Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet
ma ei saa aru,kuidas te mehed selle punase joone plussis suudate hoida
Mul see läheb ikka nii miinustesse,et paha hakkab!
see oleneb põhiliselt postflop mängu oskusest?
ma ei saa aru,kuidas te mehed selle punase joone plussis suudate hoida

Mul see läheb ikka nii miinustesse,et paha hakkab!
see oleneb põhiliselt postflop mängu oskusest?
2 
2
6
Comment