[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #496
    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Algselt postitas chrosmos
    täiesti normal mängitud. eeldan, et said üle jälle?
    ei saanud üle.. madalam flushi tõmme callis flopi... ehk siis ~200taalane pot tuli koju.. aga tahaks jusht arvamusi siin saada, et mida keegi sellistest donkbetidest arvab ja kas keegi oleks siin callinud minu potsize beti asemel.. vms

    aga ise hakkasin mõtlema.. et nohh siinkohal võiks lammutada.. sest esimene donk kes betis.. raudselt üritas lihtsalt lauda bluffida.. ja teise mehe call nägi krdi imelik välja.. ei osanud teda käele panna.. vaatasin, et muidu hea laud... ja nutmasti tõmme.. tahtsin poti siinkohal maha võtta.. aga kokkuvõttes läksid nupud, mis polnud üldse paha..

    ahjaa.. väike kuulutus ka:
    leidsin oma kodukohas bussipeatuse läheduses umbes neljakuise hüljatud kassipoja. See on väike armas pruuni-musta-hallikirju kassipreili, kes on väga sõbralik ja naudib inimese lähedust. Ta on parajalt mänguhimuline, kuid üldiselt rahulik ja vaikne, tuleb meelsasti sülle ja nurrub esimesest paist.

    Kiisu on ilmselt olnud kodukass, sest arsti kinnitusel on ta täiesti terve. Kuigi ta on hoolitsetud ja kena, sai igaks juhuks tehtud ussi- ja kirbutõrje. Samuti leidis ta kohe tee liivakasti ja on seal tublilt käinud. Kiisu on nii armas ja tore, et jätaksime teda meelsasti endale, kuid kodus on juba kaks vanemat kassi, kes uustulnukat omaks ei võta.

    Mõned pildid kiisust:






    Huvi korral saab helistada numbrile 55980410 või meilida benegesser@hot.ee.
    Kui tead kedagi, kes ehk soovib kiisule turvalist kodu pakkuda, siis palun võimalusel talle see meil edasi saata.

    http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/...language_id=et

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #497
      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

      kas keegi oleks seda kätt kuidagi teisiti mänginud? villain 28/4/0.5 tüüpi 50 handi kohta

      Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 360446
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      UTG: $95.10
      UTG+1: $59.20
      UTG+2: $49.25
      MP1: $122.65
      MP2: $67.05
      Hero (CO): $105.40
      BTN: $55.60
      SB: $76.55
      BB: $25.00

      Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 6 6
      UTG raises to $2.50, 4 folds, Hero calls $2.50, 3 folds

      Flop: ($5.75) K 6 8 (2 players)
      UTG checks, Hero bets $5.75, UTG calls $5.75

      Turn: ($17.25) 3 (2 players)
      UTG checks, Hero bets $11, UTG calls $11

      River: ($39.25) 5 (2 players)
      UTG checks, Hero bets $19, UTG calls $19

      Final Pot: $77.25
      bet sized jusht pakuks huvi, kas keegi oleks midagi teisiti teinud..

      Comment

      • chrosmos
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 340

        #498
        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

        oleks võinud turni umbes 14 bettida ja riveris saad panna umbes 37

        20 daala pluss, vend tundub calling station tüüp, vast oli raisal QQ või midagi

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #499
          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

          Algselt postitas chrosmos
          vend tundub calling station tüüp, vast oli raisal QQ või midagi
          twelve points to estonia.. ehk täpselt nii oligi...

          enivei.. nädalane paus pokkerist tegi kasu.. räme hiiter peal.. kolm õhtut mänginud... 27bb/100 peale... ma lausa juba kartusega ootan millal doomswitch peale lükatakse.. peab ettevaatlikku mängu tegema.. see lõpu kukkumine oli set over set + T8 hitis turnis rea mu aabitsate vastu.. ja mingi ahv sikutas flushi riverini välja kus sai kätte selle..

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #500
            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

            väga viis graafik.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #501
              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

              niihh... mõtlesin, et osalen 29.11.2009 toimuvatel TrioBeti bloggerite freerollil... chipikohvrit oleks küll vaja... kui sealt ei saa, siis tellin FTP'st punktide eest...



              TrioBet korraldab taas bloggerite freerolli kuid erinevalt eelmistest kordadest on sel korral võimalus osaleda kõigil kes blogivad st. tegemist ei pea olema pokkeriblogiga vaid suvalise blogiga. Turniiril osalemiseks tuleb teha postitus oma blogisse sellel turniiril osalemise kohta ning saata meile oma blogi aadress andres@triobet.com.

              Postituse tekst: Osalen 29.11.2009 toimuvatel TrioBeti bloggerite freerollil.

              Bloggerite freeroll toimub 29.11.2009 kell 17:00 CET (see peaks olema 18:00 Eesti aja järgi).

              Auhinnad:
              1. Pokkerilaud + chipikast + 10 pakki TB plastikkaarte
              2. Chipikast + 2 pakki TB plastikkaarte
              3. Chipikast + 2 pakki TB plastikkaarte
              4. Chipikast + 2 pakki TB plastikkaarte
              5. Poker Wisdom of a Champion
              6. Sit'n Go Strategy
              7. €10
              8. €10
              9. TrioBeti plastikaardid
              10. TrioBeti plastikaardid

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #502
                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                täna siis lõppes noore jumala jooks ära.. nibin-nabin nõka alla BI tuli kasumit... natukene sai nalja ka.. ühe regulariga tegime metat... ta limpis EP pealt.. hunnik limpereid järgi.. ma CO või BTNi pealt laksasin QJ'ga.. ta laksas vastu... ma shovesin.. callis ATo'ga.. suckoutisin kaks paari.. sai päris kurjaks mu peale.. hakkas mind igasuguse sitaga callima.. kuni 442 flopil KK'ga ta tripsi kinni maksin..

                vaatasin kuu graafikut.. ja päris tore tundub..



                peab nüüd vaatama et kehvema kaardijooksu ajal lollusi tegema ei hakkaks...

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #503
                  Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                  suht super kuu sul arvestades käte arvu :P
                  edu sulle ka edaspidi.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #504
                    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                    no mis viga sedasi pokkerit mängida... 21bb/100le ja $26/h

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #505
                      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                      Algselt postitas Rage
                      no mis viga sedasi pokkerit mängida... 21bb/100le ja $26/h

                      lol. wp

                      Comment

                      • AshrakWhite
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 666

                        #506
                        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                        päris hirmus :D

                        Comment

                        • Kajeera
                          Jube Noob
                          • Feb 2009
                          • 130

                          #507
                          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                          Hea kui kellegil nii hästi läheb :P

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #508
                            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                            Btw oled sa mees või naine? Kui mees.... siis su nimi on eesti keeles naise nimi.... mitte "raev" nagu sulle mõelda kindlasti meeldib. Igakord kui su positusi loen :" näe tütarlaps Rage on midagi kirjutanud".
                            Teiseks avatar on eriti gay...äärmiselt kahtlane noormees väga imeliku irvega, mis mind veel rohkem segadusse ajab mees/naine/gay/lesbo...

                            Kui avatari panid, mõtlesin et ei hakka kommenteerima "kindlasti vahetab varsti ära" ... nüüd aasta hiljem mainin siiski asja ära.

                            Nice heater.

                            and obv i´m bored

                            Comment

                            • dabljuu
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 494

                              #509
                              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                              Ise pakuks, et Rage nimi tuleb "Rage against the machiene" nimeliselt bändilt ja avatar on ka ühe sama bändi plaadi pilt. ( Kindlasti on mingi spets vend see, sest see bänd juba niisama suva pilti panema ei hakka oma plaatidele ).

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #510
                                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                                Algselt postitas dabljuu
                                Ise pakuks, et Rage nimi tuleb "Rage against the machiene" nimeliselt bändilt ja avatar on ka ühe sama bändi plaadi pilt.
                                täpselt nii on.. nicknamel pikk ajalugu, aga sisuliselt jah sai alguse Rage Against the Machine nimelisest bändist.. Eesti keelne naisenime vaste oleks vast Ragne, aga ma siiski eelistan Raevu vms... sõbrad hüüavad Rageks eesti keeles hääldatuna, mõni üksik hüüab nö Reidziks...

                                mis avatari puutub... maitea mulle meeldib.. nii tsürr nohikliku näoga miski supermehe kostüümis 'evil dude'... sellised vaiksed nohiklikud tüübid ongi imo kõige hullemad ja kõige jõhkramad kui actioniks läheb...

                                Comment

                                Working...