Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet
rahu midagi ei jäänud arusaamatuks , lihtsalt küsisin et mis sul sellel momendil mõttes oli ? et kas sellised otsused on tingitud sul multitabeldes 9 laual või rohkemal? või kui teeksid 4-5 lauda kas siis tuleks selliseid vigu vähem ?
kvantiteet vs kvaliteet kumb sulle paremini istub?
mulle meeldib rohkem mängida 4 lauaga või max 6 siis jõuan ilusasti jälgida mängu
Algselt postitas Rage
kvantiteet vs kvaliteet kumb sulle paremini istub?
mulle meeldib rohkem mängida 4 lauaga või max 6 siis jõuan ilusasti jälgida mängu
T 
6
Comment