Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog
ei saanud üle.. madalam flushi tõmme callis flopi... ehk siis ~200taalane pot tuli koju.. aga tahaks jusht arvamusi siin saada, et mida keegi sellistest donkbetidest arvab ja kas keegi oleks siin callinud minu potsize beti asemel.. vms
aga ise hakkasin mõtlema.. et nohh siinkohal võiks lammutada.. sest esimene donk kes betis.. raudselt üritas lihtsalt lauda bluffida.. ja teise mehe call nägi krdi imelik välja.. ei osanud teda käele panna.. vaatasin, et muidu hea laud... ja nutmasti tõmme.. tahtsin poti siinkohal maha võtta.. aga kokkuvõttes läksid nupud, mis polnud üldse paha..
ahjaa.. väike kuulutus ka:
Algselt postitas chrosmos
aga ise hakkasin mõtlema.. et nohh siinkohal võiks lammutada.. sest esimene donk kes betis.. raudselt üritas lihtsalt lauda bluffida.. ja teise mehe call nägi krdi imelik välja.. ei osanud teda käele panna.. vaatasin, et muidu hea laud... ja nutmasti tõmme.. tahtsin poti siinkohal maha võtta.. aga kokkuvõttes läksid nupud, mis polnud üldse paha..
ahjaa.. väike kuulutus ka:
leidsin oma kodukohas bussipeatuse läheduses umbes neljakuise hüljatud kassipoja. See on väike armas pruuni-musta-hallikirju kassipreili, kes on väga sõbralik ja naudib inimese lähedust. Ta on parajalt mänguhimuline, kuid üldiselt rahulik ja vaikne, tuleb meelsasti sülle ja nurrub esimesest paist.
Kiisu on ilmselt olnud kodukass, sest arsti kinnitusel on ta täiesti terve. Kuigi ta on hoolitsetud ja kena, sai igaks juhuks tehtud ussi- ja kirbutõrje. Samuti leidis ta kohe tee liivakasti ja on seal tublilt käinud. Kiisu on nii armas ja tore, et jätaksime teda meelsasti endale, kuid kodus on juba kaks vanemat kassi, kes uustulnukat omaks ei võta.
Mõned pildid kiisust:
Huvi korral saab helistada numbrile 55980410 või meilida benegesser@hot.ee.
Kui tead kedagi, kes ehk soovib kiisule turvalist kodu pakkuda, siis palun võimalusel talle see meil edasi saata.
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/...language_id=et
Kiisu on ilmselt olnud kodukass, sest arsti kinnitusel on ta täiesti terve. Kuigi ta on hoolitsetud ja kena, sai igaks juhuks tehtud ussi- ja kirbutõrje. Samuti leidis ta kohe tee liivakasti ja on seal tublilt käinud. Kiisu on nii armas ja tore, et jätaksime teda meelsasti endale, kuid kodus on juba kaks vanemat kassi, kes uustulnukat omaks ei võta.
Mõned pildid kiisust:
Huvi korral saab helistada numbrile 55980410 või meilida benegesser@hot.ee.
Kui tead kedagi, kes ehk soovib kiisule turvalist kodu pakkuda, siis palun võimalusel talle see meil edasi saata.
http://www.kuldnebors.ee/kuulutused/...language_id=et
6 
6
8


Comment