[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #676
    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

    ma ei saa aru,kuidas te mehed selle punase joone plussis suudate hoida

    Mul see läheb ikka nii miinustesse,et paha hakkab!

    see oleneb põhiliselt postflop mängu oskusest?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #677
      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

      nohh.. see kuu on 9bb/100'le samas tegelt ise tunnen ka, et veidi liiga aggro olen.. sinine võiks ikka kõrgemal olla..

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #678
        Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

        Ei no ma mõtlen just seda, et praegu vaadates tundub, et sind makstakse v2he kinni, et sinine madlal? Et enamus potte tulevad bluffidega vms või folditakse vms. Et heade kätega jääb palju valuet saamata, mõtlen just seda? Ei peagi silmas et see on minig sitt kui punane kõrgel vms ... Üritan asjast nii aru saada ?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #679
          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          samas ma ei suuda uskuda miks sinine on nii madalal :()
          sealt peaks ju põhiklots tulema ?
          Geenius oled.

          Kasum = non SD + SD. Kui SD on kõrgel siis reeglina non SD on madalal ja vastupidi. Mõlematpidi suht raske võita.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #680
            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

            kõige ägedamatel vendadel peaksid need olema kuidas :D?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #681
              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

              Mõlemad miinuses.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #682
                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                Algselt postitas noname Vaata postitust
                ma ei saa aru,kuidas te mehed selle punase joone plussis suudate hoida

                Mul see läheb ikka nii miinustesse,et paha hakkab!

                see oleneb põhiliselt postflop mängu oskusest?
                nomaitea.. mängi rohkem vastast ja boardi.. näiteks ma jälgin päris palju, kui suur on vastasel fold to cbet + kas ta on miski loose fish või tight regular... nt floativatele regularidele ma panen tihti ka second barreli.. või veidi suurema cbeti flopis... kui ise positsioonist näiteks pocketitega callin pf raisi.. siis ilmselgelt jälgi kui suure cbeti vastane flopis teeb.. eriti mängib see rolli kui madalas flopis on flushi või reatõmme.. üldjuhul kui on käsi, siis peaks vastane sellise flopi puhul panema veidi rohkem, et drawida poleks vastastel kasulik.. aga kui 3way potis paneb regular ikka miski standard cbeti.. siis mulle meeldib selliseid pote maha võtta..

                kui laud tuleb väga kirves ja betsizest vms loed välja et vastasel on overpair vms.. siis ma olen turnis ja riveris suutnud selliseid pote maha võtta... ta ei saa 5678 boardil mu riveri 3/4 potsize beti maha callida.. va fish kes võib oma QQ's vms asjas väga kinni olla. Timing tellid on ka olulised.. jälgi kui kiirelt fish või regular välja betib.. või kaua ta enne callimist mõtiskleb..

                leitsi küsimusele, et miks sinine nii madal on... sest kui ta ikkagi callib mu bluffi vms.. siis läheb showdownini ehk kaotus läheb sinise joone peale..

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #683
                  Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                  eile panin 2 käega symboolsed 25$ (vb rohkem) sinu punasele joonele, KK oop A high boordil, teises oli flopil A kõrge flush maas ,mul AQ ja sa mängisid kõikide mängumärkidega... vähe käsi oli, ei olnd kursis su mänguga, hästi mängisid!

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #684
                    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                    ah minge *****.. no haige sitt.. mingi tüüp 3betib mind tagant TT'ga.. obv ma saan TPTK ta seti.. ja siis varsti järgmine käsi:

                    Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    UTG: $58.65
                    UTG+1: $66.30
                    UTG+2: $21.00
                    MP1: $19.25
                    MP2: $33.95
                    Hero (CO): $50.00
                    BTN: $28.75
                    SB: $32.40
                    BB: $50.00

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 2 2
                    3 folds, MP1 calls $0.50, MP2 calls $0.50, Hero calls $0.50, 1 fold, SB calls $0.25, BB checks

                    Flop: ($2.50) 3 2 6 (5 players)
                    SB bets $0.50, BB folds, MP1 folds, MP2 raises to $33.45 all in, Hero calls $33.45, SB folds

                    Turn: ($69.90) 2 (2 players - 1 is all in)

                    River: ($69.90) 7 (2 players - 1 is all in)

                    Final Pot: $69.90
                    MP2 shows 5 4 (a straight flush, Seven high)
                    Hero shows 2 2 (four of a kind, Twos)
                    MP2 wins $66.90
                    (Rake: $3.00)
                    75 handiga -2BI

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #685
                      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                      obv siis laua fishi vastu.. VPIP 65 vms tal oligi

                      Full Tilt Poker $0.25/$0.50 Pot Limit Hold'em - 9 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      SB: $31.75
                      BB: $52.25
                      UTG: $33.50
                      UTG+1: $35.45
                      UTG+2: $26.05
                      MP1: $18.10
                      MP2: $56.70
                      Hero (CO): $50.00
                      BTN: $44.40

                      Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with Q Q
                      1 fold, UTG+1 raises to $1, UTG+2 calls $1, 2 folds, Hero raises to $4.75, 3 folds, UTG+1 calls $3.75, 1 fold

                      Flop: ($11.25) 9 6 T (2 players)
                      UTG+1 checks, Hero bets $5.60, UTG+1 raises to $14, Hero raises to $45.25 all in, UTG+1 calls $16.70 all in

                      Turn: ($72.65) A (2 players - 2 are all in)

                      River: ($72.65) 2 (2 players - 2 are all in)

                      Final Pot: $72.65
                      UTG+1 shows K K (a pair of Kings)
                      Hero shows Q Q (a pair of Queens)
                      UTG+1 wins $69.65
                      (Rake: $3.00)

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #686
                        Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                        soo sick :/ . Aga mul ka küsimus. Kui on teada, et vastane igatepidi hull agressor, kes surub ATC all inn 22 call on standard, sest parimat coinist pole juu loota?

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #687
                          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                          soo sick :/ . Aga mul ka küsimus. Kui on teada, et vastane igatepidi hull agressor, kes surub ATC all inn 22 call on standard, sest parimat coinist pole juu loota?
                          Eem, mõtled preflop callida allin? Kui nii, siis kindlasti mitte.

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #688
                            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                            Eem, mõtled preflop callida allin? Kui nii, siis kindlasti mitte.
                            Halvasti sõnastatud minu poolt, mõtlesin jah PF.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #689
                              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                              njahh.. aitas küll perse saamisest.. 500 handiga -3BI.. lauad kinni ja sõbra juurde sauna
                              Last edited by Rage; 19.02.10, 20:35.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #690
                                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                                tra see käsi ajas hydrotilti... täna ainult riverisse tõmmatakse.. sitta kanti casesid kus lauda tuleb viis mastikaarti või rida maha ja tuleb split või suckout.. no fcking haige luck + mäng on ka täiesti perses.. eriti jusht pokerstarsiga..

                                Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                UTG+1: $50.75
                                Hero (MP1): $107.30
                                MP2: $51.75
                                CO: $133.00
                                BTN: $38.95
                                SB: $50.00
                                BB: $48.30
                                UTG: $38.45

                                Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with 8 8
                                UTG calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $2.50, 1 fold, CO calls $2.50, BTN calls $2.50, 3 folds

                                Flop: ($8.75) 9 8 9 (3 players)
                                Hero bets $4, CO calls $4, BTN folds

                                Turn: ($16.75) A (2 players)
                                Hero checks, CO bets $8, Hero raises to $16, CO calls $8

                                River: ($48.75) 9 (2 players)
                                Hero checks, CO checks

                                Final Pot: $48.75
                                Hero shows 8 8 (a full house, Nines full of Eights)
                                CO shows A Q (a full house, Nines full of Aces)
                                CO wins $46.35
                                (Rake: $2.40)
                                vaikselt hakkab leitsi sündroom peale tulema.. aga tõesti krdi riverisse koguaeg 2-3 outiseid tõmmatakse ja muidu ka ******..

                                täna siis -6BI starsis ja +1BI FTP's.. tra kui depo boonus vabastatud saab.. sellest sitasest starsist nahhui kas.. fcking mõttetult haige soft.. perses lobby.. sitased nitid ja luckivad donkid..

                                Comment

                                Working...