[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #661
    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

    Algselt postitas Rage
    milline osa sul siit lausest selgusetuks jäi ???
    rahu midagi ei jäänud arusaamatuks , lihtsalt küsisin et mis sul sellel momendil mõttes oli ? et kas sellised otsused on tingitud sul multitabeldes 9 laual või rohkemal? või kui teeksid 4-5 lauda kas siis tuleks selliseid vigu vähem ?

    kvantiteet vs kvaliteet kumb sulle paremini istub?

    mulle meeldib rohkem mängida 4 lauaga või max 6 siis jõuan ilusasti jälgida mängu

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #662
      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

      mitte midagi ei mõelnud.. neid käsi postitades polnud mul vaja nõuandeid.. ma tean täpselt mis sitasti..

      12 lauda lasen.. ja asi pole selles...

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #663
        Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

        milline line selles käes võtta? preflop call oli ju OK eks?

        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        MP1: $60.30
        MP2: $51.55
        CO: $59.35
        BTN: $56.90
        SB: $50.05
        Hero (BB): $50.00
        UTG: $29.90
        UTG+1: $52.95

        Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with T T
        4 folds, CO raises to $1.50, 2 folds, Hero calls $1

        Flop: ($3.25) 6 3 6 (2 players)
        Hero checks, CO bets $2.50, Hero ???

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #664
          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

          oleneb vastasest, kui avab CO-lt väga looselt ning 3-betile vapsjee ei foldi, siis ma laseks talle 3 beti for value.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #665
            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

            Algselt postitas Rage
            milline line selles käes võtta? preflop call oli ju OK eks?
            Tundub jah koht, kust saaks kahe tänava jagu valuet läbi calli.

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #666
              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

              Call on OK, flopis küta 3bet pot size imho, kuna nagu me teame, siis paardunud flopis on 1/16 kordadest ainult vastasel the goods, muidugi ei saa ka välistada võimalust, et tal on mingi kõrgem pocket, kuid selle selgitamiseks oleks pidanud preflop 3betima. Võiksid statte anda tema kohta, siis oskaks rohkem öelda.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #667
                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                Nojah, aga selle jaoks pole TT-d vaja, et paardus flopil otsa panna.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #668
                  Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                  mis sellest teooriast sai, et paardunud kuival flopil 3bet on alati bluff?

                  enivei.. ma min3betisin teda.. ja folditi.. state ei mäleta..

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #669
                    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                    Sa ei saa teda 3bettida sellel flopil, saad ainult raiseda ja siis oleks temal võimalus 3bettida.

                    Comment

                    • seep
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 698

                      #670
                      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                      Sorry, yeah, raiseda. Min 3bet esindab üldjuhul väga tugevat kätt, suurem 3bet paistab rohkem bluffina (vastastele jääb mulje, et kuna sa betid suurelt, siis sa tahad neid välja bluffida)

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #671
                        Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                        vahelduse mõttes ka miski graafiku panen.. väga hästi ei lähe.. vahepeal nühkisin pikal BE või väikeses kahjumis...

                        starsis pole preflop allinis never KK vastas midagi muud näinud kui AA.. stars ka kuu lõikes -1BI, boonused jms katab selle ära.. FTP's veel $500 NL100 rollini..

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #672
                          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                          ma ei suuda ära imestada mismoodi punane joon sul nii kõrgel on. uskumatu lihtsalt kui hästi sa bluffid ja semibluffid või mis iganes teed :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #673
                            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                            samas ma ei suuda uskuda miks sinine on nii madalal :()
                            sealt peaks ju põhiklots tulema ?

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #674
                              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                              Ei pea ju. Oleneb lihtsalt mängustiilist, vahet pole kuidas võidad, kui veel korralik winrate on.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #675
                                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                                Ei obv, aga lihtsakt enamuses FR mängijatel on graph yldjuhul vastupidinie, seda pidasin silmas

                                Comment

                                Working...