacki ja boonuseid... hea seegi et miinusesse ei jäänud.. aga rahul ma selle kuuga ei ole päris kindlasti mitte..

              Comment

              • Cypher0
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 1512

                #832
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                Palju sul buy-ine oli kui NL100 shottima läksid?

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #833
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                  Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                  Palju sul buy-ine oli kui NL100 shottima läksid?
                  FTP's oli 41 ja starsis oli ~35

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #834
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                    rage tule külasta ka Viimsi turkat. viskame viis ja laseme õlli :D

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #835
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      rage tule külasta ka Viimsi turkat. viskame viis ja laseme õlli :D
                      ma ilgelt olen tahtnud seda teha.. aga mul on neljapäeva õhtuti võrkpalli trenn.. ja ma olen alati eelistanud pigem midagi füüsilist ja tervislikku teha kui võimalus on..

                      täna on ka Viimsis mäng? mis kell hakkab? variant on, et täna jääb mul võrgu trenn ära, ei saa mängijaid kokku.. siis võibolla tuleks ka lõpuks kohale..

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #836
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                        7 hakkab
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #837
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                          kommenteerige, kas oli hea line?
                          villain oli miski tavaline 20/15/3.2 vaatasin et IP paneb vs missed flop 60%+ ehk selel järgi otsustasin et paneb turnis ise kui checkin

                          Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          MP2: $48.70
                          CO: $56.60
                          BTN: $58.25
                          SB: $59.55
                          Hero (BB): $67.95
                          UTG: $51.35
                          UTG+1: $50.55
                          MP1: $53.15

                          Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q K
                          3 folds, MP2 calls $0.50, CO calls $0.50, 1 fold, SB calls $0.25, Hero raises to $4, 1 fold, CO calls $3.50, 1 fold

                          Flop: ($9.00) 8 Q K (2 players)
                          Hero bets $9, CO calls $9

                          Turn: ($27.00) 3 (2 players)
                          Hero checks, CO bets $16.50, Hero raises to $54.95 all in, CO requests TIME,
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #838
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                            Good, ainuke viis m2nbgimiseks imo ... CO oli ju pohmst commited .. mingi donkey ?
                            16,5+9+4 .. ca 30 investind ja foldis ..

                            Imo hea liin, ise m2ngisin samuti täna .. mõttetu on mingi 36 v 40 raise teha minu silmis at lest .. parandage kui eksin

                            Comment

                            • Cash87
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1402

                              #839
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                              Ma arvan ka, et shove on parem kui mingi 36 v 40 samas gay minraise oleks ka mõeldav :D

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #840
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                                Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                                Ma arvan ka, et shove on parem kui mingi 36 v 40 samas gay minraise oleks ka mõeldav :D
                                mingayraise peale oleks tal 76 taalase poti callmiseks vaja panna sisse ainult 16,5 mis moodustab potist 21% arvestades implied oddsideks (riveris ma enam ometi ei foldi ükskõik mis kaardi peale).. siis vast näiteks flushi oleks isegi mõtekas tõmmata.. shovedes ma kaotan sellised oddsid ära..

                                Comment

                                Working...